FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  History's Strongest Disciple Kenichi
Wersja do druku
RappaR Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2008, 21:56   History's Strongest Disciple Kenichi

W końcu się wziąłem i postanowiłem stworzyć temat o swoim ulubionym anime, które obejrzałem 4 razy. Dla porównania żadnej innej serii nie obejrzałem więcej niż raz(jedynie jeden odcinek z Fumoffu 3 razy, ale to taki wyjątek), Cóż mogę o nim powiedzieć? Po prostu zakochałem się w nim, Dla mnie jest wielkie i każdą niedoróbkę, nieścisłość, nielogiczność i niedoskonałość potrafię wybaczyć, bo Kenchi wielkim anime jest.
Najpierw wprowadzenie:
Jest to krótkie anime(ale na szczęście nowy sezona ma być od lutego) opowiadające klasyczną historię od zera do bohatera. Kenichi - osoba mogąca być scharakteryzowana tylko słowami pocieszny chłopak - w celu obrony przed osobami znęcającymi się nad nim wstępuje do klubu Karate. Niestety(na szczęście) tam jest gnębiony do tego stopnia, że niczego nie może się nauczyć. Z wybawieniem przychodzi nowa uczennica, która go zaprowadza do Dojo swojego dziadka - Ryozanpaku, gdzie się zebrali mistrzowie różnych stylów walki. Początkowo niechętnie przyjmują go na swojego ucznia, z założeniem, że dadzą mu taki wycisk, iż sam szybko zrezygnuje. Jednak Kenichi wytrzymuje, powoli stając się najsilniejszym disciple(trudne do przetłumacznie na polski - uczeń jakoś mi nie pasuje, adept też).
Anime jest naprawde pełne różnorodnych gagów na bardzo wysokim poziomie - na żadnym anime nie śmiałem się tak bardzo - i nawet teraz momenty które widziałem po 10 razy dalej mnie rozbrajają.
Jednak nie jest to tylko zwykła komedia - ma ważny przekaz, który wyjątkowo można odnieść do normalnego życia. Nigdy się nie poddawaj. Zawsze dawaj z siebie wszystko. Zawsze jak mi się ćwiczyć nie chce, mobilizuję się jakimś odcinkiem.

Zacząłem czytać mangę, ale jako, że tej formy przekazu nie lubię, to wciąż z niecierpliwością czekam na anime. Bo Kenichi wielkim anime jest.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2071260
OverLord_Zenon Płeć:Mężczyzna
Lord Chaosu


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: ? Z otchłani Kosmosu!!!
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2009, 13:01   

Jestem w trakcie oglądania. Oglądam wersję z angielskimi napisami i rosyjskim lektorem. Ubaw po pachy. Rosyjski rulez.
Moja ulubioną postacią jest Nijima. Za sam wygląd go lubię. Koleś w normalnym anime byłby evil Overlordem. Szopy jakie wyczynia przechodzą ludzkie pojęcie. Jeśli Kenichi jest pięścią to Nijima to mózg. Jak go nazwał jeden z wrogich bossów: Co za wredny typ.
Jestem przy 21 odcinku. Pojawia się tutaj Shinpaku Alliance(NowaBiała Gwardia). Popłakałem się ze śmiechu.
I powiadam wam. Rosyjski dubbing rządzi.

_________________
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Nadgorliwy urzędas zasługuje tylko na jedno:
Totalną Anihilację.
http://myanimelist.net/signature/OverLordZenon.png
http://www.youtube.com/watch?v=KsTgWCZNk-0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
144775
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group