FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Bakemonogatari
Wersja do druku
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 08-06-2010, 23:55   

Ja słyszałem o 9 czerwca. Cóż, close enough.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-06-2010, 23:57   

Obaj źle słyszeliście - ostatnia płyta BluRay ma premierę 28.06.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-07-2010, 20:52   

Ostatni odcinek wylądował, ktoś oglądał?

W sumie nic fascynującego, lwia część piętnastego epka zeszła na te uwielbiane przez fanów, głębokie niczym studnia dialogi, jak zwykle w poważniejszych odcinkach tej serii banalne do bólu. Biadolenie o miłości Hanekawy trwało dobrych kilka minut (choć chyba każdy wiedział już, co będzie powodem powrotu kocicy od początku arcu, prawda?), potem trochę na temat poświęcania się, na koniec inteligentne spostrzeżenie, że jeśli ma się haremik, to nieładnie umierać, bo haremetkom smutno będzie.

Mile zaskoczyła mnie za to grafika, było nawet trochę animacji (!), a w finale ładne wejście Shinobu. Przy okazji dowiadujemy się, że wampirza loli nie nosi majtek. Ach, ta dzisiejsza młodzież. W odróżnieniu od poprzednich dwu odcinków, ten nawet trzymał poziom tych emitowanych w TV i miał niezły klimat - w sumie z zakończeń historii poszczególnych panienek to podobało mi się najbardziej, na pewno przebija "oh noes, Trauma z Dzieciństwa" Hitagi i fanserwiśne egzorcyzmy Nadeko.

I jeszcze jedno spostrzeżenie odnośnie ostatnich odcinków - Senjougahara mnie drażni. Maniera jej wypowiedzi kiedyś musiała się znudzić, ale że aż tak? W połączeniu z głosem seiyuu - nie mogę tego słuchać.

Ciekawi mnie, czy możemy liczyć na coś więcej - w sumie seria sprzedaje się wręcz rewelacyjnie, więc czemu nie? Chętnie zobaczyłbym historię Shinobu, bardzo enigmatyczna z niej bohaterka.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BitPire Płeć:Mężczyzna
Positive deviant


Dołączył: 17 Wrz 2007
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2010, 14:43   

15 odcinek uważam za udany. Kotek nieźle to wszystko ukartował i na początku myślało się, że kotek zuy, można było dać się nabrać. Wejście i ruchy Shinobu było boskie xD Araragi zapewne się nie spodziewał, że w jego cieniu mieszka loli wampirzyca xD. Założę się, że wielu chciałoby być na miejscu Koyomiego. Animacja na koniec trzyma poziom, dobrze wyglądały ujęcia skierowane na usta i ząbki Kotka.

Jeśli chodzi o kontynuację, to jest jeszcze sequel i prequel do Bakemnogatari, odpowiednio Nisemonogatari i Kizumonogatari. A wątpię, żeby SHAFT nie miał chrapki na kolejny rekord sprzedaży DVD/BD. Także, można się spodziewać będzie nam dane poznać historię Shinobu oraz dalsze przygody Araragiego.

Tak z innej beczki. Z pewnym aspektem tanukowej recenzji tego anime nie mogę się zgodzić. Niepotrzebnie oceniano te anime w kategoriach dzieła ambitnego, bo nie spełniło tych oczekiwań, a co najważniejsze wg mnie ta nie zalicza się do ambitnych, lecz do serii czysto rozrywkowych, a rozrywka, którą serwuje nam to anime jest na bardzo wysokim, jeśli nie na najwyższym poziomie. Każdy praktycznie znajdzie tu coś dla siebie. Anime uważam, za jak najbardziej udane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2359998
Ben Płeć:Mężczyzna
Czu-czulu master


Dołączył: 11 Lip 2010
Skąd: Objawiony Słowomyślotok
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2010, 23:45   

Co tu dużo mówić. Anime naprawdę mnie zszokowało, bo po pierwszym odcinku spodziewałem się czegoś słabszego, a tu nagle się rozkręciło i za jednym zamachem obejrzałem całą serię (co nie zdarza się często). Kreska miła dla oka, audio miłe dla ucha, a dialogi... no perełka po prostu.

Osobiście zaliczam tytuł do ambitnych, które koniecznie trafiają na półkę z płytami :3

_________________
Czarna krowa w kropki bordo gryzła trawę kręcąc mordą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1446963
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-07-2010, 23:01   

Anime Kizumonogatari zapowiedziane.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2010, 23:13   

Nie wierzę ... JJ
W styczniu ma być II seria Bakemonogatari ?!


Ostatnio zmieniony przez Akai dnia 28-07-2010, 23:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-07-2010, 23:20   

Prequel konkretniej, poza tym nie wiem, czy to materiał na całą serię, czy będzie tylko film kinowy/OAvka.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 28-07-2010, 23:28   

Akai_akumu, forum to nie imageboard, dlatego powstrzymaj się od wrzucania grafik do prawie każdego posta. Ewentualnie zamiast załączników wrzucaj linki. ŁYP...

PS Tak, to oznacza, że będę bardzo wdzięczna jeżeli zedytujesz posty i pozbędziesz się obrazków.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2010, 23:36   

Mimo wszystko wielkie dzięki za informacje JJ ;*
Co do grafiki, wybacz, nie mogłam się powstrzymać ; )
Więcej to się nie powtórzy ..

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2010, 08:58   

Cokolwiek to będzie, ważne by trzymało poziom : )

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group