FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Shadow of the Colossus
Wersja do druku
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2006, 16:35   Shadow of the Colossus

A co się będę produkować: Filmiki, Trailery - Najlepiej obejrzeć Intro i Preview.
Dla zainteresowanych - recenzja.
Nie grałam w to (jeszcze), ale mnie zaczarowała. Boska muzyka (jak nigdzie nie znajdę OSTa, to będę ZUA) i te przestrzenie... podobno przez most na końcu Intra idzie się 5 minut.

Słyszał/widział/grał ktoś?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-06-2006, 17:39   

Przyjemna gierka, nie powiem. Ale mimo swojej majestatycznosci i ciekawego pomysu nie wciagnela mnie bez reszty. Moze po porostu sie starzeje... Ostatnio chcialem do niej wrocic, ale cos sie zepsulo i przy walce z 3cim kolosem ani ja nie odejmowalem mu energii, ani on mi :o
No i grafika z bliska jest taka dosc srednio-ladna szczerze mowiac (chodzi o pikseloze), jesli gra sie na wiekszym tv...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2006, 19:41   

No cóż... Może to i by była niezła gra, ale jakby wydali ją na PC. Bo szczerze mówiąc mało kogo stać na PS2. Z tego co widziałam to bardzo szczegółowo dopracowali ruchy postaci i stworzeń co w innych grach jest traktowane dość pobieżnie. Co do grafiki to dali jednak zbyt ciemną tonację, która raczej nie przyciąga potencjalnego gracza.
Jeżeli wystawili taką wysoką ocenę to może rzeczywiście warto zwrócić na ten tytuł większą uwagę.

_________________
At night, the town is quiet like the bottom of the ocean
I continue down the road by myself
Guided by the distant voice
I keep searching for the soft blue light

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2006, 21:54   

Kolorystyka nie jest bardzo ciemna, tak to wyszło na filmikach. A przynajmniej mam takie wrażenie. Zresztą, to chyba była akurat noc...
PS2 nie jest już znowu taki drogi. Za stosunkowo niewielką sumkę można nabyć używaną konsolę na Allegro i z pewnością kosztuje mniej niż porządny pecet dla gracza. Nawet dodając do tego koszty gry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-06-2006, 19:59   

PS2 drogie? Drogie bylo, kiedy ukazalo sie na rynku (3000 zl), teraz mozna je kupic za 500-600 zl z jedna gra, a na Allegro praktycznie nowe PS Two (to male) za 500 zl, z padem, przerobka, karta pamieci i roczna gwarancja. Zreszta szczerze mowiac nie widze zwiazku miedzy grywalnoscia, a platforma, na ktora fra zostala wydana.
Swoja droga, wcale nie jest strasznie ciemna, zreszta slonce odgrywa w niej dosc wazna role. W miare mrocza tonacja pasuje za to do konwencji SotC. Jakos nie wyobrazam sobie zabijania 20 metrowych kolosow w cukierkowej grafice (chociaz wlasciwie moge sobie to wyobrazic, ale uwazam, ze gra wiele by na tym stracila).
A wersja PC? Jak w wiekszosci przypadkow gier akcji z konsoli nie wyobrazam sobie przeniesienia sterowania na klawiature. Swoja droga, jestem ciekawy jak bedzie wygladala kontrola nad postacia w DMC3:SE na pc. I obawiam sie, ze tak, jak w przypadku MGSow, czyli "bez pada nie podchodzic".

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2006, 21:27   

Wiesz Keii, niektórzy po prostu wolą pojechać na wakacje chociażby pod namiot z przyjaciółmi aniżeli wydać te pieniadze na konsolę ;] Ale widać różni ludzie, różne priorytety i hm... zasobność portfela.

_________________
At night, the town is quiet like the bottom of the ocean
I continue down the road by myself
Guided by the distant voice
I keep searching for the soft blue light

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2006, 22:11   

Wiesz... nie można oczekiwać, że będzie je można nabyć za cenę porównywalną do ceny powiedzmy przeciętnej klawiatury.
A dobry PC do gier jest naprawdę o wiele droższy i do tego z roku na rok się starzeje. Zakup konsoli zapewnia z kolei rozrywkę na ładnych parę lat. Wniosek jest prosty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-06-2006, 00:12   

Konsola droga jak na realia elektronicznej rozrywki to Xbox 360, albo PS3 (499-599 €/$), a ja tez lubie pojechac pod namioty ze znajomymi, tyle, ze kiedys uzbieralem pieniadze po jakichs urodzinach czy cos i kupilem PS2. Sluzy mi dwa lata i sluzyc bedzie pewnie nastepne 5. A tak jak napisala SG, koszt komputera do gier jest parokrotnie wyzszy od kosztu konsoli, plus wciaz trzeba do niego dokladac...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-06-2006, 15:13   

A ja PS2 sprawiłam sobie we wrześniu zeszłego roku i mówiąc szczerze, w życiu bym już jej nie zamieniła na granie na np. emulatorach czy konwersjach gier z konsol na PC. Zupełnie nie ta grywalność.

A co do Shadow of Collossus - muszę przyznać, że gra zwłaszcza po przeczytaniu wielu podchlebnych recenzji bardzo mnie zaciekawiła... Ale jest jeszcze za droga a mam inne priorytety XD (jak DMC czy RE4.) Może kiedyś...

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
Sora Płeć:Mężczyzna
Keyblade Chosen one


Dołączył: 30 Cze 2006
Skąd: Słubice
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2006, 16:39   

Siemka all.
Ja Jush Skonczylem SotC...
mogło by być więcej tych Kolosów.
najlepsze ze na kazdego kolosa jest inny sposób wejścia nejlepszy był ten co musiał rozwalić sobie pancerz na ręce uderzajac w taką kamienna płyte

Jednym zdaniem świetna gierka
Pozdro Sora.!

24ny2gt.jpg
Plik ściągnięto 3934 raz(y) 8,14 KB

diablo.jpg
Plik ściągnięto 3934 raz(y) 24,31 KB

ffuser.jpg
Plik ściągnięto 3934 raz(y) 11,97 KB


_________________
Defeat the Heartless!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group