FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  O szefowaniu słów kilka
Wersja do druku
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-05-2006, 10:12   O szefowaniu słów kilka

Inna rzeczywistość, inny czas.


Niemalże kompletna rada Chaotic Alliance, zawiązanego po puszczeniu przez wielkiego Zegarmistrza steru organizacji, zebrała się, by rozwiązać palący problem.

CA był na granicy wojny domowej. Dwie, trzy frakcje poczęły się krystalizować na zadziwiająco spokojnym dotąd łonie organizacji, powodując niebezpieczeństwo rozpadu.

Została więc podjęta decyzja, która miała uspokoić co bardziej nerwowych i utwierdzić w słuszności działań co bardziej chwiejnych. Postanowiono wezwać z zaświató w Mistrza Zegarmistrza i zadać mu jedno pytanie: "Kto ma nami rządzić?"
Przejdź na dół
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 05-05-2006, 10:32   

A jednak;>? Hmm, ciekawe, czy dałoby się zrobić wojnę AntyWiP-Chaotic Alliance? I ciekawe, czy ktoś by wtedy zliczył ilość awatarów Sm00ka...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-05-2006, 10:48   

Dwa? Szary smok tu i rudy lis tam. Wgryzy nie są avatarkami ^^

Mały szary smok siedział na rusztowaniu, z kielnią przymocowaną do ogona. Zastygł i patrzył się w dal, w tym wypadku we wściekle różową ścianę Zamczyska. O czym myślał? W tym momencie o ewentualnej potrafce z lisa.

Caibre się doigra. Na razie jednak smoczek westchnął ciężko i teleportował się do sali audiencyjnej. Zdobyczną kredą nakreślił na podłodze nieco koślawy pentagram, heksagram, cośtam-gram, dodał symbole ognia, lodu, wody, ch4osu, dorysował całkiem udaną podobiznę Śpiącego Boga. Skończywszy krąg przywołania zanucił starożytną inkantację. Brzmiała ona mniej więcej jak "Do Re Mi!", i wymagała wirowania, utraty ubrania, fanserwisu...

Krąg przebudził się i rozświetlił wszystkimi kolorami tęczy, Ósmym kolorem, podczerwienią, i tak dalej, po całym widmie elektromagnetycznym.

Czyli działał.

Pozostało czekać na reakcję.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-05-2006, 13:15   

Na bogów mściwych i niemiłosiernych! Co wy odemnie znowu chcecie? Mam się tam pojawić i króla wam wyznaczyć?

Dobra... Gdzie mój Powersword? Gdzie moja zbroja terminatorska? Chyba musze kogoś nauczyć Demokracji...

Gdzie moje luksusowe wydania "Kapitału" Marska, "Klasyków Marksizmu - Leninizmu" Stalina? 64 tomy "Dzieł Zebranych" Lenina? Kto wziął "Czerwoną Książeczkę" i "Złote Myśli Prezydenta" Łukaszenki?

I gdzie najlepsza pomoc dydaktyczna? Mój pistolet plazmowy z dedykacją i formółką "Służ Imperatorowi dziś, bo jutro możesz być martwy"?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-05-2006, 15:20   

I to by było na tyle....

<rudy łeb po wysłuchaniu tyrady wycofuje się, portal zamyka a topik blokuje. Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź.>
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-05-2006, 11:16   

W związku z tym, że próba mojego napisania posta na MW została udaremniona przez systemy obronne pisze tutaj. Mam nadzieje, że ktoś usłużny to przeklei na właściwe Forum.

Pierwszy list Zega do CA:

Witajcie moje szanowne ktosie!

Od jakiegoś czasu różni ludzie z Waszej sławetnej, acz całkowicie dla mnie anonimowej organizacji zgłaszają się do mnie, żebym wyznaczył wam króla. Niestety nie mogę tego uczynić z powodów następujących.
1) Na Waszym szlachetnym Forum aktywny nie jestem od lat wielu i osobiście dziwi mnie, że ktokolwiek jeszcze o mnie pamięta.
2) Jako, że od tego czasu nie czytam tegoż Forum nie mam pojęcia czym jest CA, jacy ludzie je tworzą oraz - co najważniejsze - co i po jakiego diabła tam robią. Nie mam też pojęcia, kto chce być królem i dlaczego. Mimo wysiłków ostatniego tygodnia nie udało mi się ustalić rzadnych sensownych faktów na ten temat, prócz tego, że im mniej na ten temat wiem, tym lepiej dla mnie. Nie mniej jednak mam przeczucie, że nic mądrego ani dobrego z tego by nie wynikło.
3) Po trzecie - jako, że nie mam pojęcia o co chodzi - to wszelkie decyzje, jakie w tym temacie podjąć mogę nieodmiennie byłyby decyzjami złymi i to do mnie ludzie mieliby potem pretensje. Wybaczcie mi, ale bolesne doświadczenia wieku przedszkolengo nauczyły mnie, że palców między drzwi się nie pcha.

Współczuje wam braku włądcy, ale uważam, że nie mam ani prawa, ani interesu, ani obowiązku, ani tym bardziej powodu, by ingerować w sprawy, które są wewnętrznymi sprawami Waszego Forum i Waszej Organizacji. Proponuje, byście załatwili je sami, nie zwracając się w tym celu do nikogo z zewnątrz. Najlepiej urządźcie głosowanie albo coś w tym stylu, ale mnie do tego nie mieszajcie.

To Wasz cyrk i Wasze małpy.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 12-05-2006, 16:11   

Zeg, z łaski swojej, zachowaj swój cynizm dla ktosiów, którzy na niego zasługują... Tutaj zapewne tylko kilka osób będzie wiedziało, o co Ci chodzi, a do nich ten list z całą pewnością nie jest skierowany. O ile się orientuję, to cały pomysł był autorską zabawą Smooka, który miewa dziwne odpały, jak wszyscy wiedzą (Gome, gadzino, prawdę mówię). W cyrku brać udziału nie chcesz, ja rozumiem, nie ma sprawy, ale ludzi z zewnątrz do tego nie mieszaj.

Bardzo proszę o usunięcie całości tematu. Niech nie straszy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-05-2006, 17:27   

Irain - o ile mi wiadomo, to pomysł nie jest autorski SmOOka, a Raflika, nie mniej jednak w zabawę zaangarzowało się jeszcze parę innych osób, którym zalezy bym kogoś wyznaczył, nie wyznaczył etc. Tematu nie usunę, niech straszy... Przynajmniej tak długo, jak długo oni straszą mnie. No, chyba, że ktoś będzie na tyle miły, żeby to przekleić na odpowiednie forum.

Tak, wiem, że to nie to forum, ale u was nie można pisać z Gościa, a w rejestracje od nowa nie chce mi się bawić.

Przykro mi, że to tak wychodzi, ale kurcze... Nie lubie nagle być wciągany w jakieś niezrozumiałe wydarzenia na forach, na które byłem się zarejestrowałem sto lat temu i nie pamiętam ani ich adresów, ani ksywek ani haseł... Ja rozumiem, że ktoś może za mną tęsknić, ale na Boga - nie rozumiem o co chodzi w tej zabawie, więc prosze mnie nie nachodzić.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-05-2006, 00:24   

Cytat:
Smooka, który miewa dziwne odpały, jak wszyscy wiedzą (Gome, gadzino, prawdę mówię).
A tak się staram...


Cytat:
Tak, wiem, że to nie to forum, ale u was nie można pisać z Gościa, a w rejestracje od nowa nie chce mi się bawić.
Zainteresowani drogę znajdą.

Pomysł się sprawdził. Reakcja Zega była przewydywalna i mnie osobiście satysfakcjonuje. Takoż, linkuję w wiadome miejsce. A jak kogoś boli, niech się tutaj wypowiada. Over.



Cytat:

To Wasz cyrk i Wasze małpy.
A na marginesie, to by w zupełności wystarczyło..
Powrót do góry
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 17-05-2006, 11:23   

Daruj żesz sobie no do jasnej i niespodziewanej! Mało Ci było gryzienia? Masz ochotę się z kimś pokopać po kostkach, zaatakuj Zgromadzenie znienacka. ><

Naprawdę, bardzo proszę o przynajmniej zamknięcie tego tematu. Tak bardzo wam się chce to ciągnąć? To jakiś rodzaj masochizmu?

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2006, 12:14   

Uczciwie mówiąc, temat jest otwarty, bo ani ja, ani (chyba) Zegarmistrz nie mamy głębszego pojęcia, o co w tym chodzi... Poza tym, że chyba ktoś kogoś za coś nie lubi, ale na razie nie jestem nawet w stanie ocenić, czy to już jest pyskówka, czy jeszcze wymiana poglądów. W każdym razie z naszej, jenociej strony, zdecydowanie żadnych awantur i prowokacji tu nie będzie... A za stronę nie-naszą nie odpowiadamy.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-05-2006, 14:34   

....
Ja zacząłem i ja skończę.

Po co ten temat powstał? By wyjaśnić pewne nieścisłości po drugiej stronie rzeczywistości, które wymagały głosu zza grobu. Głos się wypowiedział, cel został osiągnięty. Takoż topic winien zamknięty zostać.
Podteksty? Żadnych. Jedynie dobra zabawa. Lecz skoro niektórzy ....nie, nie napiszę tego. Starczy flame'ów.
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 17-05-2006, 14:39   

To w takim razie ja zamknę temat... (ni w cholerę nie rozumiejąc, co tu właściwie zaszło)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group