FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Aion: The Tower of Eternity
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-09-2009, 01:16   Aion: The Tower of Eternity

Aion to nowy koreański MMORPG NCSoftu, który 25.09 będzie miał swoją Europejską premierę.
Open beta, na którą klucze były wcześniej w tym temacie kończy się jutro (to jest 14.09), rezerwacja nicków odbędzie się 18.09, a headstart 20.09. Oba dostępne są jedynie dla osób, które zakupiły pre-order packi (20 zł na gram.pl) lub preorderowały grę. Zamówienia przedpremierowe dają również dostęp do specjalnych przedmiotów itp.

Sama gra stylem rozgrywki przypomina mix Lineage 2, WoWa i Guild Wars. Nie chcę zabijać potencjalnych chętnych wall of text, więc po prostu podlinkuję swoją notkę (wyjątkowo nie w celu autoreklamy ;).
W skrócie - gra nie wymaga tyle grindu co Lineage 2, a w późniejszej fazie (25/30 poziom+) nastawiona jest głównie na rozgrywkę PvP (a dokładniej PvPvE, z dodatkową frakcją NPCów).
Dodatkową 'nowością' w stosunku do reszty MMO na rynku jest możliwość latania, na początku dość ograniczonego czasowo - potem jest lepiej. W przeciwieństwie do WoWa poruszanie się nad ziemią nie służy jedynie szybszemu pokonywaniu większych odległości - w powietrzu odbywają się również walki.
Zainteresowanych szczegółami odnośnie systemu zapraszam na przykład na oficjalną wiki, gdzie można znaleźć sporo informacji.

W open becie dobiłem co prawda jedynie do 13 lv, ale muszę przyznać, że zapowiada się całkiem nieźle i na pewno w retaila przynajmniej przez ten pierwszy miesiąc pogram.
W związku z tym chciałem zapytać, czy ktoś z tanuków również byłby zainteresowany, gdyż jak wiadomo w grupie zawsze raźniej. Jeśli chodzi o serwery, z zapowiedzi większych europejskich gildii wynika, że najlepiej będzie zdecydować się na serwer Castor, gdyż raczej walka będzie tam dość zaciekła.

Przydatne informacje:
- Miesięczny abonament wynosi 12.99€
- Grę można kupić na gram.pl, na Amazonie, a sam klucz na przykład na direct2drive, czy polskim keye.pl
Sam zamawiałem z d2d - przy wyborze tego sklepu przygotujcie się na 1-2 dniowe oczekiwanie w celu weryfikacji karty kredytowej/konta paypal - wystarczy po pierwszej nieudanej transakcji wysłać do nich maila i wszystko załatwią, ale trochę to trwa.
Istnieje możliwość ulepszenia konta ze zwykłego do wersji kolekcjonerskiej, kupując upgrade w oficjalnym sklepie na stronie NCSoftu (o ile dobrze pamiętam, trzeba mieć na tym koncie wprowadzony kod z wersji zwykłej, a oferta ma limit czasowy - polecam sprawdzić u źródła).
- Strony z informacjami:
Aion Armory - baza danych
Guide'y itp.
Oficjalna wiki

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-09-2009, 10:02   

Po tym jak GOA, zarządzające WARem doprowadziło mnie do szału ignorancją i zamiłowaniem do psucia całkiem dobrej gry, postanowiłem wypróbować AIONa. Pierwsze wrażenia? Gra mnie urzekła wachlarzem możliwości podczas tworzenia postaci, dalej też jest naprawdę nieźle. Ciekawe co będzie, jak się skrzydeł doczłapię...

Gdyby ktoś zaczął grać po stronie Asmodian:
Nick: Searban, Serwer: Castor

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-09-2009, 10:17   

Jako Elyos zapraszam na Spatalos, mamy tam mały Legion (odpowiednik gildii), a im więcej tym weselej :)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-11-2009, 11:30   

NCSoft udostępniło właśnie trialer pokazujący w jakim kierunku będzie szedł Aion. W połączeniu z masowym banem botów ostatecznie przekonało mnie to do odnowienia swojej subskrypcji. Niech no tylko głupi, zajmujący 9GB klient się ściągnie...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group