FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  La tâche extraordinaire pour les.... KOMENTARZE
Wersja do druku
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-12-2008, 16:51   

Ale my inspiracje do questa bierzemy właśnie z seriali, więc czas o nich wspomnieć chyba możemy, prawda? Jeśli nie, to bardzo nam z tego powodu będzie smutno. Chyba nikomu z osób wypowiadających się w tym temacie to nie przeszkadza, więc ja problemu nie widzę...

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-12-2008, 17:12   

Ostatnie 4 posty dotyczyły wyłącznie seriali telewizyjnych. Przypominam, że na forum jest temat tyczący właśnie seriali telewizyjnych i szczerze radzę tam rozprawiać na temat tego, co kto komu się w którym z nich podobało.

IKa
Zua Biurokratka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-12-2008, 17:29   

Cytat:
8. Dział Multiświat ma służyć prowadzeniu walk / rozmów towarzyskich / niewiekopomnych przemyśleń. Multiświat jest ściśle wydzieloną częścią, która nie każdego musi interesować. Dlatego starajmy się nie mieszać naszych Multiświatowych wcieleń do dyskusji w innych działach.


Od biedy można naszą rozmowę podciągnąć zarówno pod "Niewiekopomne przemyślenia" jak i "rozmowy towarzyskie". Tą wymianą zdań nikomu nie szkodzimy, ponieważ w tym temacie udzielają się TYLKO osoby z awangardy ostrowskiej, które są niezwykle zadowolone z przebiegu dyskusji. Rozumiem jednak, iż to nie my w tym temacie mamy się bawić, tylko hmmm... moderacja? Jednak ograniczanie swobody wypowiedzi jest wielkim utrapieniem. Dodatkowo, monopol na interpretację reguł, praw i zasad ma (jak na system totalitarny przystało) tylko kilka osób...

A ja zawsze myślałem, że nie ma winnych, bez poszkodowanych. Chyba że ktoś czuję się skrzywdzony/urażony, to proszę się zgłaszać.

Jak użytkownik kic słusznie zauważył, miejsce na tego typu dyskusje jest na PW, nie zaś na forum publicznym o czym niejednokrotnie przypominano. Nie zaleca się jednak tak ostrego tonu wypowiedzi.
Mara

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-12-2008, 17:46   

Norrc, bądź mądrzejszy... Wiem, że moderacji można wiele zarzuci, ale to nie ma sensu. Zaraz wypomną Ci 15 pkt. dumnej "konstytucji" i dostaniesz jeszcze ostrzeżenie. Gdybyś miał wyciągać wszystkie błędy na światło dzienne, to i tak nie zmieściłby się w tym temacie…
Powinieneś swoje upomnienia przenieść na PW, bo tutaj zakończy się to jedynie (co za ironia) zaśmiecaniem tematu i nie tylko, a przecież nie chcemy go zniszczyć.

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
CaanissCaria Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2008, 23:24   

Powróciłem i czekam na moją kolej, jakiekolwiek wzmianki o możliwych opóźnieniach z mojej strony z chwilą bieżącą są nieaktualne.

Generalnie myślałem, że szybciej Wam to pójdzie.

I jeszcze jedno, wioska nie nazywa się ELANIE tylko ELAINE. Drobny szczegół, ale jednak ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group