FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Silkroadonline
Wersja do druku
VampirLord
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-12-2006, 11:11   Silkroadonline

www.silkroadonline.net oficjalna strona swietnego mmorpg

bajeczna grafika instalka 500Mb pelne 3d i efekty klimaty japoni zobaczcie se screeny

polecam dla kazdego

polecam server Tibet (ja tam gralem obecnie jak mam czas)


Ostatnio zmieniony przez dnia 27-12-2006, 18:59, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-12-2006, 18:32   

Grafika średnio bajeczna, klimaty bardziej chińskie niż japońskie, a od Tybetu lepszy jest Eldorado (tak, ja gram właśnie na Eldorado xD)

A poza tym to wszystko się zgadza, gierka dość miodna i gra się bardzo przyjemnie :D No i nawet znośnie chodzi na sprzęcie zdecydowanie pamiętającym lepsze czasy. (ale nie na jakimś totalnym rupie :P)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
VampirLord
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-12-2006, 18:51   

no czemu eldorada wiem bo nowszy serwer moj serwer kiedys tez byl nowy ale wiesz :D teraz lata wilu 70lvl ale na szczescie jako hunterzy :D widzialem tylko 1 thiefa 70 lvl :D
Powrót do góry
Fistashi Płeć:Mężczyzna
Taki Orzeszek

Dołączył: 09 Sty 2007
Skąd: Kamienna Góra
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2007, 07:34   

Hmm.. oj gierało się w to swoimi czasami, gierało xD
Nawet doszedłem kiedyś do bodajże 50 lvl, o boże jak się cieszyłem.
Ale po 3 miechach gry przeszłą mi ochote, przejadłem się nią zupełnie, teraz rozpoczynam co jakiś czas nową postac, woże nią do 25 lvl i spowrotem odkładam gre na półke.. (komputerową, no co : D)

Mimo, ze ja w to już nie gram, to konta za darmo nie oddam, oj nie xD
Każdemu złaknionemu wrażeń i przeżyc, właśnie tego RPG'a polecam, bo jest chyba najbardziej rozwinięty ze wszystkich, ma fajne skille, potwory, miłych graczy, miodne questy i zniewalającą grafikę.
Pozdrawiam.

_________________
Ehh.. to był mój post : D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4940557
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 14-01-2007, 17:04   

Fistashi napisał/a:
miodne questy

Które? Zdobądź 392846 'czegoś tam' od danego typu potworów, z których to 'coś' wypada średnio raz na 5-10. Gra ciekawa, rozwija się, fajny klimat i grafika, kilka ciekawych pomysłów, ale jest na dłuższą metę bardzo nudna właśnie przez brak ciekawych zadań. Po 20 levelu robi się ciekawiej ze względu na profesje, ale to żadna radocha non stop dostawać od wysokolevelowych przeciwników.

Doszedłem 2 razy do okolic 20-25 levelu ale przestałem gdy dostałem misje znalezienia 100 czegośtam po zebraniu 60 skór białych tygrysów i iluśtam skór z czarnych tygrysów, które zbierałem przez kilka dni, grając po dobrych kilka godzin dziennie. Po zabiciu iluśtam tysięcy tygrysów miałem serdecznie dość tej gry. Nie mówiąc już o hordzie innych czających się na każdy respawn. Przy tygrysach było ok, bo były ich stada, ale przy 100 archerów do zabicia, którzy spawnowali się tylko w 1 miejscu odbywały się regularne wyścigi do każdego zauważonego.

Nie mówiąc już, że dropy czegoś innego niż kasy były również niezmiernie rzadkie, a co to za radocha bić stwory i nie rozwijać przez to arsenału.

System skilli też wymagał dopracowania. Daleko mu do WoW'a, Guild Wars czy nawet Diablo 2. Było kilka fajnych, ale również masa niepotrzebnycch, a w wielu przypadkach zamiast nowych umiejętności dostawało się silniejsze wersje starszych i na dobrą sprawę zamiast 20-25, w karcie postaci można było umieścić z 10 tylko każdą z większą ilością poziomów. Mówiąc o umiejętnościach warto też wspomnieć o małej liczbie build'ów postaci i niestety bez maksymalmnego ukierunkowania postaci na daną ścieżkę rozwoju przy levelu 20 było już dość ciężko zabijać potwory.

Piszę to na podstawie tego co było jakieś pół roku temu, możliwe, że teraz jest dużo lepiej. Ogólnie gra z potencjałem, ale posiadająca masę niedociągnięć.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group