FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Świetlne łzy-chronologia
Wersja do druku
DeadJoker Płeć:Kobieta
Soul Loser


Dołączyła: 02 Lut 2007
Skąd: Prosto od krowy!
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-03-2007, 19:33   Świetlne łzy-chronologia

1. Momoko wędruje do Mysedii. Po drodze spotyka smoczą matkę, kóra właśnie straciła dziecko. Dowiaduje się o serii morderstw na młodych smokach.

2. Ayoken wędruje przez las. U wylścia z niego atakują go dwa krwiopijcze leśne stwory.

3. Ayoken zostaje przypadkiem uratowany przez Momoko, która krzykiem wypłasza kreatury. Postanawiają (Momo i Ayoken, nie kreatury) iść razem do miasta

4. Luna spotyka Lilę.

5. Momoko i Ayoken spotykają Lilę i Lunę. Momo opowiada o historii smoków.

6. Luna znika pozostała trójka rozbija obóz.

7. Do obozu wchodzi DeadJoker. Znajomość z resztą questowiczów zawarta poprzez nadepnięcie na ogon Momoko.

8. Na polankę wchodzi, a raczej wpada, potknąwszy się o korzeń Arita.

Następnego dnia:

9. Momoko wysuwa hipotezę, jakoby morderca smoków chciał przy użyciu ich dusz przekroczyć barierę gatunkową.

10. Wybuch ogromnej fali energii.

11. Luna, wściekła, że przysmażono jej skrzydła pędem udaje się w kierunku Mysedii. Pozostali podążają za nią. Momoko teleportuje siebie i towarzyszy do miasta, by zaoszczędzić na czasie.

12. Luna znika z pola widzenia. Reszta próbuje ratować rannych i oślepionych mieszkańców Mysedii.

13. Luna spotyka Lilę. Znowu. Na dnie kanionu widzi jakąś osobę.


14. Ayoken, nieudolnie teleportowany, ląduje na wieży, górującej nad miastem. Wieża ulega zawaleniu. Ayoken ginie.

15. Na urwisku ponad Mysedią stoją Caibre i Iranahl. Wszystko wskazuje na to, że to oni zniszczyli miasto. Teraz panowie powodują (i to z premedytacją) kolejną katastrofę-zaklęcie Dragu Slave.

16. Momoko, Joker i Arita tracą przytomność. Najprawdopodobniej z powodu niszczycielskiej siły zaklęcia. Momoko w jednym miejscu, na leśnej polanie, jest tam też Luna; Arita i DeadJoker gdzie indziej.

17. D. Joker idzie poszukać jedzenia.

18. Ari spotyka tajemniczego Gihei'a.

19. Caibre powoduje kolejny pożar. Tym razem pożar lasu. Już wiadomo, że poluje na nasze bohaterki.

20. Luna i Momo uciekają przed ogniem, po drodze spotykają Aritę i zabierają ją ze sobą.

21. Momoko, Luna i Ari spotykają Caibre'a. Ten chce się z nimi rozprawić, dziewczyny jednak teleportują się przy użyciu przeterminowanej maści Momo.

22. Arita ląduje na jakichś bagnach, Momoko też, tyle że z 50 m nad ziemią. Arita ją ratuje.

23. Caibre spotyka Keii'a. Ten oferuje mu pomoc w złapaniu dziewczyn. Dowiadujemy się, że Cai poluje na nasze bohaterki dla pieniędzy.

24. Do czarnych charakterów dołącza Noire.

25. W miejscu ich pobytu pojawia się Lila. Wdaje się z nimi w ostrą scysję.

26. Momo i Ari skrapiają sobie czoła płynem uniemożliwiającym wykrycie ich magicznej aury. Atakuje je bagienny gadzinowaty stwór. Dziewczęta przerabiają go na obiad.

27. Dołącza do nich D. Joker, która bez pytania się dosiada i zaczyna konsumować.

28. Joker zostaje na miejscu razem z niedojedzoną pieczenią. Arita i Momoko wyruszają przed siebie. To lepsze od siedzenia w miejscu.

29. Momo i Ari natykają się na porosłą mchem chatkę na wzgórzu. Wchodzą do środka

30. Joker podąża tropem Arity i Momoko. do chatki. Okazuje się ona być pułapką.

31. Ziemia się rozsuwa. Dziewczyny zostają rozdzielone. Przez kogoś. Momoko ląduje w tajemniczym, najeżoym pułapkami labiryncie. Ari ulatuje w górę.Joker zostaje tam, gdzie była.

32. [W tym samym czasie co 26-31] Lila stacza walkę z czarnymi charakterami. Zostaje związana. Przy okazji w ręce oprychów dostaje się Luna.

33. Momo udaje się przeżyć wszystkie pułapki. Jest dobra. W nagrodę w okolicach jej serca zostaje umieszczony magiczny kamień.

34. Arita ląduje koło karczmy "Pod Krwistym Befsztykiem".

35. W naszym wymiarze pojawia się tajemniczy wędrowiec Aran. Szukając noclegu trafia do karczmy PKB. Jego uwagę zwraca tajemnicza zakapturzona postać. Wkrótce zostaje ona (on?) zaatakowane pzez troje osobników, którzy właśnie się zmaterializowali.

36. Joker wyrgamala się z pułapki. Trafia do karczmy PKB.

37. Zakapturzona postać w obronie własnej posyła napastnikom ognistą kulę, która jedna przelatuje przez ich ciała i tuż obok głowy właśnie wchodzącej Joker.

38. Zakapturzony ucieka oknem. Tymczasem w karczmie rozpoczyna się bijatyka z powodu lubieżnego zachowania jednego z klientów. Po jakimś czasie do walki włącza się Aran. Używa usypiającego pyłu aby uspokoić bijących się klientów.

39. Lila budzi się w ciemnym pokoju, związana.

40. Do Arana przysiadają się Joker i Arita. Zaczynają rozmowę.

41. Aran odchodzi od stolika i wychodzi z karczmy (przez okno pokoju).Do przybytku przybywa Momoko i przysiada się do Ari i DJ.

42. Keii uwalnia Lilę, zaraz potem odbywa rozmowę telefoniczną, która skutkuje opuszczeniem przez niego questa.

43. W karczmie zatrzymuje się Avalia. Na podłodze gubi kopertę.

44. Momoko podąża za Avalią, z zamiarem oddania zguby. Spotykają się w pokoju wynajętym przez tę ostatnią. Nawiązują rozmowę.

45. Avalia i Momoko, a niezależnie od nich także Arita, udają się na miejsce, gdzie jak się okazało miał miejsce tajemniczy wybuch.

46. Do karczmy przybywa Nabu.

47. Avalia i Momoko nawiązują kontakt słowny z Aranem. Ten zgadza się im pomóc w rozwiązaniu intrygi, ale "pod koniec podróży zarząda czegoś od nich". Momoko się niie zgadza, możliwe, że kiedyś przystała na takie warunki i źle się to skończyło.

48. Avalia wypowiada jakieś skomplikowane zaklęcie i mdleje. Momoko ją cuci. Bohateowie postanawiąją wrócić do karczmy.

49. Caibre i Noire szybują na pokładzie podniebnego okrętu nad "Befsztykiem". Na pokładzie jest też Luna. Postanawiają udać się do knajpy po herbatę.

49. Momo, Aran i Ava wracają do karczmy, spotykają D.Joker. Cały czas tam siedziałam.

50. Na pokład statku Teleportuje się Lila, która uszkadza go do tego stopnia, że ten spada na ziemię. A raczej do stodoły.

51. Caibre i Noire pojawiają się w karczmie.

52. Wywiązuje się walka między Cai'em i Aranem. Dziewczęta zostają związane.

53. Avalia je rozwiązuje, ale i tak grupa nie ma szans w walce z Caibrem. Udaje się dobrowolnie na pokład Salema, który wkrótce odlatuje.

54. Pojawia się tajemniczy Tom, który atakuje Cai'a. Zaczynają walczyć.

55. Obaj panowie, ciągle się bijąc spadają ze statku i nadal walczą na ziemi. Salem leci dalej. Reszta bohaterów traci tamtych dwóch z oczu.

56. Przybywają Fargass, Riko, Ahira i Myabi. Każdy po kolei. Ciekawe, skąd sie wzięli.

57. Cai skończył już bijatykę z Tomem, teraz goni swój statek, który tym czasem leci w kierunku mhrocznej twierdzy, położonej na zboczu góry. W gotyckim oknie tejże twierdzy stoi tajemniczy typ.

58. Statek przybija do zamku (tak się tego nie pisze, wiem). Ahira, Myabi, Avi i Arita udają się wgłąb twierdzy. Po drodze dołącza do nich skacowana DJoker.

59. Avi dowiaduje się o mającej nastąpić uroczystości koronacji na jej ojczystej planecie. Wszyscy się tam udają (teleportacja Avi), przy okazji poznając imć Ewana, zaczem razem z nim wracają do zamku (teleportacja Avi).

60. Bohaterowie po wielu przejściach natykają się na tajemnicze kryształy i 7 filarów, z których jeden został splugawiony. Kryształy mają nieprzyjemny wpływ na niektórych z nich (z bohaterów, nie z filarów) pojawia się Aran.

61. Napotykamy dziwną dziesięciolatkę Sarrę i towarzyszącego jej ducha Ure. Sarra jest adeptką magii i zabłądziła idąc do szkoły. Ewan wręcza kwiatki Avi. Kawaii.

62. Myabi idzie gdzieś z Aranem. To gdzieś to mały domek z ogródkiem.

63. Do naszych śmiałków dołącza Miyu. Tymczasem Aran nakazuje Myabi zabrać ich jak najszybciej z zamku, co ta oczywiście robi.
Używam czasem skrótów imion, żeby było szybciej.

_________________
Za czasów rycerstwa, smoków i komuny
Nim łamanie kołem całkiem wyszło z mody
Gdy inkwizytorzy nosili shotguny
Autor tego posta przeżywał przygody


Ostatnio zmieniony przez DeadJoker dnia 07-06-2007, 13:47, w całości zmieniany 9 razy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 27-03-2007, 20:31   

Zastrzeżeń żadnych.
Bardzo dobrze zrobione :3.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 27-03-2007, 20:55   

Ja mam tylko małe zastrzeżenie, mogłabyś wpisać zamiast Dino na Aran z góry dzięki.Wiem czepiam sie szczegółów.
Musze powiedzieć bardzo dobra robota. to jestem mój ostatni post, jedynie bede edytował ten post wrazie potrzeby, aby nie potrzebnie spamować
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Luna Płeć:Kobieta
Gdzieś tam...


Dołączyła: 25 Lis 2006
Skąd: dom mój tam, gdzie serce me
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 27-03-2007, 22:30   

He he he... P... kurde... ale super lista :D

_________________
Leżę i czekam aż zło przeminie, jak nie przeminie... Poleżę jeszcze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 27-03-2007, 22:39   

Przynajmniej wiem, co sie dzialo, jak mnie nie bylo i nie musze czytac calego nudnego questa :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-04-2007, 13:36   

<ściska DJ> Jesteś wielka, nyo!
Powrót do góry
Arita Płeć:Kobieta
Unpredictable


Dołączyła: 02 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2007, 18:18   

Czy ktoś mógłby mi krótko wyjaśnić obecną ogólną sytuację w quscie? Bo niestety nie miałam dostępu do kompa przez 2 dni i się w tym trochę pogubiłam^^' wogóle gdzie ja się teraz znajduję? niech mi jakaś miła duszyczka pomoże...

_________________
"Przyszłość ma wiele imion. Dla słabych ma imię - niemożliwe, dla nieśmiałych - nieznane, dla myślących i walczących - ideał."
Victor Hugo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6735058
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group