FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Następny
  Kuźnia Amartha
Wersja do druku
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-05-2007, 10:32   Kuźnia Amartha

Tak sobie pomyślałam, że też się podzielę radosną twórczością własną.

Marna próba narysowania Haniego z Ourana:

http://i171.photobucket.com/albums/u313/amarth_09/hani01.jpg

Że w fanartach to ja zbyt dobra nie jestem, więc stawiam raczej na własne postacie:

http://i171.photobucket.com/albums/u313/amarth_09/01a.jpg
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
B-Real Płeć:Mężczyzna
Me, Myself and I


Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Polska / Zamosc
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2007, 10:36   

Fajne xD mam tylko jedna mala krytyke do drugiego rysuku za mala glowa ^^. Ja tez troche bazgram jakies grafiti xD czasami jakies postacie komiksowe czasami czepie sie kreski z anime ale niemam jak wam tego pokazac xD ( moze to i lepiej ze nie pokaze na zawaluwce bedzie mniej zgloszen xD )

_________________
- Po Drugie Szacunek Lojalnosc po Piersze
- Uwazaj jak tanczysz bo zyciowy parkiet byla sliski...Badz bliski dla Bliskich...
- Pomoc jest zawsze gestem pieknym !!
- Blokowiska i Bloki betonowe uroki...
- Dniem i Noca...Przyjaciolom sluzyc Pomoca !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10745502
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-05-2007, 10:41   

Śliczne...szczególnie ten drugi :)
Imho głowa nie jest za mała, no..może jak się dłużej przyglądać to będzie sprawiać takie wrażenie, ale całość (oprócz za szczupłych rąk/nadgarstków) sprawia wrażenie proporcjonalnej. Bużke ma piękną, korpus też. Profesjonalnie namalowany xD
Bardzo mi się podoba.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-05-2007, 12:18   

Dzięki ^^ Cieszę się, że się podoba. Fakt, że z proporcjami to czasami mam problemy, ale trochę treningu i problem powinien zniknąć (a przynajmniej mam taką nadzieję).
Teraz coś kolorowego. Odręczne kolorowanie niezbyt mi idzie, więc postanowiłam spróbować na komputerze. Oto, co mi wyszło:

http://i171.photobucket.com/albums/u313/amarth_09/02b1.jpg
http://i171.photobucket.com/albums/u313/amarth_09/04a2a.jpg

Każdego dnia coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Paint jest najlepszym przyjacielem człowieka. Używam go częściej niż PhotoShopa.

Więcej na razie nie bedzie, bo chroniczny brak skanera daje mi się we znaki *_*
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-05-2007, 19:47   

Kolejny rysunek. Tak, jak poprzednie robiony długopisem. Szczerze mówiąc to ostatnio rzadko używam czegokolwiek innego niż ołówek i długopis ^^

http://i171.photobucket.com/albums/u313/amarth_09/03a-1.jpg
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-05-2007, 20:44   

*o*
A masz może deva?
Bardzo mi się podobaja postaci, które tworzysz. Ten ostatni wygląda trochę jak wyrośnięty Watanuki xD
Ten brak cieni ma swój urok. Sposób rysowania oczu, a raczej powiek też świetny, mam do niego sentyment :P
Ubranie leży idealnie, sylwetka - aż miło popatrzeć :)

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2007, 18:53   

Hm, możesz zdradzić, co to za 'długopis', bo nie wierzę, że taki zwyczajny? *o* Takie piękne, gładziutkie i cieniutkie linie... Chyba, że to zasługa aż tak wprawnej i pewnej ręki, aaa, potwornie zazdroszczę!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-05-2007, 18:56   

Amarth napisał/a:
Kolejny rysunek. Tak, jak poprzednie robiony długopisem. Szczerze mówiąc to ostatnio rzadko używam czegokolwiek innego niż ołówek i długopis ^^

http://i171.photobucket.com/albums/u313/amarth_09/03a-1.jpg

To ilustracja do "Pożegnania z Marią" czy "Medalionów"?
Powrót do góry
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-05-2007, 19:13   

Grisznak napisał/a:
To ilustracja do "Pożegnania z Marią" czy "Medalionów"?

xD
Nie no, on nie jest wygłodzony, ani w żaden inny sposób bliski śmierci...to tylko taki styl, wiesz, biszki się tak niekiedy rysuje... ;P

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-05-2007, 19:23   

Melmothia --> deva? znaczy konto na DeviantArt? (pewnie wychodzę na ignorantkę, ale niezbyt się orientuję ^^) Jeśli o to chodzi to nie, nie mam. Tak w ogóle to dzięki za komentarze. Cieszę się, że moje rysunki się komuś podobają ^^ btw, teraz, jak o tym wspominasz to ten ostatni koleś rzeczywiście trochę przypomina Watanukiego -_-

ka_tka --> długopis nazywa się 'Titanum'. Używam długopisów tej marki od dosyć dawna i się do nich przyzwyczaiłam. Robią cienkie linie, pisze i rysuje się nimi gładko i bardzo wygodnie. Czasami, co prawda potrafią się rozmazywać, ale mogę bez wahania stwierdzić, że to najlepsze długopisy, jakimi miałam okazję pisać/rysować ^^

Grisznak --> um, do żadnego z wymienionych, szczerze mówiąc ^^ Jest tak, jak napisała Melmothia - taki styl ^^ Muszę jeszcze popracować nad proporcjami i innymi takimi...
A tak w ramach wyjaśnienia: oryginalnie ten rysunek to miał być fanart Kyouyi z Ourana, ale jak widać zbyt podobny to on nie jest -_-' Jak pisze Melmothia - bardziej już przypomina Watanukiego ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-05-2007, 19:28   

Melmothia napisał/a:
Grisznak napisał/a:
To ilustracja do "Pożegnania z Marią" czy "Medalionów"?

xD
Nie no, on nie jest wygłodzony, ani w żaden inny sposób bliski śmierci...to tylko taki styl, wiesz, biszki się tak niekiedy rysuje... ;P

Na litość, ja też jestem chudzina (56 kg przy 178 wzrostu), ale tu kości po prostu przebijają przez skórę jak u opisywanych przez Borowskiego "muzułmanów".
A co się tyczy stosunku Grisznaka do bizonów, to: http://czytelnia.tanuki.pl/lista/pokaz.php?id=27&roz=9 wiele wyjaśnia.
Powrót do góry
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-05-2007, 19:49   

Amarth napisał/a:
oryginalnie ten rysunek to miał być fanart Kyouyi z Ourana, ale jak widać zbyt podobny to on nie jest -_-' Jak pisze Melmothia - bardziej już przypomina Watanukiego ^^

Cool type Watanuki xD
Amarth napisał/a:
deva? znaczy konto na DeviantArt? (pewnie wychodzę na ignorantkę, ale niezbyt się orientuję ^^) Jeśli o to chodzi to nie, nie mam.

Tak, chodziło mi o konto na DeviantArt. Szkoda, że nie masz, ale jakbyś przypadkiem kiedyś założyła, to napisz.
Grisznak napisał/a:
ale tu kości po prostu przebijają przez skórę jak u opisywanych przez Borowskiego "muzułmanów".

Chciałm napisć "taki styl", ale to byłoby już powtarzanie się, dlatego piszę: nie wszystkim wszystko się podoba. Choć szczerze powiedziawszy po tym co napisałeś poszukałam wystających kości i doszłam do wniosku, że ramiona sa nieco za chude. Ale próby poprawienia ramion mogłyby się skonczyć zepsuciem całej sylwetki (wg mnie takie jak są teraz pasują do całości, ale nie mogę być całkiem pewna, bo nie wiem jak by to wyglądało z nieco grubszymi). Poza tym Amarth napisała, że jeszcze popracuje nad proporcjami :)
Grisznak napisał/a:
A co się tyczy stosunku Grisznaka do bizonów, to: http://czytelnia.tanuki.pl/lista/pokaz.php?id=27&roz=9 wiele wyjaśnia.

Huhuhuhu...zabawne, ale i bez tego wiem, że bizony to dla Ciebie w większości (a może w ogóle?) ZUUO. Tylko to, co tam było bardziej przypominało kosmitów, ale to była parodia, więc mozna zrozumieć (dwa razy obok siebie miałeś "już" i w jednym zdaniu dwa słowa Ci sie zrymowały - przepraszam, zboczenie zawodowe...).

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Magenta Płeć:Kobieta
atnegam


Dołączyła: 12 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2007, 19:51   

hihi lubisz chudzielców, co? ale moim zdaniem chudzielczość i bycie "skinny" to rzecz zarezerwowana tylko dla dziewczyn. Facet to musi być FACET (jak dla mnie) ;) pierwszy Twój rysunek najbardziej mi się podobał. We wszystkich innych postacie mają o wiele za małą żuchwę. a i jeszcze coś do chudzielców- bo są chudzi i chudzi. Chudzi jak z Cowboya Bebopa i chudzi jak to napisała Grisznak z ,,Medalionów". I ci Twoi mi bardziej na tych drugich wyglądają ;). Ale za to fajnie męskie twarze oddajesz, na ogół dziewczyny rysują... dziewczyny, a Twoi panowię są trochę w stylu Solid&Etc to bardzo, bardzo dobry styl :)

pozdrawiam:)

_________________
everything is clear now, life is just a dream, you know?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-05-2007, 18:05   

Trochę długo mnie tutaj nie było.
Dzięki za wszystkie komentarze i krytyki. Wiecie, ja zazwyczaj nie pokazuję nikomu moich rysunków, a nawet jak mi się już zdarzy komuś pokazać to i tak prawie nigdy nie dostaję porad. Jakoś nikt mi nigdy nie mówi, co i jak powinnam poprawić, żeby było lepiej, a samej to trochę ciężko jest dopracować styl. Dlatego dzięki za krytyki i porady ^^

A dzisiaj chciałam się podzielić fanartem Kaminy z anime Tengen Toppa Gurren Lagann. Oto on:

http://i171.photobucket.com/albums/u313/amarth_09/09.jpg
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2007, 19:43   

Niezły styl bardzo mi się podoba własne arty naprawdę godne podziwu i do tego długopisem nie wiarygodne ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 34 Idź do strony 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group