FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Moderacja Multiświata
Wersja do druku
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-08-2007, 14:12   

Ekhm, ekhm....już praktycznie koniec wakacji i trzeba powoli wracać do realności....Ponieważ wiem, że w wroku szkolnym troche więcej dzieje się w multiświecie i bedzie troche więcej tam obowiązków, a ja już wiem, że będe miała duuuużo mniej czasu, to czy moge wybrać sobie osobe do pomocy?
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2007, 14:14   

Pewnie możesz, pod warunkiem, że to nie będzie Lila... Generalnie jedyny problem jest taki, że lepiej, żebyś to wcześniej zgłosiła - choćby dlatego, że moderatorzy zawsze dostają dostęp na Tajne, więc wymaga to aprobaty ze strony większości redakcyjnej.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-08-2007, 17:33   

Do końca września dam sobie rade...i to nie jest Lila, mam na myśli jedyną osobe na tym forum na którą naprawde mogę polegać i mam z nią najlepszy kontakt. No więc mam na myśli Neji'ego.

Jeżeli będzie potrzebne głębsze wyjaśnienie to chętnie uzasadnie swoje typowanie
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 04-09-2007, 22:20   

Jeśli uważasz, że Neji się nada do tego zadania i że jest osoba godną pokładanego w nim zaufania, to nie mam nic przeciwko, żeby pomagał ci w moderowaniu Multiświata :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2008, 17:58   

PMka od Shinigami:
Cytat:
Podczas rmozowy z Avalią wpadłąm na pomysł aby utworzyć dwóch modów na multiświecie. Czy taki pomysł by wypalił? Moderacja miała by w ten sposób z głowy jeden z uciażliwszych tematów. Nawet posiadam wstępne zgody na moderowanie Mary i Avalii(jako ze siedzą dosć długo na forum, znają zasady i często siedzą w multiświecie). Tylko pytanie czy moderacja główna się zgadza? Niestety Avalia zgodziła się na moderowanie tylko jeżeli nie znajdzie się nikt na jej miejsce.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-01-2008, 18:05   

bede wredna - ale chyba Avalii nie, bo bedzie znowu FOCH i wielkie trzaskanie drzwiami - marnowanie czasu
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-01-2008, 19:03   

Ja nie wiem, czy mi się zdaje, czy czasem Mara nie była brana pod uwagę już jakoś wcześniej, albo czy nie była uznana za odpowiedzialną. Na Marę raczej bym się zgodziła. Co do Avalii, to ona tak niepewna jak Shinigami - znać się zna, ale ma odchyły emo (vide wielki foch z oddawaniem Moda), bo to, że się poczuwa to widać, ale jednak to za mało...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-01-2008, 16:33   

Dobra, kolejne podejście: moderację Multiświata dostała Mara, a zatem od dzisiaj ma dostęp na Tajne :)

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 14-01-2008, 17:38   

No to zobaczymy :)
I gratulacje dla nowego Moda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 04-05-2009, 10:00   

Wysłałam w tej sprawie PM-kę do Avellany, nie odpowiedziała mi jednak.
Generalnie jako moderator Multiświata niewiele robiłam, w szczególności ostatnio. Zdaję sobie doskonale z tego sprawę a także z faktu, że mogłam uczynić dla tego działu znacznie więcej, wliczając modernizację regulaminu. Właściwie, mogłabym się za to zabrać, ale...
No cóż. Już nie mówiąc o tym, że mimo zdobywania zaledwie średniego wykształcenia w miarę zbliżania się końca roku mam coraz mniej czasu, na dodatek moja sytuacja w życiu prywatnym jakiś czas temu uległa znacznemu pogorszeniu i nie chcę, żeby działowi nagle zabrakło moderatora, kiedy będzie on naprawdę potrzebny. Nie czuję, że wywiązałam się z obowiązku, niemniej jednak rezygnuję z jego wypełniania nim się do reszty pogrążę.
Zastrzegam jednak, że w razie gdybym była potrzebna, mogę "warunkowo" wrócić. Na razie jednak rezygnuję, nie chcę mówić o urlopie, bo niczego na razie nie jestem pewna.
Pozdrawiam i przepraszam, że tek to wyszło.
Mara

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2009, 09:34   

Faktycznie zaniedbałam okropnie tę sprawę i nawet nic (poza jakimś niepozbieraniem ogólnym) nie mam na swoje usprawiedliwienie. Oczywiście, w tej sytuacji na życzenie samej zainteresowanej zdejmuję jej uprawnienia. Pytanie brzmi, czy szukamy kogoś do moderowania Multiświata, czy obecna ekipa sobie z tym radzi?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2009, 11:46   

Obawiam się, że to niezbędne. Zespół moderacji teoretycznie jest całkiem spory, w praktyce są to obecnie dwie osoby (IKa i Mai). Na mnie na razie (przynajmniej do połowy czerwca) nie ma co liczyć pod tym względem, dostęp do sieci mam bardzo kiepski.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-05-2009, 12:07   

Gdyby nie było nikogo innego chętnego, jestem do dyspozycji.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group