FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  X-Men
Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-04-2011, 18:12   

Urawa napisał/a:

Emma Frost jako postać pozytywna, która porzuciła Hellfire Club, bo ten zarzucił ideały? No bez jaj... albo to jest ściema albo już na starcie seria dogoniła głupotą Iron Mana.


Urawa, ale wiesz że Emma Frost jest lub niedawno była dziewczyną Cyclopa oraz jedną z najważniejszych członkiń X-men?
Przez te 20 lat od czasów wychodzących u nas X-menów historią się sporo posunęła do przodu.
I tak, Hisako to wyraźnie Armor.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2011, 18:52   

Cytat:
Urawa, ale wiesz że Emma Frost jest lub niedawno była dziewczyną Cyclopa oraz jedną z najważniejszych członkiń X-men?

Nie uznaję tych herezji. Tak jak dzieci Volviego, i innych cudów-niewidów, które Marvel przez te lata natworzył.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2011, 19:04   

Cytat:
Nie uznaję tych herezji. Tak jak dzieci Volviego, i innych cudów-niewidów, które Marvel przez te lata natworzył.

Idź na Marvel Avalon i porównaj Emme Frost wprowadzoną do X-men w runie Morrisona z Dakenem.

Idź, a ja w tym czasie pójdę po popcorn :)

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-04-2011, 19:06   

Wiesz, zerknij na Wikipedię - w historii Emmy Hellfire Club to część znacznie krótsza niż X-meni... ba, przez pewien czas była w zasadzie nawet przywódcą. Ba, Emma z X-menów jest bardzo popularna wśród fanów - nie wszystkie zmiany są złe.
Nie możesz mieć pretensji do twórców anime, że tworzą je zgodnie z aktualną wersją historii, a nie z wydarzeniami sprzed 20 - 30 lat (pytanie, kiedy w Ameryce wychodziły te komiksy wydane u nas).

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2011, 19:13   

Tzn. nie zdziwi mnie to, biorąc pod uwagę, że w X-Men był nawet Magneto, a historia notuje przypadek współpracy X-Men z Deathbird, co nie zmienia faktu, że dla mnie Emma Frost jako długofalowo postać pozytywna, to error. Nie mogli zamiast niej wprowadzić choćby Sunfire?
Choć i tak ciekaw jestem, w jaki to genialny sposób wskrzeszą Jean Grey...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-04-2011, 19:21   

Urawa napisał/a:
Nie mogli zamiast niej wprowadzić choćby Sunfire?

Po co wprowadzać postać którą mało kto kojarzy i jeszcze mniej osób lubi, gdy można użyć postaci uwielbianej przez fanów?

Urawa napisał/a:

Choć i tak ciekaw jestem, w jaki to genialny sposób wskrzeszą Jean Grey...

Oby w żaden.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2011, 19:24   

Cytat:
Oby w żaden.

Obecność w openingu zobowiązuje, nie sądzisz?

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-04-2011, 19:40   

Jak dla mnie może wrócić na ostanie 5 minut w dowolny sposób, byleby seria nie opierała się na rozpaczaniu po niej Scotta (nawiasem mówiąc, podoba mi się że nie robi tego Wolverine) lub szukaniu metod jej wskrzeszenia.
Jak można zauważyć, nie jestem wielkim fanem Jean.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-04-2011, 19:45   

Daerian napisał/a:
Przez te 20 lat od czasów wychodzących u nas X-menów historią się sporo posunęła do przodu.


Że tak wtrącę - koło 5 lat temu wyszło u nas kilka zeszytów X-Men z dwóch różnych uniwersów - New X-men i Ultimate X-men - i w tym pierwszym Emma pojawia się jako postać mniej-więcej pozytywna (well, stoi po stronie X-menów... ale raczej z powodu braku innej opcji niż szlachetnych pobudek), jest nauczycielką, zamienia się w diament i podrywa Cyclopsa.

Oczywiście dalej jest suką.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2011, 19:54   

Wolvie chyba nigdy po niej nie rozpaczał, bo nie pamiętam, żeby rozpaczał po kimkolwiek. Fakt, kochał się w niej, ale jednak chował to w sobie. Chociaż jak wyjął pazury na widok Emmy, gotów byłem złapać pomponiki i zacząć kibicować "Zabij sucz! Zabij sucz!". Niestety, wydaje się, że nie uświadczymy w tej serii scenki, kiedy Logan rozerwie na strzępy pazurami jakiegokolwiek człowieka czy mutanta.Z Jean jest ten kłopot, że jest jej w opie dużo, ale nie jest wymieniona w składzie, ale śmiga w endingu i openingu, więc chyba jednak będzie.

Ending mnie na początku zdziwił, bo obok siebie Juggernaut, Stryfe, Mystique, Magneto... ale odstawiam, że to tylko ozdóbka i ww. towarzycha w anime nie uświadczym.

W zasadzie Emmie zawdzięczamy tylko jedną pozytywną rzecz - najlepszy strój Jean Grey, czyli Black Queen w Hellfire Club: http://img714.imageshack.us/i/hellfireclubuncanny132c.jpg/

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-04-2011, 13:47   

Uhhh... DUBBING! NAO!!!

Dobór seiyuu jest beznadziejny, Profesor X brzmi jak trzęsący się 80-latek, a Aya Hisakawa jako Storm to jakaś kosmiczna pomyłka. Masakra, zdecydowanie przydałby się angielski podkład. Narzekałem na amerykańskie przerysowanie w dubbingu Slayers, teraz muszę wbić szpilę za japońskie przerysowanie X-Men, wzdech.

Kreska jest paskudna, łączy akurat to co najgorsze w obu szkołach - japońską sztywność i sztuczność ekspresji z zachodnim pseudorealizmem i pierdylionem zbędnych szczegółów (dokładnie odwrotnie niż w Avatarze). Znowu mamy gadające figury woskowe, jak w Chevalier d'Eon. No i niewątpliwie - to dziecko jest mutantem.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2011, 09:19   

Storm tak naprawdę przydałaby się murzyńska seiyuu, najlepiej z Konga, bo podaj stamtąd pochodziła Ororo. Ale cóż, nie zawsze się ma to, co się ma. Akurat prof. X pasuje nie najgorzej, zważywszy, że ma jednak te ca. 80 lat.

A co do czwartego odcinka - śmieszne, by nie rzec arcykomiczne jest paradowanie Emmy cały czas w tej jednej, pociętej bluzeczce, nawet na śniegu. Hisako też oczywiście nie ma żadnego innego stroju poza mundurkiem? Pewnym zaskoczeniem był wyskok do USA, sądziłem, że to coś na szybie ich zatrzyma w Japonii na dobre, a tu niespodzianka. Fabuły to do przodu specjalnie nie pchnęło, choć fajnie, że zadbali o coś takiego, jak przypomnienie o zdolnościach bilardowych Cyclopsa.
Czy jak dodam, że wkacza mnie robienie z Emmy Compost Matki Joanny od Mutantów, to się powtórzę? Pewnie tak, ale i tak dodam.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 27-04-2011, 20:08   

Ugh, Emma Frost wygląda i gada jak facet z dwoma krowimi wymionami na piersi. Dropped, nie jestem w stanie tego oglądać.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-05-2011, 12:52   

Odcinek 5
Niech ktoś zabije to blond nieszczęście, błagam! To już nawet nie Matka Emma od Mutantów, ale coś gorszego. Chyba, że jakoś wytłumaczą całość faktem zrobienia przez nią tęgiego mindfucka wszystkim, z Charlsem włącznie. Ale boję sie, że nie, że Emma Compost jest tu po prostu tą szlachetną, dobrą y niewinną jak lelija, która pod koniec się poświęci i kojfnie pro mutanto bono. Pytanie, czy ktoś słyszał o tej całej Yui Sasaki, to jakaś ze stworzonych w ostatnich latach postaci czy ktoś zupełnie nowy?
Na dodatek, co mnie zaczyna drażnić, oni coraz bardziej masakrują jedną z najlepszych serii X-Men, czyli "Dark Phoenix Saga". Pojawienie się Jasona Wyngarde, na razie we wspomnieniach, nie zapowiada niczego dobrego...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-05-2011, 13:05   

Wiki znajduje ją tylko w związku z anime, więc coś nowego...
A Mastermind akurat ma szansę tę serię uratować (jedyny powód dla którego ją jeszcze oglądam).
Emma... cóż, jest chyba jedną z kilku mutantów na świecie mających możliwość oszukania Xaviera, ale średnio w to wierzę... chyba że jej plan zakładał przeczytanie mu tego, co ma w głowie (niestety, nadal średnio w to wierzę). Wzdech, a co dopiero skończyłem czytać taki ładny special X-menów, w którym tak ślicznie kłóciła się z Wolviem...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group