FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 197, 198, 199  Następny
  Czego w tej chwili słuchacie?
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-04-2009, 15:23   

Rosyjski zespół Lubie, odkryty przez moją siostrę. Chłopcy śpiewają ballady o wojnie, ludzkich nieszczęściach, wszystko suto podlane wielkoruską, patriotyczną nutą. Dobra rzecz do odświeżenia sobie języka. Z ciekawszych kawałków:
Kombat (mój faworyt)
Sołdat
Dawaj za!
Po wysokiej trawie
Plusem są sympatyczne teledyski. Za putinu, za rodinu, na boj, na boj, na boj!
Przejdź na dół
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2009, 18:15   

Apollo 440 - brytyjski zespół łączący drum'n'bass z rockiem :) . Na pierwszy ogień poszedł dzisiaj "Electro Glide in Blue" z takimi hitami, jak "Ain't talking about dub" i "Krupa" (moim ulubionym kawałkiem jest "Tears of the Gods", przywodzący mi na myśl dokonania Jimi'ego Hendrixa). Obecnie leci "Gettin' high on your own supply" ze słynnym "Stop the Rock"... ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Unknown Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2009, 18:07   

Ostatnio dużo przesłuchuję muzyki z lat 80 różnych gatunków - zarówno pop jak i rock i tego typu klimaty. Przykładowo jeszcze przed chwilą z moich głośników było słychać "Big in Japan" w wykonaniu Alphaville - jest to jeden z moich ulubionych kawałków pop z tamtych czasów.

Za to teraz słucham Judas Priest - "You've got another thing comin'" - świetne brzmienie, chociaż przyznam bez bicia, że akurat tę piosenkę znam z gier komputerowych ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2009, 20:03   

Unknown napisał/a:
jeszcze przed chwilą z moich głośników było słychać "Big in Japan" w wykonaniu Alphaville

Fajny kawałek :) polecam jeszcze "Sounds like a melody" (ten sam zespół i album ;]). A co do klimatów new-romanticowych (modnych w tamtym okresie), polecam zespół Ultravox, a zwłaszcza album "Vienna".

A ja tymczasem słucham sobie Chemical Brothers. Całkiem fajny breakbeat :) . Przed chwilą poleciało "Exit Planet Dust", obecnie leci "Dig your own hole" z przebojem "Block Rockin' Beats" - jednym z moich ulubionych utworów klubowej elektroniki :) .
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2009, 20:35   

Ja słuchałem sobie z lekka zapomnianych zespołów. Pierwszy to Buffalo. Klimaty w stylu Black Sabbath, jednak brzmienie jest bardzo surowe, co kojarzy mi się z grandżem. Oprócz tego Trapeze i Iron Maiden. Pierwszy to twór niejakiego Glenna Hughesa. Hard rock, funk i soul polączone w jedną cudowną całość. Idealna alternatywa wobec durnego grania Papryczek. Panowie Navarro, Fruciante i Smith o wiele lepiej brzmią na płytach solowych Glenna, aniżeli na przeklętych albumach RHCP.
Co do drugiej wymienionej kapeli... Dali się złapać Ci, którzy myśleli o Eddiem i spółce. O wiele wcześniej istniał zespół o tej samej nazwie. Wydali tylko singla. Rozpadli się z powodu "padnięcia" wytwórni płytowej. Po latach resztę nagrań wydano na płycie. Ogólnie rzecz biorąc, mamy doczynienia z graniem z okolic The Who i Whishbone Ash (no, jeszcze bym dorzucił Stonesów). Na prawdę, przyjemne.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-04-2009, 21:53   

Ja teraz słucham sobie Carlosa Santany - kawałki z albumu Milagro.
Powrót do góry
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2009, 22:09   

Jeszcze raz trochę progresywnego rocka. Teraz słucham sobie albumu "Five Miles Out" Mike'a Oldfielda :) . Suita "Taurus II" otwierająca płyte to jeden z najgenialniejszych kawałków, jakie słyszałem - mocne gitary mieszają się tam z motywami folkowymi, połączone w taki sposób, że mimo 25 minut utwór się nie nudzi :) przynajmniej dla mnie...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dingo boy Płeć:Mężczyzna
Strażnik Snów

Dołączył: 10 Kwi 2009
Skąd: z Wiochy
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2009, 19:46   

Bardzo poważnie, nieco szpanersko, ale ślicznie. Ja też lubię technikę gitarową Santany,Altruista, także jego Panie w teledyskach są fajne. Ale trochę im do najlepszych daleko. Wiecie moi drodzy co ja oglądam na yt w przerwach między koszeniem kapuchy, a pierdzeniem w wannie? Se obejrzyjcie to mistrzowie:
http://www.youtube.com/watch?v=hEOxzzVJweM

Pozdrawiam - nowy fana Mesa (nie mylić...) i jego PAŃ.

PS. Wy się nie ludzcie miłośnicy opery. To w radiu nie poleci.

PS 2. Bo ja stałem na baczność czekając na ten album...

_________________
Jak mówię, że mówię to mówię. A jak nie mówię, że mówię to słuchaj uważnie bo nie będę powtarzał. Rzekłem.

Nie przejmujta się kmiotem co się sam rąbie jak to drewno na opał. - Pozdrawiam Was, Dingo boy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
10604282
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2009, 20:17   

Album "Timeless" pana Goldie. Klasyka drum'n'bassu :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 12-04-2009, 20:59   

Usunięto spam. Użytkownik Dingo boy zostaje zbanowany za:
"Spamowanie na forum, grożenie osobom odpowiedzialnym za forum i redakcji, nieumiejętność zachowania się, uważanie się za "ach jaki jestem cool i śmieszny"."
IKa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-04-2009, 14:36   

Najczęściej widywane u mnie na liście (ostatnimi czasy) to:
Hoobastank – Out of Control
Miura Haruma – Konjou Nashi
L'Arc~en~Ciel – MY HEART DRAWS A DREAM
I czasem do tego dokładam Super Junior - Sorry Sorry :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2009, 14:39   

Album "Urban Jungle" DJa Aphrodite. Całkiem niezły jako podkład muzyczny pod Menelgame :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 13-04-2009, 14:47   


Usunięto post niezgodny z punktem 2. Konstytucji Forum (plik mp3 do ściągania, odnośnik do pliku nawołującego do działań niezgodnych z prawem i promowanie terroryzmu) oraz punktem 5. KF (pejoratywne określenie narodowości).

IKa
Zua Biurokratka

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2009, 22:24   

The Number Twelve Looks Like You. Progresywny grindcore!! Myśleliście, że to co wymiślił Gruby Ed (żeby nie było - +18), to tylko żart? Grubo się myliliście. Może nie ma jakiś wegetariańskich prawideł przedstawionych, ale mniejsza o to. :)
Na początek coś takiego. Za dużo tu grindcore'u nie ma, ale innego kawałka na YT znaleźć nie mogłem. Poszukajcie sami. :)

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Norbi Płeć:Mężczyzna
Obserwator


Dołączył: 04 Sie 2008
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2009, 00:30   

@up

Ciekawe czy ktoś zechce sobie poszukać innych kawałków ;)

The Number Twelve Looks Like You to już ta grupka zespołów którą niełatwo sobie przyswoić to swobodnego słuchania (choć zdarzają się dużo większe ekstremy), choć jak dla mnie są całkiem spoko, ale raczej jako ciekawostka (zresztą grindcore/mathcore nigdy nie leżał w sferze moich największych zainteresowań muzycznych).

Polecam sprawdzić Psyopus (jeśli nie słyszałeś), choć jak dla mnie słucha się tego jeszcze trudniej (no może poza najnowszą płytą).

A ja tymczasem:

Paradise Lost - Sun Fading

_________________
I wish that you could see
How your own choices make your dream
Come out shining true all around you...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5747531
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 105 z 199 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 197, 198, 199  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group