FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 61, 62, 63  Następny
  A.T.A.K.
Wersja do druku
Aria Płeć:Kobieta
Matka Opiekunka


Dołączyła: 25 Paź 2003
Skąd: piąta cela po lewej ^^
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2004, 23:02   

z wynikłej niedawno sytuacji.

Jak komuś sie nie podoba zabawa to sie nie bawi. chyba to jasne? Z tego co widze i słucham to ludzie sie ATAKiem dobrze bawią. a tu z innych źródeł, niemal te same osoby są obużone samym istnieniem ATAKu. Oh! Lloth! to straszne. Najśmieszniejsze jest to że dowiaduje sie tego od kogoś a nie od mówiącej o mnie osoby. Jak są pretensje to prosze w prost. zaradze temu.

do czego zmierzam? Jak ktoś sie nie chce w to bawić to sie nie bawi. "nie wchodź na ATAK" to sie nie wchodzi T_T. Ja wiem że zakazany owoc najsmaczniejszy. To chciałam przekazać. a nie że ja później sie dowiaduje z drugiej ręki, co mnie najbardziej obraża, czuje sie ignorowana, że nikomu sie to wszystko nie podoba. "PRECZ Z ATAKIEM!"

jak teraz usłysze słowa wsparcia od osób które były przeciwko ATAKu to chyba to forum opuszcze __^__

_________________
http://niziolek.deviantart.com/
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2496391
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-12-2004, 00:54   

Nie rozumiem ludzi...

Masz zamiar się obrazić i sobie pójść, bo paru kolesiów się stawia? To chyba normalne, że zawsze znajdzie się ktoś, komu coś się nie będzie podobać. Żyj z tym. ATAK dodaje temu forum trochę kolorytu, więc szkoda by było, gdyby jego założycielka odeszła.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Kai Płeć:Mężczyzna
the abominable one


Dołączył: 02 Paź 2004
Skąd: Z najgłębszych zakamarków podświadomości
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2004, 01:05   

Popieram przedmówcę. Wedłóg mnie to właśnie ta organizacja (+ jeszcze parę innych) sprawia, że to forum ma taki fajny klimat. I nie chciałbym, żeby to się zmieniło (mimo, że ożenic się nie mam zamiaru^^). Zawsze znajdąsię jacyś narzekacze - choćby tak dlazasady. Nie należy się tym przejmować.

_________________

Zetrzyj uśmiech z twarzy...
Poddaj się uczuciu bezsilności...
Przestań walczyć...
Zrezygnuj...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5826822
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 27-12-2004, 08:54   

Cytat:
z wynikłej niedawno sytuacji.


To znaczy jakiej?

Z kontekstu wypowiedzi wnioskuję, że nie masz na myśli mojej osoby, bo ja się z czymś takim jak niechęć do ATAK-u nie kryję. I na pewno nie jestem oburzony, bo oburzony to może być jakiś piernik co zapomniał już, jak sam był młody. Mi zwyczajnie się to wydaje niesmaczne, od samego początku. Zostałem jednak wciągnięty w to siłą i bawiłem się z wami, choć na swój sposób. Ponieważ miałem spaczony obraz rzeczywistości, za bardzo na ciebie naskakiwałem, za co przepraszam. Teraz widzę, że obecny kształt tej organizacji to nie twoje dzieło.

Cytat:
Jak komuś sie nie podoba zabawa to sie nie bawi. chyba to jasne? Z tego co widze i słucham to ludzie sie ATAKiem dobrze bawią. a tu z innych źródeł, niemal te same osoby są obużone samym istnieniem ATAKu.


Jeśli o mnie chodzi, to mi się zabawa podoba:]. A istnieniem ATAK-u oburzony nie jestem, raczej metodami, jakie wprowadzają twoje podopieczne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2004, 10:11   

Wielce jestem ciekawa, czy to o mnie chodzi :)

Jeśli tak, to zaszło pewne nieporozumienie, miła Ario. Przyznaję otwarcie, że należę do grupy osób, których ATAK nie bawi. Zgadzam się tu z Ysengrinnem. Nie daję się wciągać do ATAKu i jak na razie mam święty spokój, o który mi chodzi. A może źle się wyrażam - nie ATAK jako organizacja, tylko "moda" na zawierania związków małżeńskich i więzów rodzinnych, z kim się da (co samo w sobie nie ma wiele z ATAKiem wspólnego). Naprawdę nie mam nic przeciwko takiej zabawie, pod warunkiem, że nie są do niej zmuszane osoby, które nie chcą w niej uczestniczyć. Skoro już o tym mowa - najzabawniejsze, że TY faktycznie nic z tym wspólnego nie masz i naprawdę zajmujesz się tylko osobami, które Cię o to poproszą. Natomiast jest pewien nacisk (delikatnie mówiąc) na każdą osobę, która zaczyna być aktywna na forum, żeby natychmiast się w to włączyła (jeszcze raz - nie jest to nacisk ze strony Arii!). Niektórzy się w to z chęcią włączają, inni próbują odmawiać. Problem polega na tym, że te odmowy są najczęściej uważane za próby jakiegoś krygowania się i że taka osoba na pewno chce, tylko się tak droczy... I to właśnie sprawia, że niektórzy robią się na całą instytucję cięci. I obrywa się nieszczęsnej Arii, która nic z tym nie ma wspólnego.

Natomiast ja wczoraj na czacie (żeby było jasne) powiedziałam tylko, z czym większość się zgodziła, że sprawy Multiświata nie powinny Multiświata opuszczać. I że nie wydaje mi się słuszne witanie każdej nowej osoby na forum propozycjami matrymonialnymi oraz rozwijającą się między starszymi forumowiczami (niezrozumiałą dla przybysza) dyskusją nawiązującą do rozmaitych koligacji rodzinnych. Z ATAKiem jako takim i działanością Arii nie miało to absolutnie nic wspólnego.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 27-12-2004, 11:31   

Cytat:
Skoro już o tym mowa - najzabawniejsze, że TY faktycznie nic z tym wspólnego nie masz i naprawdę zajmujesz się tylko osobami, które Cię o to poproszą.


Ano właśnie. Ale Aria, stworzyłaś ATAK, więc nie dziw się, ze ciebie się kojarzy z nim w pierwszej kolejności. A jeśli masz na myśli awersję ludzi do samej organizacji - to popracuj nad nią, żeby nie denerwowała==. Bo niektórym te wszystkie "łohoho, nie jesteśmy groźni, nie stawiaj oporu a nic ci się nie stanieXD" czy "i tak wszystkich wyswatamy, opór jest bezcelowy>]" silnie działają na układ nerwowy.

Cytat:
I obrywa się nieszczęsnej Arii, która nic z tym nie ma wspólnego.


Może tylko tyle, że nie ma kontroli nd swymi "pomocniczkami". Rada jest taka: albo z nimi pogadaj, by na zbyt wiele sobie nie pozwalały, albo się nie dziw, że ATAK jest nielubiany.

Co do kawałków o pokrewieństwie w tematach poza multiświatowych: tu ja też nie jestem bez winy. Proponuję to po prostu usuwać:].
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Aria Płeć:Kobieta
Matka Opiekunka


Dołączyła: 25 Paź 2003
Skąd: piąta cela po lewej ^^
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2004, 15:12   

Dzięki Ave że mi to wyjaśniłaś. o to mi mniejwiecej chodziło. tylko niech mi ktoś wyjaśnie zachowanie niektórych. Bwiąs sie w ATAK, bawią w dobrym sensie, czerpia z tego przyjemność przynajmniej tak wzkazuje ich zachowanie. a jak Ave pokazała sprzeciw to dobrze bawiący sie ludzie nagle zaczeli twierdzi że ta zabawa jest zła.

zabawne ;']

Ysen, wiesz ile razy mówilam pracowniką o delikatnosci w działaniu? Tępie sobie język, choc musze przyznać że już niem ma takiej przemocy i przymusu na swatanych ludziach jak kiedyś. Szrama na mym sercu. Był taki nieprzyjemny rozwód T_T

_________________
http://niziolek.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2496391
Darkfault Płeć:Mężczyzna
Śmierciu


Dołączył: 29 Sie 2004
Skąd: Tu kończy się życie, a zaczynam się ja...
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2004, 16:52   

No pięknie - trafiłem na wojne >:). Jaki ja mam zawsze dziki fart >:D

_________________
http://www.fastandfuriousfig.com/?u=219167
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
15729725
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2004, 17:15   

Nie wojne^^ Nieporozumienie, które właśnie zostało wyjaśnione XP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
Darkfault Płeć:Mężczyzna
Śmierciu


Dołączył: 29 Sie 2004
Skąd: Tu kończy się życie, a zaczynam się ja...
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2004, 15:47   

Wyjaśnione? Ale jak, ale kiedy , dlaczego ? :( (kirinina renai xD)

_________________
http://www.fastandfuriousfig.com/?u=219167
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
15729725
BetiiX Płeć:Kobieta
+Mala wiedźma+


Dołączyła: 26 Gru 2004
Skąd: Lublin village;)
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2005, 20:51   

A ja prosto do Arii odpowiadam:
NIEBOJE SIE ATAKu :D (to jest sprytna prowokacja :))

_________________
::Love is like wind, you can't see it, but you feel it::
::galeryjka na DA-> www.shy4.deviantart.com ::
::ja wcale nie jestem taka wredna jak sie moze wydawac, to tylko pozory^^"::
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1595233
Aria Płeć:Kobieta
Matka Opiekunka


Dołączyła: 25 Paź 2003
Skąd: piąta cela po lewej ^^
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2005, 22:40   

<Aria spojrzała znudzona na swój opis>
...
<potem na klientkę>
Słyszałaś o komendzie "you"? Padłaś jej ofiarą, zapraszam do działu "użytkownicy" na którym jest temat "teksty pod postami"

A przy okazji skoro tu jesteś... <hologram Ari zamigotał lekko>

_________________
http://niziolek.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2496391
Kai Płeć:Mężczyzna
the abominable one


Dołączył: 02 Paź 2004
Skąd: Z najgłębszych zakamarków podświadomości
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2005, 18:22   

No, bo kto by się tam bał tak wielce szanownej, poważanej i wspaniałej organizacji^^
...
Mam tak jeszcze, czy już mogę przejść do sedna sprawy?^^"
A więc pytanie- jakim zakresem swobody dysponuje ta organizacja. Tj. czego jej wolno, a czego nie?
...
Odpowiedź, że wszystko wolno także przyjmuje do wiadomości^^

_________________

Zetrzyj uśmiech z twarzy...
Poddaj się uczuciu bezsilności...
Przestań walczyć...
Zrezygnuj...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5826822
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-02-2005, 19:59   

To przyjmij ja, i szykuj sie na rewolucje, kochanienki >]
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-02-2005, 20:15   

Cytat:
Odpowiedź, że wszystko wolno także przyjmuje do wiadomości^^


Tak naprawdę ATAK może zrobić tylko jedno: ogłosić, że jakaś parka do siebie pasuje. W tym momencie kończy się ATAK, a zaczyna pospolite ruszenie forum, które dopilnuje, by parka się ożeniła(chyba że wyraźnie zaznaczą, iż się nie bawią; wtedy ATAK ogranicza się do pogróżek:>).

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 62 z 63 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 61, 62, 63  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group