FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Crying Freeman
Wersja do druku
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-05-2009, 20:23   

Crying Freeman tomiki 1-3

W życiu bym nie pomyślał, że ta manga okaże się tak... zabawna. Wiem, to niezbyt dobre słowo, ale pasuje jak ulał do moich wrażeń.

Po pierwsze - naciągane to jak diabli. Nawet Death Note się chowa. Głównemu bohaterowi wykonywanie kolejnych "zleceń", nawet tak trudnych jak zabicie otoczonego ochroniarzami szefa yakuzy przy pomocy pistoletu i noża (!?), wychodzi z dziecinną łatwością. Dwa - golizna. Wszyscy tam uwielbiają się rozbierać. Tak, wiem że to manga dla dorosłych i cycuszki, oraz gołe tyłki myszą się pojawiać w miarę często, ale tutaj autor z tym przesadził. Ba, główny hero raz nawet specjalnie rozebrał się do walki - widać tak mu było wygodniej ^^".

A na koniec to co mnie zrzuciło z krzesła - jedna ze stron tytułowych rozdziałów (trzeci tom) na którym mamy "wnusię" i Yo. Ómarłem, wstałem i ómarłem jeszcze raz. Rysunek na którym wielkie krówsko wyciąga tłuste paluchy w kierunku naszego niewinnego bohatera by go skrzywdzić wprowadził mnie na cały dzień w świetny humor.

W sumie jakoś mnie nie dziwi że obydwie wydawane przez JPF serie dla dorosłych słabo się sprzedają (jeżeli się mylę proszę o zwrócenie mi uwagi). CF nie ma w sobie niczego co mogło by mnie zainteresować. Nawet kreska jest jakaś niespecjalna. Mam tylko nadzieję, że wydawnictwo nie zrezygnuje z wydawania tego typu tytułów, oraz będzie uważniej kupować licencje. W każdym razie nie będę kupował kolejnych tomików CF - za dużo mamy na rynku lepszych mang.
Przejdź na dół
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2009, 23:02   

CainSerafin napisał/a:
Crying FreemanGłównemu bohaterowi wykonywanie kolejnych "zleceń", nawet tak trudnych jak zabicie otoczonego ochroniarzami szefa yakuzy przy pomocy pistoletu i noża (!?)


Oglądałeś poczatek Leona ?

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
Saeko
Gość
PostWysłany: 17-04-2012, 03:52   

Na razie jestem po 4 tomie, ale nie uważam, aby rzeczywiście było aż tak słabo. Są momenty, kiedy można się uśmiać, ale czy to źle ;)? Kreska była rzeczą, która właśnie zachęciła mnie do kupna mangi, gdzie postacie nie mają tradycyjnie wielkich oczu. Może i Freeman wybitną pozycją nie jest, ale niezłą rozrywką - owszem. Jeśli dalsze tomy będą na podobnym poziomie, nie będę żałowała, że kupiłam tę mangę.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group