FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Final Approach
Wersja do druku
Neml Płeć:Mężczyzna
N'wah


Dołączył: 08 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2009, 21:05   Final Approach

Właśnie skończyłem oglądać tę trochę głupiutką serię trzynastu około dwunasto-minutowych odcinków. Miał być to miły przerywnik przed Baccano, za które chce się właśnie wziąć. Czy był? Ciężko powiedzieć. Jak już wspomniałem, anime jest do szpiku kości głupiutkie. Siedemnastolatek i cztery słodkie dziewczynki. Fabuła? Nic ciekawego, ale w takiej produkcji nie spodziewałem się niczego innego. Obejrzałem to anime głównie z tego względu, by się trochę pośmiać. A prawdę mówiąc, śmiesznych sytuacji jest tu tyle co kot napłakał. Dialogi sztywne, kreska bardzo powszechna. Ale skłamię, mówiąc że się chociaż raz nie uśmiechnąłem. Bo przecież są faceci w czerni, i świetna scena gdy z głupkowatym śmiechem rządkiem wybiegają z baru w którym pracuje główny bohater. Ale tego by było na tyle. Postacie? Także do bólu przewidywalne. Ogólnie w wielu miejscach na myśl przychodziło mi słowo "parodia".

No dobra, to sobie trochę ponarzekałem :)

Ale jednak podsumowując, mimo że mój post wygląda trochę zniechęcająco, w pełni zgodzę się z tym co napisano w recenzji na tanuki " Idealna odtrutka na przygnębienie po poważnym wyciskaczu łez! ". Dostałem to, czego oczekiwałem i z czystym sercem mogę powiedzieć że oglądało się całkiem miło. Baccano, nadchodzę!

P.S. to mój pierwszy post na forum, serdecznie witam wszystkich userów.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2009, 18:12   

Final Approach rzeczywiście może wydawać się głupiutkie troche z racji oszczędności czasowej, mam na myśli to że odcinki po 12 min z czego 10 min bez op i end. Owszem można nazwać to anime niejako takim romansidłowatym przerywnikiem do innych anime bo i krótkie odcinki i też niewiele ich. Pomimo tego anime w sumie aż tak ubogiej fabuły nie ma i całkiem przyjemnie się ogląda. Pozdrawiam

_________________
MY ANIME LIST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group