FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Digimon
Wersja do druku
Toster Płeć:Kobieta
C'est moi!


Dołączyła: 09 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-01-2010, 19:41   

cesarz vedry, w takim razie powinieneś zobaczyć "Digimony", ale nie parę odcinków tylko przynajmniej jedną serię, aby się wypowiedzieć na ten temat. Może ja nie oglądałam całej serii "Pokemonów", ale zawsze kiedy jakiś odcinek obejrzałam (a zobaczyłam ich więcej niż trochę), to zdążyłam zauważyć, że każdy odcinek jest robiony według takiego samego schematu. W "Digimonach" zaś może na początku trochę jest podobnie (tzn. też według jakiegoś schematu), ale mimo wszystko warto obejrzeć, ponieważ są w nich poruszane najważniejsze życiowe prawdy, ludzkie uczucia i wartości. W następnych odcinkach fabuła tak się rozkręca, że nie można usiedzieć z niecierpliwości do kolejnego odcinka ;D Naprawdę polecam. A teraz odbiegnę od tematu: Jakie anime lubisz najbardziej? :)

Dred, a przecież "Neverending Story" jest nieporównywalnie lepsze od gry RPG, czyż nie? :D

Najważniejsze jest... dobre nastawienie. Jeśli ktoś zacznie oglądać to i będzie drwić sobie bezustannie z każdej sytuacji w tym anime nic przez to nie osiągnie, a straci dobrą kreskówkę. Znam osoby, co tak robią.

_________________
"Nie dam się pokonać ciemności!"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8933266
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-01-2010, 21:46   

Cytat:
Dred, a przecież "Neverending Story" jest nieporównywalnie lepsze od gry RPG, czyż nie? :D

A to tylko dlatego, że ma zabombiaszczą piosenkę. :] Tak kończąc OT. ;]

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 14-01-2010, 17:56   

Pewnie Avellana bądź inna miła dusza da mi ostrzeżenie za spam, ale ci odpowiem ^^.

Code geass, oczywiście ! Naturalnie są głosy "inteligencji" jakie go bajeczne i nieprawdopodobne, ale to właśnie tworzy to coś wokół tego anime. Za bardzo się rozpisywac nie będę bo mi cholera post usuną.

Spróbóje jednak temu zapobiec i napisze coś o digimonach.

Bardzo lubię digimony, to moje ulubione anime i bardzo je wszystkim polecam !

Zieeew. I tyle mam do powiedzenia na takową prowokację...
IKa - Zua Biurokratka


jak to była prowokacja, to suzaku banzai ...

_________________


Ostatnio zmieniony przez cesarz vedry dnia 14-01-2010, 20:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Toster Płeć:Kobieta
C'est moi!


Dołączyła: 09 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-01-2010, 19:52   

cesarz vedry, nie oszukuj ;P Przecież sam napisałeś, że ich nie znasz xD.

Dred, przez Ciebie teraz ciągle mi się to piosenka będzie kojarzyć w "Digimonami" xD

Pozdrawiam! :D

_________________
"Nie dam się pokonać ciemności!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8933266
tailmon
Gość
PostWysłany: 08-09-2010, 19:10   

widze że od dawna nikt sie digimonami nie interesował powiem tylko że niestety nie miałam okazji obejrzeć digimonów z pl dub (jakieś góra 4 odc) ale teraz kilka osób postanowiło przetłumaczyć je, i są ! i to z orginalnym dzwiękiem (jap) który jest o wiele lepszy od polskiego no i muza jest fajna;) mam nadzieje że są tu jeszcze osoby które sie interesują digimonkami:)
sorki że sięrozpisałam
Powrót do góry
tailmon
Gość
PostWysłany: 08-09-2010, 19:14   

jeszcze napisze że (jeśli nie wiecie) jest więcej niż jedna seria digimon adventure (po jap)
digimon adventure 02 tamers frontier savers i najnowsze xros wars poszukajcie po necie a znajdziecie ja jestem już na savers;)
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-09-2010, 19:21   

tailmon napisał/a:
jeszcze napisze że (jeśli nie wiecie) jest więcej niż jedna seria digimon adventure (po jap)
digimon adventure 02 tamers frontier savers i najnowsze xros wars poszukajcie po necie a znajdziecie ja jestem już na savers;)

Mówienie takich rzeczy na forum podpiętym do strony z rekordami anime, gdzie część serii ma nawet recenzje nieco mija się z celem.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
zombie_kitten Płeć:Mężczyzna
o.O


Dołączył: 13 Lip 2010
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2010, 11:30   

Według mnie to trochę bez sensu że nazwali Digimony tak podobnie do Pokemonów, przez to zanim obejrzałem Digimony to sam myślałem że to tylko jakaś podróba. A po obejrzeniu wydaje mi się o wiele fajniejsze od Pokemonów. Fabuła lepsza, i szczególnie bohaterowie mają jakąś osobowość w przeciwieństwie do strasznie płaskich bohaterów Pokemon.

A z Digimonów chyba najbardziej podobała mi się seria Digimon Frontier, i jeszcze świetne było Digimon Adventure 02.

_________________
"(...) And when men become free then mankind will be free.
May you be free of The Curse of Greyface.
May the Goddess put twinkles in your eyes.
May you have the knowledge of a sage,
and the wisdom of a child. Hail Eris."

- Principia Discordia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tai16 Płeć:Mężczyzna
Impmon - fioletowy wilk


Dołączył: 07 Mar 2011
Skąd: Rawicz
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2011, 21:57   

Digimon Adventure jest jednym z moich ulubionych anime. Wolę japońską wersje niż polską gdyż polska jest ocenzurowana i nie ma w niej takich świetnych utworów jak np. Butterfly. Dzięki Digimonom interesuje się anime i mangą i wiąże z nimi większą część swojego dzieciństwa. Polska telewizja mogła by wyemitować jeszcze raz to anime niż ciągle puszczać ten "hit" Pokemon.

Do fanów Pokemon. Do gier, mangi i karcianki nic nie mam jednak anime zalatuję schematycznością i amerykańskimi kreskówkami.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
byczusia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2011
Skąd: z raju
Status: offline
PostWysłany: 23-10-2011, 19:51   

Digimony, digimony, cyfrowe potwory
Pamiętam to za dzieciństwa. Oglądałam 4 serie:Digimon adventure, digimon adventure 02, Tamers i Frontier. Bardzo mi się te serie podobały. Savers parę odcinków obejrzałam i mi się one totalnie nie spodobały. Ale, to znacznie fajniejsze niż pokemony: digimony np. umierają, w pokemon raczej takich scen nie było. Mimo swej przewidywalnej fabuły, to miało to coś co mnie przyciągało. Może bohaterowie? Co do nich pozwolę sobie zacytować tekst Zombie kitten:
Cytat:
Fabuła lepsza, i szczególnie bohaterowie mają jakąś osobowość w przeciwieństwie do strasznie płaskich bohaterów Pokemon.

Tak więc cyfrowe potworki jak najbardziej są ok!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
23622260
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group