FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Male podsumowanie
Wersja do druku
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-05-2006, 13:21   

wa-totem napisał/a:

SireVan napisał/a:
Przynajmniej nie usypia jak Fate/Stay night
Cóż, są tacy którzy wolą zećpać cały pucharek lodów w kilku kłapnięciach, i są tacy którzy wolą się nim cieszyć nieco dłużej. Ja spokojne tempo, systematyczne budowanie napięcia i dozowanie informacji w F/SN ze świetną, tajemniczą muzyką Kenjiego Kawaii uważam za ogromną zaletę.


[/quote] Usypia skutecznie zapełniaczowy Blicz.

KK powiadasz? A zastanawiałem się, czemu się ślinię, wsłuchując się podczas oglądania.

Fate to jedno z najbardziej udanych anime, nie tylko tego sezonu. Jak się Twórcy z sensownym zakończeniem wyrobią, będzie hit.
Przejdź na dół
blue
Gość
PostWysłany: 23-05-2006, 23:55   

Troche z tej listy widizlem i malo w tym rzeczy ktore sie zapowiadaja na cos wyjatkowego, a te co do ktorych mailem nadzieje, rozczarowaly mnei po 2, 3 odcinku.
dorzycajac swoje 3 grosze.

Polece :

Inukami- tym co lubia szalony humor, widzilem 2 odcinki, i naprawde smieszne, pomyslowe i gejowskie ( bo jak nazwac facetow ktorzy sie do siebei tula glaszcza sie, jeden jest prawie nagi, lub jak nagi facet lapie sie za sutki i z nich strzela :D ), ale w dobrym stylu.

The third - dziewczyna latajaca z mieczem i pistoletem, poruszajaca sie w czolgu po pustyni, zabiarabiajaca wykonujac zlecenia, moze byc ciekawe :]

Reszta nie ma nic czego nie widzilem w innej serji, albo jest zbyt dziecinna.
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-05-2006, 19:14   

wa-totem napisał/a:
Eeee? Czy my oglądamy TĄ SAMĄ serię!? @_@ Pierwszy odcinek to najazd przybyszy z planety bizonio-bishoujonia, wszystko w stylu bajki o kopciuszku. Jest oczywiście Mroczna Tajemnica(TM), siły zła(TM), zrywająca spokojne status quo tragedia(TM) i zaczyna się Podróż(TM). Yaaaay! *___* Szkoda że to a-keep, bo będą się wlekli... a może? <dopisuje: koniecznie pozyskać>

Ależ oczywiście^^ przecież osobiście ci ten 1ep nagrałam <psssyt... nie a-keep... ureshii, są dalej> Ja o 3 i 4 ep mówię. Będzie gorzej, dużo gorzej. Przygotuj sie psychicznie.


Ze zdaniem o Air Gear się nie zgodzę, jest o niebo lepsze od Tenjo Tenge [chociaż do pięt nie dorasta Majin Devilowi, swoją drogą też niedługo ekranizowanemu <evil stare>]. Ma fanserwis, każde anime ma jakiś. Ale dobrze oddaje klimat mangi, a tą czytam z przyjemnością. <zapisuje: wytrzasnąć z powietrza odcinki 2-6!>

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-05-2006, 23:46   

GoNik napisał/a:
<psssyt... nie a-keep... ureshii, są dalej>
Wiem ^_~ Już wytrzasnąłem wszystkie 5 ^^

Cytat:
<zapisuje: wytrzasnąć z powietrza odcinki 2-6!>
O? Fajnie, będę wiedział do kogo mrugać. ^_^

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2007, 16:05   

Komentarz dotyczy serii Gintama
Avellana napisał/a:
(...)

Mam wrażenie, że twórcy wybierając różne elementy z innych serii komediowych zapomnieli o jednym - humorze. O tak, gagów jest mnóstwo, praktycznie jeden za drugim. Tylko nieśmieszne. Nie irytujące. Po prostu nieśmieszne, jak niezły dowcip, który słyszycie po raz pięćdziesiąty, w dodatku od kolegi zarykującego się ze śmiechu nad własnym geniuszem. (...)



Czy ktoś widział więcej niż 10 odcinków tej serii? Jeśli nie to zachęcam. Fakt, początkowe odcinki są drętwe, wcale nieśmieszne prawie, ale szybko robi się lepiej. Seria wciąga, nie wiem dokładnie czemu, z pewnością jednak jest to najlepsza komedia/parodia jaką widziałem (niewiele tego było, bo tylko "Those Who Hunt Elves" i "Yakitate! Japan"). Warto dać jej szansę, bo "im dalej w las tym więcej drzew"

Tzw "spoiler" zostaje usunięty przez zniesmaczoną Moderację.

Miłego dnia
IKa, Wredna Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2007, 13:14   

Niach ale mnie dobiliscie ja nie mam czasu obejrzec starszych wersji anime a tu juz nowe kiedy ja to wszystko obejrze :( chyba przestane spac :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
kirara
Gość
PostWysłany: 20-03-2008, 08:27   

Czy będzie druga seria Ouran high shool host club???
Powrót do góry
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 20-03-2008, 08:53   

Z tego co mi wiadomo Ouran zaplanowany był od początku na 26 odcinkową serię i choć po emisji pojawił się plotki o 2 sezonie na plotkach się skończyło.
Manga jednak wychodzi nadal

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group