FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Les Bijoux
Wersja do druku
DzieckoFantazji Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-10-2008, 17:24   

Mangą, którą obecnie czytam, jest Les Bijoux autorstwa Park Sang-Sun (przynajmniej jeśli chodzi o rysunki). Wcześniej czytałam "Tarot Cafe" tej samej pani i przyznam szczerze, że kreska w LB nieco mnie zawiodła, głównie ze względu na błędy anatomiczne (zważywszy jednak na to, ze powstała wcześniej od TC, mozna jej wybaczyć). Sama historia to utrzymana w klimacie fantasy opowieść o Lapisie - synu karła i garbuski, na którym ciąży klątwa - zmienia płeć. Obfituje to w wiele zabawnych sytuacji, i rozterki miłosne, a przede wszystkim jest tłem do zgrabnie opowiedzianej historii. Myślę, że właściwie jedyną rzeczą, jaką można zarzucić tej mandze, jest duża ilość najróżniejszych bohaterów, których imiona nierzadko się mylą, przynajmniej mnie =^^'=. Odrzucilabym również boskie posłannictwo głównego bohatera - wieje kiczem i tak naprawdę jedynie gmatwa fabułę, a nie dodaje jej smaku. Mam również zastrzeżenia co do polskiego wydania - osobiście wolałabym zapłacić tych kilka złotych więcej i otrzymać mangę wydaną na porządnym, białym papierze. Kasen pod tym względem się nie postarało - według mnie.
Jestem po lekturze trzech tomów, zamówiłam już sobie dwa ostatnie. Ciekawa jestem, jak zakończy się ta historia.

_________________
Żyłka pulsowała rozkosznie w rytm uderzeń.
Serduszka.
Było niespokojne, to dawało z siebie wszystko, to udawało, że bije po raz pierwszy. Jak każda prostytutka. Catzy, Twoje serce jest mistrzem w Twoim zawodzie.
"Pociąg do Zombie"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group