FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
  Konron: portrety
Wersja do druku
Rurokesusu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Spod spódnicy Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2003, 18:19   Konron: portrety

UWAGA!!!(nie,nie program "Uwaga!"...)

Wielka prośba do wszystkich członków i człońkiń Stowarzyszenia Konron. Chciałabym,żeby każdy/każda z was napisał wszystko o sobie...To będzie mi BARDZO poterzebne...dla przykładu napiszę o sobie:

Imię i nazwisko-Rurokesusu Sasuki(<--tak, to nazwisko)(lat-1012)
Rodzenstwo-Eleon(siostra)(lat-2024), 100% mazoku,ktory nie umie czarować,ale umie doskonale poslugiwac się bronią magiczną.
Co robie na Konronie-Chodze,wkurzam się,wkurzam innych,wkurzam sama siebie, itp.
Jakieś inne wazniejsze zadania na Konronie-Powiadamianie innych o rzeczach,ktore i tak wiedzą...
Opis(mangowy,albo prawdziwy,albo wymyslony^^)-Dlugie rózowe wlosy związane w dwa wysokie kucyki,oczka a"la Lina,dlugie kolczyki...figura raczej normalna...nie zwracajaca uwagi^^strój-kombinezon-sukieneczka^^.pod tym spodnie i buciki.
Zwierzeta-Kagetora(tygrys),Pi-chan(Ryoga.Mała świnka,fioletowy smok,lub czlowiek,ktory wszedzie błądzi)
Pomocnicy-Ukyo("zwykły" człowiek.Maniak okonomiyaki)
Willa-normalna skromna willa...z duzą łąką i jeziorkiem^^
Szxczególne Uawagi-.....<mozna wpisac^^>


Tak mniej wiecej ma to wygladac^^Mozna dopisywac rozne rzeczy...

Bardzo ładnie prosze...to bardzo dla mnie wazne!

Arigato^^

_________________
Niech Lady of Nightmares błogosławi na zawsze te Forum!

Under the ice you will belive
Under the ice you will be free
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2322077
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 15-07-2003, 16:20   

Imiona i Nazwiska ^^: Nereyeth Ovenius Ighaan Relextum Eyhern [3 pierwsze to imoina reszta to nazwiska ^^]
Rasa: MAZOKU *fanfary,owacje na stojaco etc* Mazoku Rox bez porównania ^^
Rodzeństwo:Xelloss[1012]Phibrizzo[wiecej niz 1012]
Pozostali z Rodziny:Shabranigdo[tata^^] pozostali 3 Lordowie to wujkowie
Co robie w Konronie?:Ogólnie obserwuje co robią inni,czasem jednak wkracza do akcjii[tego momentu sie strzezcie ^^'']
Opis[Mangowy]:

Postac ludzka-
Oczy ~ szare, pod wpływem mroku zmieniaja kolor na żółty kształt cos w stylu Filii
Włosy ~ Długie,czarne do kolan z lawendowymi przebłyskami raczej zwiazane w luźną kitke,ale czasem sa rozpuszczone

strój ~ Liliowa tunika z rekawami a'la kimono,z przodu znak "Ying Yang"{<--czy jak to sie pisze ^^''],spodnie khee a'la Xell,czarne,od świeta zakładam czarną pelerynkę,w uchu jeden duzy złoty kolczyk-odwrócny pentagram[a jak,w końcu mazoku :P] w pasie ,przewiązana długą fioletową tasiemką

Postac demoniczna- czarna kotka[ofkoz uczłowieczona no i rozmiar ludzki],włosy białe,oczy jadowicie zielone,biała sukienka z czarna róża z przodu [khee,krój kiecki cos takiego jak miała kobieca forma Xella]

Zwierzęta: Chimera Rizzo,połączenie Balrog'a z Władcy Pierścionków[chyba tak to sie nazywało :P]-Pegaza z 9 piekieł i najzwyczjniejszej czarner pantery[opis kilka stron wszesniej ^^]

Pomocnicy[jesli moge go tak okreslic ^^']- Chibi Xell - mini kopia Xella

Willa-Niezbyt rzucająca sie w oczy ,połozona na uboczu

Broń: Postac ludzka włada Boryskiem,natomiast demoniczna podwójną kocą z błekitnym klejnotem która zwie sie Righus

Nałogi: HERBATA


To na tyle ^^

*edit*

Jak mogłam nie zauwarzyc ze znikła potezna czesc nasza topicu,no ale teraz jush wszystko wiem ^^' matko,poszło wiecej niz połowa moich postów O_x

_________________


Ostatnio zmieniony przez Noire dnia 15-07-2003, 16:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Nirra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Cze 2003
Skąd: z otchlani ciemnosci^^
Status: offline
PostWysłany: 16-07-2003, 09:25   

Imiona i Nazwisko:Nirra Laika Black(wiek:1568)
Rodzina:brat,ktorego nikt jeszcze nie zna a Nirra wolalaby onim zapomniec:)
CRWK(w skrocie Co robie w Konronie):Przewaznie pastwie sie nad moimi
"wierzacymi",siedze w swojej swiatyni i zabieram wszystko "wierzacym".
Puszczam Fireballe w Crof i innych,zadreczam innych swoimi pesymistycznymi myslami.
Opis(mangowy):Dlugie do kolan,zawsze kazdy wlos w inna strone,blond wlosy,czarno-czerwone,przenikliwe oczy.Dluga,czarna suknia,walajaca sie po ziemi....
Zwierzeta:nietoperze,trojglowy pies Darknes,Koszmar(czarny kon z ognista grzywa<Heroes of Magic & Mighty4>
Pomocnicy:Wszyscy ludzie,ktorzy chodza do mojej swiatyni i oddaja mi czesc^^
Bron:Narazie zadna,lecz pracuje nad potezna,mogaca zniszczyc caly swiat bronia.Poprzednia bron zniszczoina przez Crof,byl to:taki fajny kij z taka czarna kula u gory....
Willa:3 ogromniasate wille z basenami,sauna,jackuzzi,kortami tenisowymi,
stajnia z konmi i Koszmarem,w willi znajduja sie pokoje bez swiatla,ze zaslonietymi zaluzjami,poniewaz Nirra nie cierpi jasnego domku:)
Swiatynie:5przepieknych swiatyn zdbudowanych przez Irenicusa Joneletha
stoja na wszystkich najwiekszych kontynetach swiata.



Fanks for ewryfing!!!!!

_________________
Nie normalni proszeni sa o nie dotykanie mnie!!!
Obawiam sie,ze moge od nich dostac grzyba!!

^ ^
L
______
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1167623
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-07-2003, 16:27   

AAAAAAAAAAAA!!!! Tyle topicu... BUEEE... <rozryczała sie>
Bym Ci wsześniej napisała, Ruro, ale miałam szlaban...
nazwisko- Crofesima i-tyle :)(<--tak, to nazwisko)(lat-457 młoda nie ma co) przyznam sie - jestem Srebrnym Smokiem... :)
Rodzenstwo-Nifesima(siostra)(lat-674), anioł. Świetnie czaruje...niestety... ma Tarie - białą gołębice z czarną kropką na głowie.
Co robie na Konronie - wkurzam innych :) świetnie mi to wychodzi
Jakieś inne wazniejsze zadania na Konronie - ee...
Opis (wymyślony):
wysoka brunetka (włosy za ramiona). oczy zielone ^^ ząbki a la vampir lekko wystające z ust :) strój - czarna suknia z długimi rękawami (w lumpeksie nic lepszego na mnie nie mieli). Skrzydła smocze.
(jako smok):
nie powiem bo mnie zaatakujecie.
(prawdziwy):
blondynka (włosy za ramiona)... średni wzrost, zielone oczy... nic szczególnego.
Zwierzeta - Seppo (feniks znaleziony), Kerso (pegaz. Szarawy), Mendim (wreszcie powiedział jak ma na imie - wilk. On jedynie jest ze mną na Konronie. Reszta..e.. nieważne gdzie^^''')
Willa - nic szczególnego. WIlla jak willa. :)
Szczególne Uwagi - jak skończe srone i ficka to sie wszystkiego dowiecie... (dop. Mendim -> czyli za pare lat..)

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pangea


Dołączył: 27 Cze 2003
Skąd: Aquis
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2003, 10:36   Re: Stowarzyszenie Konron

Rurokesusu napisał/a:
UWAGA!!!(nie,nie program "Uwaga!"...)

Wielka prośba do wszystkich członków i człońkiń Stowarzyszenia Konron. Chciałabym,żeby każdy/każda z was napisał wszystko o sobie...To będzie mi BARDZO poterzebne


a do czego potrzebne?
ja siebie nie umiem tak opisac, jestem... no, z zewnątrz. Nie mam odpowiednika.. prócz tego, że jestem stworzeniem wodnym. Posługuje się magią wody.

[edit=Serika] Skoro już tu jestem, poprawiam cytacik, żeby działał. Yuuupi, znowu mamy forum! <znika podśpiewując z radości>

_________________
Pangea

*GG1022629*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lina_Inverse__ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Dolina Ludzi Lodu
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2003, 00:00   

To kolej na mnie^^
Imię i nazwisko-Lina Inverse
Rodzenstwo-aktualnie brak^^
Co robie na Konronie-to tajemnica^^"
Opis( prawdziwy^^)-hmmm...wlosy aktualnie koloru violet^^ Fryzurka identyczna jak Faye Valentine z CB, poza ta niby grzywka^^ Oczy zielone z brazowym polyskiem;PPP (tak naprawde tio nie wiem jakie mam oczy) , mocne wciecie w tali...wzrost...176 cm^^
Opis(wymyslony^^)-wloski czerwone z fryzurka a"la Kej^^" oczka zolte, wysoka , sexi^^
Zwierzeta- Xellos, fioletowlosy potworek^^"
-Te Lina skasuj mi to natychmist! (dop. Xell)
Nyo i nawet umiacy mowic^^ Ooohohohohoho!
Pomocnicy-My Master Aru i jeszcze jeden typek ale imienia nie zdradze...
Ubrania(nie zmyslone)- Dzinsowa spodniczka lub spodenki Americanosa badz Lee, gdyz innych nie znosze^^" do tego czerwone, badz zolte, badz zielone kabaretki podkolanowki^^ Buciki...Superstarki ze sznurowadelkami dopasowanymi do kabaretek^^ Bluzeczka jakas fajowa najlepiej z NewYorker'a^^" Chyba ze chlodno to dzinsy Lee lub Americanosa rzecz jasna^^ I kurteczka dzinsowa Big Stara bo maja najladniejsze kolorki z dzinsu;PPP
Pozywienie- krew krew krew ^___^
Hobby- Picie krwi, m&a, picie krwi...;PPP

_________________
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ryuu_Davis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Kwi 2003
Skąd: A bo ja tam wiem O.o?
Status: offline
PostWysłany: 01-08-2003, 12:31   

Łoki! Nie bede wnikac co tu sie stalo (Irenicusku, dziemki ze mnie wprowadizles w sytuacyje ^^) ale sproboje napisac cos o sobie

Imie - Shiira Hotaryuu Dex Furia Pyou Rin Sybilla Noctis Arneesh Nan Therra Lavinne Cobain Davis von SGA (tiaaaaa uzywam go juz od dawien dawna ^^ tylko cobain i davis są nazwiskami - to piersze po tatusiu a drugie panienskie ^^ SGA to przydomek szlachecki ^^)

Wiek - A bo ja tam wiem O.o""""""" (duzo na ten tenmat w moim najdluzszym fanfiku - 63 striony - yeah ^^) LON stworzyla mnie razem z wymiarami ^^

Wiek wizualny - cos tak szesnascie siedemnascie

Zamieszkanie - Dark Dome, agencja pod kanciapą LON

Praca - Goniec - roznosi proroctwa katastrof miedzy wymiarami

Wzrost - 1,80 (i to jest prawda - niestety ;__;)

waga - (nie przestraszcie się, ale jestem po długiej chorobie) 47 kg.
Pozywienie - nie ma niestety ^^

Wygląd - 3 centymetry wlosow zafarbowanych chwilowo na turkus (kupilam na spolke z neko^^), wielkie dłonie, wielkie nogi, makabryczno obsceniczny rechot troche zas dlugie kiełki (mialam raz pilowane, bueeeeee) i dłuuuugie paznokcie

Rodzina - siostra - Rudzielec hakeruffka pospolitus i brat pakero vulgaris
a poza tym siostra blizniaczka, totalnie odmienna, ino imie ma podobne, Yuu ^^ (ciemnozielone faliste wlosy - czysrty mazoku ^^)

Zwierzaki - Chwilowo Iridium ale mysle o nastepnym smoku (jakby ktos nie wiedzial to Ryuu znaczy smok ^^)

Willa - czarna czarna

ulubiony kolor - czarny czarny

rasa - chmiera wampira czlowieka ghula i widma

co robie w konronie - upijam się, sprowadzam na złą drogę innych, śpiewam po nocach, wymyslam ustawy, leze w czarnej czarnej willi, latam concordem i wyżywam sie na Iridium

charakterystyczne - nie umie czarowac (totalnie), nie mozna jej upic, jak sie wkurzy to duzo przeklina, zazarty antyklerykał, nałogowa palaczka i (niestety niestety ==") narkomanka

strój - strashliwie gruby, workowaty, szarobury płaszcz z ktorego wyjmuje rozne ciekawe rzeczy

postać zła - ter ce ssit i - to na razie tajemnica, kiedys sie ukaze ^^ jest mocno zwiazana z teologią wbijaną mi do glowy przez Irenicusa

ufffffff długo by pisać ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4607619
Dark_Saturn Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Maj 2003
Skąd: Był sobie raz pewien świat...
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2003, 11:47   

Dobra, jak już weszłam, to się łopiszę:)

Imię i nazwisko(w pewnym sensie): Lady of Nightmaters (czy jakoś:)), ale tak na prawdę, to się nazywam Neeva Laguna

Wiek: ło jeeezu!!! nie wiem, pogubiłam się :) Z tego co pamiętam, to jestem od zawsze ^_^

Wiek wizualny: ja mówię, że piętnaście...niektórzy mnie rozbrajają, że jestem stara jak świat :)

Rasa: a czy można do jakiejś zaliczyć?

Rodzina: w pewnym sensie wszyscy(boże, ile ja mam dzieci! a jestem przecie dziewicą :))

Zamieszkanie: Morze Chaosu, lub(jak kto woli) Wszystko i Wszędzie

Aktualna melina: willa w konronie(ulica cmentarna 13)

Wzrost:jak przybiorę swoją ludzką postać, to 165cm (no co? tworzyć to może i umiem, ale z samą sobą mi nie wychodzi!)

K. włosów:(w ludzkiej postaci) No a jaki ma być? R U D Y !!!!! No, takie jak ma Lina :)

Kolor oczu:(patrz wyżej) Czerwony(jak ma Lina:))

Ubiór: (w y ż e j) eee....Tak jak Lina :) W ogóle mam wygląd Liny :)(teraz już wiecie, czemu mówię, że jesem i Liną?:))

Szczególne uwagi-> noo....mogę być wszystkim i robić wszystko! Wygląd mogę zmienić w sekundę, wasz też:)Trudno więc mówić o konkretnej uwadze. Sama jestem jedną wielką uwagą :)

Co robię w Konronie?: znudziło mi się Morze to siedzę tutaj i pilnuję fontanny Sprajta(wcześniej był świat, teraz fontanna...czy ja zawszę muszę czegoś strzec?)


Dobra, chyba wszystko...To było męczące...idę sobie trochę popływać w Morzu Chaosu...

_________________
...jesteśmy niewolnikami własnych myśli...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
evil-witch Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Maj 2003
Skąd: Radom
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2003, 12:10   

Imie i nazwisko: Witch Evil :P
Wiek: jak mialam 4 lata przestałam liczyć :P
Rodzeństwo: Siostra Kaolla i druga siostra .
Miejsce zamieszkania: Na Konronie w ciemnozielonej willi w lkesie, a normalbnie to w Radomiu w fajnym domku. Radom to ogólnie fajne miasto.
Hobby: m&a, wkurzanie ludzi i działanie im na nerwy.
Wygląd: A kogo obchodzi wygląd ? :P i tak nie chcielibyście wiedziec
(tak na marginesie to mnie znowóż tak dużo postów nie skasowano :)

_________________
Jedno nas łączy *potrzeba* XD
(hasło wyborcze do kampanii Evilkowo-Kaolkowej na rzecz darmowej zbiórki pieniążków na mangi XD)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4165328
Dinven

Dołączył: 27 Maj 2003
Skąd: Z Siedlec
Status: offline
PostWysłany: 09-08-2003, 16:48   

Imię i nazwisko: Dindae Venar, używam aliasu Dinven.
Kim jestem: Strażniczka, Służka Mocy, różne określenia^^.
Nazywana: Przerażająca, dzika, straszna, diablica, wściekły demon (^^'), "ta-cholera-co-znowu-mi-przeszkadza" (^^'''''''), No Nie, Znowu Ona [używane gdy się pojawiam (często po dość mocnym zaklęciu^^)], i wieeele innych... Ile światów tyle przydomków.
Rodzeństwo: -brak-
Co robię: Pracuję. Pilnuję tego co mam pilnować. A co mam pilnować to już tajemnica^^.
Opis: ok.165cm., szczupła, nawet można nazwać drobną (ale nie deska^^'), czarno-biało-czerwone włosy do ramion, lekko kręcone, duże czarne oczy, czarne, grube brwi i rzęsy.
Ubranie tradycyjne. Glany, dżinsy, czarna bluzka na ramiączkach z krwisto czerwonym pentagramem, masywna bransoleta z brązu na brzegubie i wisior w kształcie smoka na szyi.
Przez plecy przewieszony czarny, falisty miecz wysadzany zielonymi kamieniami.
Wiek na oko: ok. 16 lat
Wiek prawdziwy: Lepiej nie pytać. Ok. 19 mld. lat^^''''
Zwierzątko: Zależy jaki świat. Aktualnie czarny smok Ynnveld (ale przez większość czasu się obija^^').
Postać: Aktualny wygląd jak wyżej, ale żadna zmiana nie stanowi problemu^^.
Umięjętności: Lepiej nie pytać^^. Wystarczy bym nie musiała się bać istot^^.
Willa: Jaką sobie wytworzę^^
Charakterek: Neutralny. Mam własne interesy i przejmuję się innymi, tylko gdy będą mi potrzebni.
Reszta: Sore wa himitsu desu^^
Wystarczy?

[edit=Avellana] Temat zmieniony - od tej pory ma służyć wyłącznie do zamieszczania charakterystyk członkiń Konronu

_________________
"Hello, darkness, my old friend. I've come to talk to you again...."
Nie zapomnijcie istoty o http://dinven.blog.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KArolCIA Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Lip 2003
Skąd: stamtąd, gdzie diabeł mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2003, 18:48   

DANE OGÓLNE:

imię: KACIA (K.A.C.I.A. - Kapryśna, Absurdalnie Czerwonooka, Inteligentna Artystka)
przydomek: KofD (proszę nie pytać o pełną nazwę)
fach: najemna czarodziejka (zabijanie potworów, ściąganie długów, w wolnej chwili łapanie złodziei)
wiek fizyczny: 15-16 lat
wiek faktyczny: owiany tajemnicą
rodzina: wolę nie wspominać
miejsce zamieszkania: mała, ładna willa ufundowana przez Konron ^.^
zwierzęta: posiadam konia, siwka, o imieniu Jaskier
ochroniarz: Nightmare
co robię w Konronie: bezskutecznie próbuję łagodzić dziwne sytuacje

WYGLĄD [MANGOWY]:

oczy: kształtem podobne do Liny, ale nieco mniejsze; tęczówki czerwone (odcień rubinu)
wzrost: 171 cm
kolor włosów: czarny
fryzura: krótka, prawie na chłopaka z dłuższą grzywką
figura: ani chuda ani gruba; w sam raz
ubranie:
- ciemne wysokie bootforty z cholewkami
- brązowe nieco luźne jeansy; nogawki włożone do butów
- 2 pasy: czarny - podtrzymujący spodnie; brązowy - na miecz i sakiewkę
- żółtawa luźna bluzka bez rękawków, włożona w spodnie
- długa peleryna; czarna na zewnątrz, granatowoszara od wewnątrz
- czarne skórzane rękawiczki, sięgające nieco powyżej nadgarstka
- żadnych ozdób

BROŃ:

- miecz
- zaklęcia szamanizmu; w szczególności magia ducha, ognia i wody
- zaklęcia czarnej magii : Dragu Slave i Ruby-Eye Blade
- podstawowe zaklęcia magii białej

_________________
Dawno mnie tu nie było.


Ostatnio zmieniony przez KArolCIA dnia 15-08-2003, 13:05, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lothlori Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Mar 2003
Skąd: Wolf Pack Island ^^ (dopóki mnie nie wywalą... ^^)
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2003, 10:45   

He he.... PODOBNO jestem w Konronie to też coś o sobie napisze... ^^ najwyżej predatorki skasują... ^^

Pełne imię: Lothlori aen Seidhe Ichaer
Wołają na mnie: Loth, Lothri, Lothlorek (za to ostatnie tępię )
Pochodzenie: brak danych
Rasa: dawniej elfka czystej krwi, obecnie Mazoku
Wiek: Sore wa himitsu desu ^_-
Jestem: po prostu Mazoku, wykonuję zadania powierzone „z góry”
Studiuję magię: głównie szamanizm, dorywczo co się da
Rodzina: nie znana (przynajmniej na razie)
Wygląd: przeważnie przybieram postać elfiego dziecka wieku ookoło 8 lat (stary trik Phibriego ^_-) Włosy – całe w pasemkach różnych odcieni srebra, długie do pasa, przeważnie związane czarną długaśną wstążką w kucyk. Oczy ciemnoniebieskie. Zazwyczaj łażę w czerwonej bluzce z długimi rękawami, na której wyhaftowane są znaki runiczne (czarne of course ^^), czarne szerokie spodnie, glany z czerwonymi sznurowadłami oraz długą do ziemi peleryną (czarna od zewnętrznej stronie, krwistoczerwona od wewnątrz). Całości dopełniają czarne jedwabne rękawiczki. Uwielbiam rubiny, toteż te szkarłatne kamyczki zdobią mój naszyjnik, broszę spinającą poły peleryny oraz jako amulety w bransoletkach.
Charakter: jestem określana jako „dobra Mazoku” co stało się już niemal przydomkiem. Oczywiście nie przeszkadza mi to czerpać maniakalnej przyjemności z torturowania i dręczenia innych istot. Zwykle wesoła i dość opanowana, stosunkowo trudno wyprowadzić mnie z równowagi, ale biada osobnikowi któremu się to uda. W miarę lojalna w stosunku do przełożonych i towarzyszy podróży. Nie bardzo lubię walczyć, najchętniej posługuję się innymi do wykonania tej „brudnej roboty” ^^.
Najbardziej koffam: herbatkę ; dobijać wszystkich wokoło, zwłaszcza przełożonych i Ire ^^
Najbardziej nienawidzę:
wszelkich istot, zwłaszcza pająków (arachnofobia ^^’); Filii ul Copt
Po kiego jestem w Konronie: a sama nie wiem, Ire mnie zmuszał ^^ jeszcze tego biedaczek pożałuje... ^^

He he... to chyba wszystko na razie ^^

_________________
"Są dwie rzeczy nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości"
A. Einstein

* http://dreams-of-mazoku.blog.pl * - nowy bloguś.. ^^ zerknijcie ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-08-2003, 17:44   

hehe widzę, że ten topic nazbierał sobie postów... może jak ktoś ma swoje zdjęcie/autoportret/rysunek, który uważa za podobny do swojej postaci to może zamieście go tutaj... to tylko taki mały pomysł...

Ja sie może wreszcie postaram (M.: taa, akurat...) i siebie narysuję... z dużym naciskiem na MOŻE...

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Irenicus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 06 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2003, 18:40   

Ogólne :

Imię i Nazwisko : Joneleth Irenicus

Prawdziwe Imię: En Sabah Nuhr

Wiek: eee ...zapomniałem ^^ , tak gdzieś 12 lat ;P ,ale dusza trwa od wieków ^^'''

Rasa : Esper , człowiek-Farleńczyk ^-^

Rodzina:
Matka - Asuka , władczyni krain i planet Farlene
Ojciec - Eden , wódz esperów
siostra - Dakki ,21 lat , uwodzicielka i intrygantka ;P
siostra - Ankara , 23 lata , niesłychanie potężna czarodziejka
siostra - Galaxia , nie wiadomo ile lat ,nieślubne dziecko XP , najpotężniejsza Sailorka we wszechświecie
brat - Akku 2 658 836 634 lat (nieślubne dziecko XP), książę ciemności ;P
brat - Marilyn Manson , 34 lata , nie trzeba przedstawiać XD
kuzynka - Rogue , X-men
kuzynka - Scarlet ,esper wszelkich magii uleczania
kuzyn - Tripoint , esper trójelementarnej magii
ciotka - Edea , 35 lat , zielarka , mistrzyni magii (spadek po Ultimecji ;P)

miejsce zamieszkania - na przemian Farlene i świat Esperów XD

zawód - malarz ,rzeźbiarz ,ofiara losu ;P,sennin , jeździec apokalipsy

Zwierzęta: miniDarkStar , duszek SD ,

Co robię na Konronie : maluję ,rzeźbię ,projektuję budynki .

Jakieś wazniejsze zadanie na Konronie : Asystent Wielkiej Mistrzyni , przez co ja mam robić wszystko za Ryuu ,oczywiście z wyjątkiem podejmowania decyzji i ustaw oraz władania księgą obywateli _^_

Pomocnicy..tfu -wspólnicy ;P : Dakki - siostra , lord DarkStar , Pajęczyca - praciotka Władczyni Nocnych Koszmarów ;P

Seyuu : hmm ...postać ludzka -Fibrizzo XD ,postać espera - Haruka (z Sailor Moon) w stereo

Wygląd człowieka :

Oczy : ciemnoniebieskie , kształtem przypominające skrzyżowanie oczów Fibrizzo z oczami Umi ,zwykle są przykryte cieniem , obrysowane czarną kredką ;P

włosy : Czarne ,aż do kostek XD , z fioletowym połyskiem ,proste

cera: blaaado-niebieska ;P , kształtem przypomina twarz Liny

wzrost : tyle ile ma Fibrizzo ^_^

Figura: przypomina Fibrizzo

Ubiór: Coś jak średniowieczni mnisi ,tylko że czarne ubranie , owinięte czarną peleryną i na łbie czarny kaptur , czarne glany

czoło : symbol Omega ,od urodzenia XD

Wygląd Espera:

Oczy : Całe niebieskie ,łącznie z białkami i soczewkami ;P

skóra: turkusowa

Włosy : Dreedy XD , koloru jasnoniebieskiego ,do ud

Figura :ojej ^^ , coś jak Brolly z DB ;P

Wzrost: 774 cm

brak : ust ,nosa i brwi ;P

ubiór: Niebieskie luźne spodnie ,
przypominające kształtem arabskie , pas z przyczepionymi srebrnymi płytami , wielkie buciory-glany ,rękawice pokryte hieroglifami

cechy charakterystyczne :4 pary Skrzydeł ^^ przypominające słupy światła ,koloru białego ;P

Reszta

Nałogi : Metal ,Gotyk ,CZERŃ ! XD , Vampiryzm , "Buffy-Postrach Wampirów" ,Marilyn Manson . Groteska ! XD

willa - czarna czarna czarna, Gotycka XD

Sfera Duchowa : zamieszkują ją
-Joanna D'ark
-Minerwa McGonagall
-mnóstwo niezidentyfikowanych obiektów XD

broń : swoje talenty i umiejętności ;P , Silence Glaive XD , Claw Apocalypse ,Księga Kosmosu i mnóstwo szpejów ,których nie zdradzę XD

Jak coś sobie przypomnę to dopiszę XD


Ostatnio zmieniony przez Irenicus dnia 29-08-2003, 12:00, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nirra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Cze 2003
Skąd: z otchlani ciemnosci^^
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2003, 21:04   Konron:portrety

no piknie piknie.....ehhhh normalnie sto lat mnie tu nie bylo^^co u was slychac ludzie?(lub tez nie ludzie<wiekszosc to nie ludzie z tego co widze>)

_________________
Nie normalni proszeni sa o nie dotykanie mnie!!!
Obawiam sie,ze moge od nich dostac grzyba!!

^ ^
L
______
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1167623
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group