FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Sabaku no Hōō - komentarze i informacje.
Wersja do druku
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 27-11-2010, 11:58   Sabaku no Hōō - komentarze i informacje.

To ja tu oddam głos Repliemu, on zarządza stroną techniczno-fabularną questu (a ja tu tylko piszę :P) Ale ogółem quest stawia na walkę z złem i dobrą zabawę. Mam nadzieję, że ta nowa odsłona questu bardziej przypadnie wam do gustu, a teraz oddaję głos Repliemu.

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 27-11-2010, 12:31   

Tysiąc lat temu, pół-mroczny elf, pół-demon Asura, okrzyknięty przez swych poddanych Królem Demonów stanął do walki z człowiekiem,
który przedstawił się jako SonoMera. Asura nie wierzył w jego wygraną, dlatego obiecał mu oddać całą pustynie, oraz prawo do
wydobycia tam Endrytu. Młody <wtedy> człowiek wyrzucił swoje bronie, po czym przyzwał na swe ramie czerwonego ptaka, którego nazwał
feniksem. Twierdził, że ptak potrafi go wskrzesić, oraz przy połączeniu z nim zwielokrotnić jego siłę. I rzeczywiście, ilekroć Król
zadawał cięcia w punkty witalne, Sonomera nie umierał, zaś kiedy uderzał pięściami w zrobioną z czarnej stali zbroję, roztrzaskiwała się ona na kawałki.
Asura przegrał. Nie czuł żalu, był honorowym wojownikiem, więc oddał mu pustynie. SonoMera dostał też przydomek "Boga Pustyni".
Minęło 120 lat. Sonomera stworzył nową klasę, zwaną Pustelnikami Feniksów. Założył 4 obozy, w których można było zaznać wszelkiej maści wygód.
Stworzył "Pustynny Kolos" : okrągły budynek, w którym zapisał całą swoją wiedzę.Po 80 latach panowania nad Pustelnikami opuścił ten świat.

Tyle może o realiach. Zadaniem dołączających jest zwiedzenie pustyni wzdłuż i wrzesz, walka z ogromnymi ilościami wrogów, oraz oczywiście
dobra zabawa. Miejscami chciałbym też przedstawić wam miejsca i tradycje, które wymyśliłem.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group