FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 197, 198, 199  Następny
  Czego w tej chwili słuchacie?
Wersja do druku
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 27-11-2009, 00:35   

Marilyn Manson - Sweet Dream (Are Made Of This). W jego wykonaniu brzmi to o wiele lepiej.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-11-2009, 11:21   

korsarz napisał/a:
Genesis, "Foxtrot" :) czyli trochę starego, dobrego rocka progresywnego...

Kiedyś lubiłem ten krążek, ale po latach zostały mi z niego chyba tylko "Can utility and the Coastliners" oraz "Time Table". "Suppers Ready", które kiedyś owszem, zachwycało, teraz już nieco nudzi, a co gorsza, czuć wyraźnie, jak słabym klejem były klejone do siebie te kompozycje. Zdecydowanie lepiej wyszła im kolejna płyta - "Selling England by the Pound".
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-11-2009, 11:53   

Don't say Lazy - cover. Wygrzebane na youtubie dzięki Lilowemu komplecikowi - dzięki, małżonko :D Naprawdę kapitalny cover, podoba mi się chyba nawet bardziej niż oryginał.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-11-2009, 15:59   

Cytat:
Kiedyś lubiłem ten krążek, ale po latach zostały mi z niego chyba tylko "Can utility and the Coastliners" oraz "Time Table". "Suppers Ready", które kiedyś owszem, zachwycało, teraz już nieco nudzi, a co gorsza, czuć wyraźnie, jak słabym klejem były klejone do siebie te kompozycje. Zdecydowanie lepiej wyszła im kolejna płyta - "Selling England by the Pound".

Suppers Ready za to świetnie wypadało na koncertach, szczególnie z Philem na wokalu, przed odejściem Steve'a. Time Table to był mój pierwszy kawałek Genesis, jaki usłyszałem.
Ja za to uwielbiam Nursery Crime. Za młodzieńczą werwę. Za surowiznę. Za Musical Box trącące fragmentami o heavy/thrash; nie dość tego z bombastyczno-fantastycznym tekstem.
A u mnie Franek Kimono, jadyny prawdziwy gangsta raper na calutkim świecie. Kompletnie mnie zaskoczył napływ popularności Fronczeskiego. A poznałem go kompletnie przez przypadek, przeglądając parę lat temu winyle wujka. Pomiędzy Turbo, a Exodus (polski, art-rockowy, swoją drogą dziwny).
Trochę chęci i juz amatorska grupa
Ładnie tańczy i nie zwichnie kręgosłupa.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2009, 22:59   

Juno Reactor, "Transmissions" - perełka muzyki trance :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2009, 18:08   

Mnie z kolei dopadła nostalgia. Tak bardzo chciało by się być tam znowu. Najgorsze, że to niemożliwe.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2009, 17:06   

Hmm przypominam sobie muzykę z Shingetsutan Tsukihime, opening Sacred Moon - żeński chór, skrzypce stanowią tło lekko gotyckiej melodii prowadzonej przez głosy wokalne, ending również świetny, nastrojowy, przy akompaniamencie kwintetu.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-11-2009, 17:38   

Trochę nie typowo dla mnie bo Brown Eyed Girls z piosenką Abracadabra i f(x) z piosenką La Cha ta. Potem jeszcze haczę o Ayumi Hamasaki, Girl Generation, S.H.E i inne panie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-12-2009, 08:54   

Mnie ostatnio zauroczyła ta przeróbka. http://www.youtube.com/watch?v=c4EZ79N8WG8&feature=related Sweeet. *____*

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Saga Płeć:Kobieta
Półdiablę


Dołączyła: 01 Lut 2007
Skąd: Poznań, zasadniczo
Status: offline
PostWysłany: 03-12-2009, 19:37   

A ja mam teraz nastrój na Clannad. Dostałam wczoraj ich płytę "Legend" (muzyka z Robina z Sherwood) i po czterokrotnym przesłuchaniu jeszcze mi się nie znudziła. A jak dobrze się przy niej zasypia... ;)

_________________
Ci, którzy śnią za dnia widzą wiele rzeczy niedostępnych tym, co śnią nocą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 03-12-2009, 20:22   

Chris Vrenna, soundtrack z gry American Mcgee's Alice. To jest tak wspaniale psychodeliczne, po prostu niesamowite. Ta muzyka po prostu ma klimat, ciężki, mroczny, chory klimat. Jak i całą gra zresztą.
I może korzystając z okazji, zna może ktoś coś do tego podobnego? Z radością powitam więcej psychodelii.

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-12-2009, 21:55   

Naszło mnie na powrót do Disturbed po latach - pierwsza płyta jest mruuu.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CookieMonster Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-12-2009, 23:00   

Ostatnio Russian Circles,Nuclear Rabbit oraz Bloc Party (ale tylko i wyłącznie album "Silent Alarm",reszta to niestety chłam).

_________________
Nom Nom Nom Nom !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-12-2009, 16:23   

Wojnar - "Epos o woju z krainy mrozem spowitej" (poważnie, taki jest tytuł).
pH4r the mighty pagan power! Hail casio pagan folk! Jeżu, zakiwakłem się jak norka, słuchając tej płyty, a kilka razy mało z krzesła nie spadłem. Co za kabaret! Co lepsze cyca... cytaty:
"Widzicie zło zimy, lecz ja przyjemność"
"Wtedy wyciągam z pochwy miecz lśniący i wbijam w Chrystusa posąg krwawiący"
"Dziadowie nasi wróżby czynili, magiczne kamienie w ziemie włożyli"
"Wojna mu z oczu zionęła wtenczas"
"Las śpiewał, buuu!"
"Nie są godni by szybko umierać. Zasługują jedynie na mękę, jak ich idol - Jezuchryst"
"Woj odjechał w odległą dal"
"Niczym nie inny od innych drzew staję się częścią lasu"
I nie, to nie jest dla jaj. To jest na poważnie. Korciło mnie, żeby wrzucić to do działu "humor"... drżyjcie przed prasłowiańską, leśną siłą, wyczarowaną z klawiszy pohańskiego keyboarda przez kolejnego leśnego dziadka! Leśne runo, jagody i poziomki przywrócą moc Sventevitha i Twaroga! Sława! Sława! Sława!
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-12-2009, 22:34   

Japoński soundtrack do The World Ends with You, który swoją drogą jest zdecydowanie lepszy od wersji anglojęzycznej.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 133 z 199 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 197, 198, 199  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group