FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Breath of fire 2
Wersja do druku
Pawciobb Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2009, 17:48   Breath of fire 2

Mam mały problem bo na początku gry już się zaciąłem może mi ktoś pomóc! Crying or Very sad kto to przeszedł .Uratowałem swoją siostrę. Bow (złodziej) dołącza do drużyny i co dalej ??? Wszystko jest po zamykane w mieście. Wyjdę z miasta już do niego wrócić nie mogę a wejdę do jaskini która jest nieopodal potwór daje mi po czterech literach i jest koniec gry za pomoc z góry thanks Smile

Zmoderowano.

IKa
Zua Biurokratka
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 13-03-2009, 17:56   

Dawno w to grałam, więc nie pamiętam, ale wspierając się solucja:

Bow dołącza do drużyny. Wyjdź z miasta i udaj się na zachód. Zacznie padać i Bow zasugeruje, by się schronić gdzieś. Idź więc do jaskini, znajdującej się na północnym-zachodzie. Idź na północ, kieruj się dalej aż się natkniesz na ogromnego potwora - Barubary. Wdaj się w kolejna walke z potworem, której nie możesz wygrać, daj się zabić. Teraz nastąpi wstęp i minie 10 lat.

Co do potworków na mapie... nie pamiętam, by były jakoś specjalnie silne. Możesz sobie już ustawiać ekwipunek? Może trzeba w nim poszperać, by nie biegać "na golasa"? A jak oni po prostu są tacy mocni, to dawaj dyla z pola walki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-03-2009, 19:24   

Jest tak jak napisała Nanami, lecz jeśli zatniesz się znowu gdzieś w przyszłości to łap opis.
http://www.gamefaqs.com/portable/gbadvance/file/550865/17113 - w języku angiel, mam nadzieje, że w szkole cie już angielskiego uczą.
Walki w BOF2 są dość ciężkie. Ja tą całą sagę BOF polubiłem za to, że można sobie rybki połowić.
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-03-2009, 00:16   

Cytat:
Walki w BOF2 są dość ciężkie. Ja tą całą sagę BOF polubiłem za to, że można sobie rybki połowić.

Ojeżu, rybki... W wersjach na GBA wkurzały mnie niemiłosiernie, dopiero 3 czy 4 wycisnęła z rybek wszystko, co najlepsze i faktycznie miło się kombinowało żeby ci gruba ryba nie dała w długą z tą Potwornie Drogą Przynętą Na Grubą Rybę w pysku.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-03-2009, 12:04   

W 4 trzeba było się nieźle namordować, żeby złowić unikalne rybki. Pamiętam, że były specjalnie łowiska, gdzie można było nawet wieloryba dorwać ;p Trzeba było mieć tylko specjalną wędkę, której zasięg wynosił ponad 20 metrów. Choć nie pamiętam już, gdzie ją można pozyskać. Przynęta mnie wkurzała, nigdy nie wiedziałem jaką założyć by coś fajnego złowić. Pamiętam że w 3 łowienie było dość łatwe. Na dodatek, tam było pokazane, ile rybek jest w danym zbiorniku wodnym.
Powrót do góry
Pawciobb Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-03-2009, 18:02   

a właśnie mam jeszcze jedno pytanko z tym łowieniem ryb jak to się robi bo dalej tego nie obczaiłem ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-03-2009, 18:14   

Podejrzewam, że nie znalazłaś żadnego łowiska, trudne to nie jest w sumie.
W drugiej części, są specjalnie miejsca na mapce gdzie można rybki łowić. Łatwo je poznać po tym jak rybka wskakuje sobie z wody. Musisz tylko mieć wędkę i bodajże jakąś przynętę(można kupić, przejrzyj linka co ci dałem powyżej, tam jest to wyjaśnione).
Reszta sama przyjdzie, musisz tylko stanąć w tym specjalnym miejscu.
Gdy to zrobisz, powinny ci jakieś opcje wyskoczyć związane z łowieniem. Tam ci podpowiadają co i jak.
Powrót do góry
marceli
Gość
PostWysłany: 19-11-2010, 00:21   

ja jestem juz dosc daleko.mam problem z jedna rzecza...jestem w TULAN.tam gdzie wszyscy graja na fletach:Pmam pomoc krolowej bo jest chora.taki stay dziadek dal mi list i nie wiem co mam zrobic.no niby pozbierac grzyby.znalazlem to miejsce ale zadnego nie moge zebrac.moze najpierw powinienem przeczytac ten list czy cos...ale nie wiem jak.czy ktos sie orientuje o co mi chodzi?jesli tak to prosze o pomoc
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-11-2010, 00:25   

http://www.gamefaqs.com/gba/550865-breath-of-fire-ii/faqs

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group