FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 197, 198, 199  Następny
  Czego w tej chwili słuchacie?
Wersja do druku
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-04-2010, 20:07   

Buckethead, album Pepper's Ghost.



Oh. My. God. Pan tworzy bardzo ekscentryczne rzeczy. W dodatku jego twórczość jest na tyle zróżnicowana, że nigdy nie można być pewnym co się tak naprawdę dostanie. W tym przypadku po prostu opadła mi szczęka, siedzę i słucham i nie mogę wyjść z podziwu, album jest po prostu przegenialny. Właśnie puszczam od początku.

_________________
...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2010, 20:19   

Aktualnie leci album Muse - The Absolution. Uważam, że jest to najlepszy krążek jaki wydali, może dlatego, że maczał w tym palce nie tylko Belamy. Takie piosenki jak Apocalypse Please, The Time is Running Out czy Hysteria są genialne. Choć średnio lubię elektronikę to uważam, że akurat w tym wypadku jest zjadliwa. Ważne jest to, że mam już bilet na koncert, który odbędzie się w sierpniu w Krakowie ;b

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-04-2010, 17:05   

Katiusza - jedna z moich ulubionych ruskich piosenek, może dlatego, że nie ma w niej nic o Leninie, Marksie, batiuszce Stalinie, wielkiej wojnie ojczyźnianej itd, choć znałem pożal się Boże historyków, którzy byli przekonani, że to piosenka o wyrzutni rakietowej. Fajnie się tego słucha, zarówno gdy śpiewają to ruskie loli jak i starsze krasawice a nawet nasi kozacy.
Powrót do góry
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 19:13   

Grisznak, dzięki wielkie. Od jakiegoś czasu chodził mi ten utwór po głowie i nie byłem w stanie rozkminić dokładnie jaki ;b

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 14-04-2010, 20:15   

Grisz, znam znam. Faktycznie ładna piosenka. Mam do niej sentyment:)
Nasi wymiatają :D

U mnie po raz n-ty leci album The Opposite Side of the Sea Orena Lavie
tu jedna z piosenek --> Her Morning Elegance. Genialny teledysk jak dla mnie.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 21:35   

Breaking Benjamin - Blow me away.
Bo słuchałam tego dawno, oj dawno... I znów mi się podoba.
Warto jeszcze podać link do tego, bo moim zdaniem... warte jest obejrzenia. Naprawdę.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 23:58   

Muse ciąg dalszy typ razem piosenka Starlight

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2010, 00:27   

Jeff Mills, "Sleeper Wakes" - najnowszy album jednego z ważniejszych twórców techno i pioniera gatunku minimal. Kawał dobrej elektroniki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Samuel Płeć:Mężczyzna
Dinozaur


Dołączył: 17 Sty 2009
Skąd: Warszawa/Marysin
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2010, 13:11   

Podobno Peter Steele nie żyje :(
Jeśli tak... to dzisiaj będzie dużo alkoholu i cała moja składanka Type O Negative :/

_________________
ॐ भूर्भुवः स्वः । तत् सवितुर्वरेण्यं ।
भर्गो देवस्य धीमहि । धियो यो नः प्रचोदयात् ॥
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-04-2010, 14:12   

Samuel napisał/a:
Podobno Peter Steele nie żyje :(

Tak, niestety. Zmarł młodo.
Powrót do góry
kapplakk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2010, 20:39   

Deep Train 5 - Sensual Dawn mixed by The Timewriter
Świetny miks-album w klimatach deep house, wg. mnie lepszy od najnowszej "szóstki". Ciepłe i smaczne dźwięki, które towarzyszą mi przy pracy przez większą część dzisiejszego dnia. Jeśli ktoś poszukuje house'u na poziomie, jest to z pewnością dobra propozycja.


Ostatnio zmieniony przez kapplakk dnia 15-04-2010, 22:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Norbi Płeć:Mężczyzna
Obserwator


Dołączył: 04 Sie 2008
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2010, 21:19   

Kataklysm - Prevail

Kawał czystego, mocnego i przede wszystkim dobrze wyważonego death metalu prosto z Kanady. Strasznie równa płytka, wszystkie kawałki trzymają poziom, bardzo wysoki zresztą.

_________________
I wish that you could see
How your own choices make your dream
Come out shining true all around you...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5747531
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2010, 20:30   

Ai Otsuka - Cherish - Draw with me
Genialne! Zarówno piosenka jak i video.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kapplakk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2010, 13:42   

Ostatnio w moich głośnikach zagościli po długiej przerwie japończycy DJ Krush i Toshinori Kondo. Z wielką przyjemnością odkurzyłem kilka moich ulubionych tytułów z ich dyskografii.
DJ Krush to czołowa postać sceny trip hop, uznany DJ i turntablista. Związany kiedyś z wytwórnią Mo Wax. W ostatnich latach tworzy także muzykę innych gatunków muzyki elektronicznej. Jest autorem muzyki średnio udanego fabularnie anime Pierwszy Oddział: Moment prawdy. Drugi artysta, Toshinori Kondo, to awangardowy trębacz jazzowy, obecnie mieszkający w Amsterdamie i kojarzony głownie z free-jazzem oraz muzyką elektroniczną. Kiedy mieszkał w USA nagrał liczne partie wykorzystane w filmach gangsterskich. Płyty tych panów charakteryzują się dosyć ciężkim i momentami mrocznym, aczkolwiek nieprzygnębiającym klimatem. Pozwolę sobie zaprezentować kilka z nich:

DJ Krush & Toshinori KondoKi-Oku (1998)
Kolaboracja obydwu panów przyniosła znakomity efekt. Jak większość ich produkcji, konkretna i fazowa, zaskakuje jednak nieco lżejszym klimatem większości utworów. Dla przykładu wspaniały kawałek Ha-Doh ( http://www.youtube.com/watch?v=QdXZq0Cg5SM ) oraz świetnie chillujący Fu-Yu ( http://www.youtube.com/watch?v=JCCRI1Kf6Bk&translated=1 )

DJ KrushJaku (2004)
Świetny, zróżnicowany muzycznie album o dość mrocznym klimacie. Otwiera go klimatyczny Still Island ( http://www.youtube.com/watch?v=s1yxyP3WZDk ), moim faworytem jest natomiast Univearth ( http://www.youtube.com/watch?v=LzxjJhG8xfs ).


DJ Krush - Code4109 (2000)
Nie jest to płyta producencka, lecz miks-album, czyli set didżejski wydany jako komercyjny krążek. Jeden z najlepszych jakie słyszałem w tym gatunku. Fragment płyty – zmiksowane utwory Nick Wiz -Four Elements, John Klemmer -Yes To Life oraz Beats International -Just Be Good To Me (Acappella) ( http://www.youtube.com/watch?v=3Jtj08RIHWw ).

Na koniec prawdziwy rarytas:
Toshinori Kondo, Bill Laswell, Eraldo Bernocchi Charged (1999)
Tytuł albumu jest zarazem nazwą projektu utworzonego przez tych trzech panów. Fuzja elektroniki i jazzu, fascynująca podróż przez style takie jak drum’n’bass, breakz i inne. Z braku linku do mojego ulubionego utworu Tokyo, (z innej beczki) ciekawy fragment koncertu z ubiegłego roku (na scenie T.Kondo, B.Laswell, DJ Krush i perkusista Hideo Yamaki):
http://www.youtube.com/watch?v=kkFnSPespbc&translated=1

Mam nadzieję, tym przydługawym postem zachęciłem kogoś do sięgnięcia po te produkcje, bo na prawdę warto!:)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-04-2010, 18:00   

Tommy Heavenly6 - Gothic Pink. Nie wiem, dlaczego, ale zaczął mi się podobać emo-rock.

Do tego Utada Hikaru:
-Exodus '04
-Simple and Clean
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 151 z 199 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 197, 198, 199  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group