FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  The I of the Dragon
Wersja do druku
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2004, 18:28   The I of the Dragon

Dobra, przyjemna gra, z bardzo dobrą grafiką, miłą dla uszu muzyką i całkiem sporą grywalnością- w sumie nie ma się co dziwić, RPG, w którym latamy smokiem... to nie zdarza się na codzień ;]
Trzy smoki o różnych zdolnościach do wyboru, ponad 10 wielkich, świetnie wyglądających lokacji (wspaniale lata się takim smokiem nad ośnieżonymi górskimi szczytami w świetle księżyca, przy spokojnej muzyce...) no i przede wszystkim armie potworów do wybicia! Tak, gierka w sumie z gatunku hack&slash, opierająca się głównie na schemacie "Zniszcz wszystkie gniazda potworów, wybij wroga, zbuduj miasto, leć i dalej rozwalaj", aczkolwiek nie tylko, bowiem nieraz przyjdzie nam wykonać kilka ciekawszych misji (ochrona karawany, oblężenie miasta, jedna czy dwie poważne bitwy), w kilku będziemy musieli kierować ludźmi (misje polegające na selektywnym zabijaniu wrogów, infiltracji, niszczeniu magicznych generatorów uniemożliwiających smokowi dalsze działania)- trzeba przyznać, że to chyba one najbardziej mnie wkurzały ;)
Fabuła dość prosta, aczkolwiek nie zawsze liniowa (misje można wykonać czasem na kilka sposobów, porażka niektórych wcale nie musi oznaczać Game Over'a, a jedynie utrudnienie dalszych działań).
Sterowanie- myszka, klawisze... co chcecie, gra nie jest statycznym RPGiem, gdzie trafienia są obliczane, tam się ciosów unika, więc refleks również wymagany ;]
Dużą zaletą gry jest fakt, że właściwie nie zwalnia, nawet podczas dużych bitew i sporej ilości wrogów/sprzymierzeńców. Do wad należy niewątpliwie zaliczyć brak multiplayera! A szkoda, można sobie tylko powyobrażać powietrzne walki z innymi smokami... a w singlu takich niestety nie uświadczymy ;(

_________________
Ej cze
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2004, 19:43   

gre mam od jakichś dwuch tygodni ale jeszcze nie zainstalowałem nawet:P
grafiki bardzo dobrej nei ma, jak na te czasy ma przeciętną, bardziej podoba mi sie możliwość oddziałowywania na otoczenie,...
no i Vel, jedna bardzo duża zaleta tej gry, włącz sobie kamere z oczu Smoka i zacznij atakować albo zjadać pobliskie stworzenia, to wg mnie jest pięknie wręcz zrobione, kamera obraca się zgodnie z wzrokiem Smoka co daje niesamowity realizm w walce i w trakcie gry, i jest to wg mnie jedna z najfajniejszych opcji w tej grze;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2004, 20:22   

Ryu- rzeczywiście fajna, ale niewygodna ;P A grafika JEST dobra, weź pod uwagę, że to RPG, a nie Doom 3 :P O, i dobrze, że przypomniałeś mi o możliwości modyfikowania terenu, też fajna rzecz...

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-09-2004, 20:49   

Hm... Gierki nie mam, od dosyć dawna żadnej nie kupowałem ,ale może na tę jedną się zdecyduję. Miałem do czynienia z wersją demo i całośc zapowiadała sie nader interesująco.

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-09-2004, 13:14   

Vel-nie doom3?ale doom3 ma fajnie kosmiczne wymogi!:D
a taka grafika nawet w cRPGach była już wiwle razy lepsza, więc nie widze rewelacji w grafice.
a kamera dla mnie fajna i wygodna, a co najlepsze realistyczna i utrudnia gre (a gra tym trudniejsza tym lepsza)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-09-2004, 16:00   

Gram w demko i jest nawet-nawet
ale system celowania bez myszki jest do tylka... bez myszki ani rusz...
Pozatym te skile sa takie drogie...

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 17-09-2004, 16:15   

Raflik- bez myszki ani rusz, to fakt, jak dla mnie najlepszy system to A,W,S,D i myszka ;]

A skille... mowa o czarach? W demku masz tylko wojownika, dlatego traci on za czar wszystkie 25 punktów. Jeśli zależy ci na nich, to w pełną zagraj magiem, płaci on jedynie 13 punktów. Nie wiem jak jest z nekromantą, ale zapewne podobnie... Jeśli zaś chodzi ci o samo rozwijanie zdolności... każdy skupia się na czym innym (wojownik na HP i sile ognia, mag na manie i szybkości, nekromanta na regeneracji) i płaci inną ilość punktów za nie... Zaś w gierce awansuje się tak szybko, że nie ma się co przejmować utratą punktów, na wszystko nam wystarczy ^^

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aria Płeć:Kobieta
Matka Opiekunka


Dołączyła: 25 Paź 2003
Skąd: piąta cela po lewej ^^
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2004, 19:05   

ojej.. wlaśnie mi sie przypomniało że trzeba to zainstalować.
a więc drżyjcie, bo najwiekszy w tym forum
i-tak-mi-sie-nie-podoba-a-smoki-są-głupie-krytyk zaczyna w to grać! a potem odpowiednio skrytykuje ;P

ojej.. gdzie ta płya sie zapodziała.. ?^^' chyba sie zgubiło..hm...

_________________
http://niziolek.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2496391
Bianca
Gość
PostWysłany: 18-02-2005, 00:41   

ludzie, "na te czasy"? ta gra ma juz tak ze 2 lata jak i nie wiecej (jak bylam w wakacje 2003 w rosji to kupilam - zeby nie bylo, oryginal, bo calosc jest produkcji wschodniej). Tak ze sorry, ale grafika jak na czasy gdy gra wychodzila to byla calkiem-calkiem. A ze TERAZ (czytaj, po ponad 2 latach) sie zestarzala..... no to jeszcze powiedzcie ze mario bros na atari ma kiepska grafike bo teraz 3d robia!
Powrót do góry
:/
Gość
PostWysłany: 22-03-2006, 08:31   

Mam problemy z ta gra!!Moze ktos by pomogl??Grac to ja moge ale gdy wlaczam mape swialta albo chcem wejsc do menu to gra mi sie zawiesza(pojawia sie niebieski ekran znapisami:p) i musze restartowac pc!!Hepl:/
Powrót do góry
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-03-2006, 14:56   

Gra nie dziala badź źle działa na kartach produkcji innej niż nVidia np na moim Radeonie 9600 niestety nie a szkoda
Powrót do góry
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-03-2006, 23:19   

red - the HUH?! u mnie dzialala bez problemu a tez mam 9600..........
Powrót do góry
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-03-2006, 01:19   

Kwestia szczescia. Mi nie moze kwestia serowników jakich uzywasz.. Ale nawet prosucent oficjelanoe podkreslił że gra źle wspólpracuje z kartami innymi niż nVidia
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-03-2006, 11:07   

Hm, radzę w takim razie skorzystać ze sterowników DNA lub Omega. Co prawda sam mam GF, ale z komentarzy ludzi na gram.pl wynika, że owe sterowniki są lepsze od firmowych (i chyba Omega > DNA, ale mogę się mylić). Warto spróbować w każdym razie ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-03-2006, 15:18   

Własnie problem w tym że ja swoja karte podkrecam i najstabilniej chodzi mi na firmowych.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group