FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  A niech to szlag!
Wersja do druku
Kamyk Płeć:Kobieta
być czy mieć


Dołączyła: 25 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2010, 10:02   A niech to szlag!

Temat jest chwytliwy, prawda? Ale jeśli zwrócił Waszą uwagę, to chciałabym ten fakt, wam drodzy czytelnicy wynagrodzić.
Będę prezentowała od czasu do czasu (z pewną dozą nie pewności jak je przyjmiecie, ale trzymam kciuki, że będzie ok) krótkie formy komiksowe.
Szkoda by było gdybym je wkładała do szuflady, jeśli coś tworzę to niech to będzie z pożytkiem dla innych.

Temat komiksu: kobieca gadanina, zwłaszcza w pracy... jest hmm trochę denerwująca?
Miłego czytania : )


Kocia naturka - okładka
Kocia naturka - 2
Kocia naturka - 3

obrazki dają się powiększyć do "widzialnych" rozmiarów.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2010, 18:37   

A jakże - temat chwytliwy. Co do komiksu. Najpierw trochę uwag z mojej strony. Popraw błąd w słowie "wogóle" - pisze się "w ogóle". Taka przyjacielska uwaga ; ) Kolejna sprawa - ja generalnie nie przepadam za komiksami, które są "o niczym" jak sama już napisałaś. Oczywiście taki był Twój pomysł - i wszystko jest okej. Tym bardziej, że wspomniałaś o "krótkich formach komiksowych".

A teraz plusy: Kreska, kreska, kreska - łał, po prostu łał - bardzo mi się podoba. Zwłaszcza kicia. A te tła, no kurcze, co więcej powiedzieć - rewelacja.

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Kamyk Płeć:Kobieta
być czy mieć


Dołączyła: 25 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2010, 19:15   

akai_akumu też nie przepadam za komiksami o niczym : D To była forma przelania mojej frustracji na papier. Frustracja była spowodowana częstym wysłuchiwaniem tzw. pitu pitu. Pomyślałam - a może puścić podczas takiej gadki "kulturalnego flejma" i popatrzeć na wyniki? No i już miałam gotowy pomysł na planszę.
Dziękuję za przyjacielską radę. Ja, stara biurwa *kaszl kaszl* mam problem z pisaniem słowa "w ogóle" : D.
A poza tym cieszę się i za słowa uznania i za słowa krytyki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2010, 18:42   

A mnie temat się bardzo podoba, bo życiowy. Toż ja dzień w dzień przy śniadaniu w robocie popełniam seppuku nożem do masła jako wyraz protestu przeciwko rozmowom o tym kto z kim i dlaczego, a kto odpadł z Tańca z gwiazdami, a kto kogo zdradza w M jak Miłość i o tym jak na sto sposobów gołąbki przyrządzić, i co zrobić żeby nogi nie puchły, włos nie wypadał i brzuch nie zwisał.
Tak więc łącze się w bólu. A i ciekawą galerię masz, Little April jest śliczne.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kamyk Płeć:Kobieta
być czy mieć


Dołączyła: 25 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2010, 20:49   

Pestis
Aaa wiedziałam, że ktoś pracujący mnie zrozumie XDDD
Sama pracuję w biurze, jest to środowisko wyłącznie kobiece, i nic ciekawego na dłuższą metę się nie dzieje. Dzisiaj zafascynowałam się nowymi badaniami nad antymaterią, ale dla koleżanki z biura to było zbyt hmm... oderwane od życia, ona miała na głowie przyszły obiad dla męża.
Przyzwyczaiłam się, ale na początku można było walnąć baranka.
ps. planuję zrobić kilka plansz o frustracji młodych ludzi, dotyczącej stanu ich finansów i świadomości, że bez kredytu czeka ich brak większych perspektyw (oczywiście opowiedziane z jajem bez robienia z bohaterki ofiary)
ps. 2 dziękuję za Aprilkę, cieszę się, że się Tobie spodobała : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 18-11-2010, 21:39   

Kamyk, to ty też na Tanuku siedzisz?! I to z takim stażem? A ja o tym nie wiem? Kajam się za niedopatrzenie...

A co do komiksu to również łączę się w bólu... Jak pomyślę, że jutro znowu muszę słuchać na przemian wykładów, a na przemian "No bo w Top Model tai tamta..." to mi Źle! Przez duże ziet! I jak ty genialnie rysujesz! Upiornie zazdroszczę... Nienawidzę cię za to!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 19-11-2010, 17:09   

Kamyk, dzięki za wczorajszą pochwałę, już się do niej zastosowałem. Teraz człowiek musi czekać na odpowiedź.

Ale "To" Na pewno ktoś wykona.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Kamyk Płeć:Kobieta
być czy mieć


Dołączyła: 25 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2010, 19:14   

Sasayaki. No ba, staż dwa lata. Ale bardziej podpatrywacz niż full wypas użytkownik.
I nie rysuję genialnie, raczej dobrze z tendencją zwyżkową (gdy mam czas popieścić pracę w Photoshopie) : D.
I nie zazdrość, sporo forsy wydałam na samo kształcenie XDDDD.
Poza tym mnie też frustracja zżera jak patrzę na ilustracje bardziej zaawansowanych w te klocki artystów. Ale ja idę powolutku swoją dróżką.

Repli. Bardzo Ci życzę aby ktoś narysował Twój komiks. Poszperam w zasobach internetu. Gdzieś widziałam forum zapalonych rysowników mangi. Może jeszcze tam wkleisz requesta?

ps.
Wklejam komiks Samotność. Główną nagrodę w konkursie Hai-Iro na tegorocznym Japanfest.

Samotność 1
Samotność 2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 19-11-2010, 20:32   

Samotność to prawdziwe cudeńko. Piękna praca :]

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Nina-Lazur Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2010, 11:08   

No rzeczywiście piękne :), choć pierwsza plansza bardziej mi się podoba niż druga.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4309761
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group