FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
  Gdyby Harry Potter przerobiono na anime...
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 13-04-2011, 19:15   Gdyby Harry Potter przerobiono na anime...

Zapewne wszyscy wiedzą że ogłoszenie Harry Potter Anime było prima aprilisowym żartem.

Ale z drugiej strony... potem człowiek sobie patrzy na to:

...wspomina jakim failem były kinówki, i zaczyna myśleć...

d(^__^)b

A co wy sądzicie? Podobałaby się wam produkcja z takimi projektami postaci jak wyżej?

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-04-2011, 19:38   

wa-totem napisał/a:
...wspomina jakim failem były kinówki, i zaczyna myśleć...

Ej, pierwsza i druga kinówka były w porządku. Choć w drugiej zdecydowanie brakowało Walentynek. Ten róż i substytut amorków. Chciałam to zobaczyć XD

I odnoszę wrażenie, że problemem dalszych tomów był format, gdyż nawet 3 godzinny filmu to było zwyczajnie za mało, by odpowiednio rozmieścić wątki. Najlepszym wyjściem byłoby po prostu zrobienie z całego cyklu serialu. I szczerze mówiąc jest mi obojętne czy byłby aktorski, czy animowany (tudzież przez kogo), byleby to stało na jakimś sensownym poziomie.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-04-2011, 19:47   

Nie no spoko, tylko dlaczego w dolnym rzędzie są dzieci ? :P (retrospekcyjne postaci z przeszłości?) Generalnie już gry o Potterze na podstawie filmów, są bardziej jak anime niż cokolwiek innego. Wszystko rozbija się o reżysera i budżet. Bo coś mi się zdaje, że bez dobrego reżysera zrobili by z tego tani harem z wątkami homo :P Tylko Wasley czy Potter uke?
Zasadnicza wada tego obrazka, oni są za starzy (znaczy Potter-tachi)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sehtal Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Gru 2010
Skąd: Stąd
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2011, 19:55   

Bo w anime muszą być nastolatki. Zawsze. A przynajmniej w takim jakie by z tego wyszło.
I o bosze! Ale Severusa zrobili.....

_________________
There is no such thing as an 'inhuman act', for there is no act so vile that one cannot find a human willing, or even eager, to commit it.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-04-2011, 19:56   

Hermiona Rie? Thanks, but no thanks. Część postaci mi pasuje (Ginny w przeciwieństwie do filmów jakoś wygląda), ale strasznie dziwny wizualny rozstrzał wiekowy mają.
totem napisał/a:
...wspomina jakim failem były kinówki, i zaczyna myśleć...

Wiem, że to nie temat o tym, ale osobiście uważam, że do 3 były całkiem w porządku. W 4 niestety totalnie popsuli moje wyobrażenie Fleur, 5 nudna była już jako książka, 6 film wspominam jako upakowany wątkami do granic absurdu, a podział ostatniego tomu na 2 filmy uważam za najgłupszą decyzję z ekranizacjami HP związaną.

Tak czy inaczej, może Japończycy wykupią kiedyś prawa do HP i faktycznie przyjdzie nam ujrzeć takie anime.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-04-2011, 20:01   

kokodin napisał/a:
Nie no spoko, tylko dlaczego w dolnym rzędzie są dzieci ?

Jeżeli Lucjusz i Syriusz są na tym rysunku dziećmi, to możecie mnie oficjalnie przechrzcić na pedofilkę... No przecież widać, są ukazani jako nastolatkowie ==". I tak, ta seria ma retrospekcje, które bywają dość ważne dla fabuły i bohaterów (co prawda nastoletni Lucjusz i Regulus są tam nieco od czapy, ale mnie to nie przeszkadza...).

A w górnym rzędzie i owszem, są dzieci. ;p

I serio, mogłabym podejrzewać animowaną wersję o wiele rzeczy, ale nie o zrobienie z tego yaoi. Znaczy wiem, że japończycy są zdolni i mogliby to zrobić, ale serio mi to do tej serii nie pasuje. Zwłaszcza, że HP ma akurat sporo oficjalnych pairingów i myśle, że raczej je by rozwijali.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"


Ostatnio zmieniony przez Tren dnia 13-04-2011, 20:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2011, 20:01   

/AD book
Ja jestem zdania, że o ile cała historia miała potencjał, to sama końcówka była po prostu zbyt słaba jak dla mnie (Insygnia Śmierci uważam, za najgorszą część sagi), poza kilkoma smaczkami było po prostu słabo.

/End of Offtopic
Straszny art (za nic w świecie nie dałbym się nabrać, że to mają być chara desingny)... Weaslayowie wyglądają okropnie. Harry jakby jakieś chore połączenie BTJT z bohaterem Shonenów.
Młody Snape -> najpierw zastanawiałem się co to za dziewczyna.
Nevillowi bym jednak dodał kilka kilo ;-P chociaż nie wygląda najgorzej.
Właściwie dobrze prezentuje się moim zdaniem Drako i Lucjusz.
No i od biedy Hermiona też może być (chociaż mogła by być odrobinę wyższa i może z mniej obła twarzą, bo zbyt "loli" wygląda).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-04-2011, 20:31   

wa-totem napisał/a:
Podobałaby się wam produkcja z takimi projektami postaci jak wyżej?

Oglądałbym dla samej Luny!

Przeraża mnie tylko opcjonalne yaoi... No i ten moe Snape:
NiBl napisał/a:
Młody Snape -> najpierw zastanawiałem się co to za dziewczyna.

IT'S A TRAP!

Ale dobrze że nie tylko ja miałem takie wrażenie :D

No i Hermiona wyglądająca jak kolejne wcielenie Taigi wygląda cokolwiek dziwnie.... "I-It's not like I wanted to learn with you or anything! Urusai!" - głosem sami-wiecie-której-seiyuu... Kwikogenna wizja.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-04-2011, 20:44   

Cytat:
No i Hermiona wyglądająca jak kolejne wcielenie Taigi wygląda cokolwiek dziwnie.... "I-It's not like I wanted to learn with you or anything! Urusai!" - głosem sami-wiecie-której-seiyuu... Kwikogenna wizja.

Milcz, Pataponie przebrzydły, MILCZ.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-04-2011, 20:54   

Ten art zawsze mnie bawił przez tego shota!Pettigrewa.
Ale za to Lucjusz z Draco... ooooh.

Obejrzałabym serię anime chętnie, ale głównie z ciekawości na zasadzie 'ciekawe jakie typowo japońskie cliché uda się tam wsadzić... będą pantyshoty? Fillery w stylu biegania po całym Hogwarcie za uciekającym zaczarowanym stanikiem Cho? Tsundere!Snape? Oficjalne gejowe arty z Syriuszem i Lupinem?' i tak dalej. Mogłoby być zabawnie, zwłaszcza że z całą moją ogromną miłością do serii, nie traktuje jej jako świętości. Przecież i tak wiadomo, że książki są Te Jedyne i Tru.

I tak wszystkich najbardziej by śmieszyły wymawiane przez Japończyków wszystkie nazwy własne. ARUBASU DANBURUDOA. DADORII DAAZURII etc. Tylko jakoś seiyuu dopasować nie mogę, może poza młodym Voldim (Ishida Akira?).

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.


Ostatnio zmieniony przez Crofesima dnia 13-04-2011, 21:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 13-04-2011, 20:54   

Ja tam jestem ZA (hshshs Lucjusz & Syriusz /shot). Nawet tasiemiec z tego mógłby być fajny! Bo postaci sporo, wątek przewodni jest dosyć banalny, ale można ciekawie rozbudowywać w wielu kierunkach... nyahahah.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 13-04-2011, 20:56   

Keii napisał/a:
5 nudna była już jako książka

Film tak, ale książka? ÓMRZYJ

A Lucjusz - OMG, jaki bizon. No ale w filmie tez jest najsu :D

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-04-2011, 21:09   

NiBl napisał/a:
Harry jakby jakieś chore połączenie BTJT z bohaterem Shonenów.
Sorry, Potter JEST połączeniem BTJT i bohatera shounenów: jego procesy myślowe ograniczają się do "eeeeee", a to, że dożył do końca siódmej części i 19 lat później, jest jakimś wyjątkowo szczęśliwym zbiegiem okoliczności.

Swoją drogą oba arty (które sklejono w jeden) należą do tej dziołchy.

Mnie się oba arty podobają. Owszem, zawierają faile, jak np. Snape'a, którego wzięłam za Pansy, Regulusa, który wcale nie wygląda, żeby był młodszy od Syriusza, wyjątkowo dziwną Lily, naćpaną Lunę oraz Hermione, która wygląda jak tsun tsun Taiga, ale za TAKIEGO Lucjusza dałabym się pokroić. I miło, że autorka pamiętała, że Lucjusz jest jednak parę lat starszy od Snape'a i Jamesa i reszty. Plus naprawdę fajnie wyszła jej Ginny (te zielone podkolanówki!), Neville (uroczy, ale dalej Neville'owaty) i, khem, Draco.

Crofesima napisał/a:
Obejrzałabym serię anime chętnie, ale głównie z ciekawości na zasadzie 'ciekawe jakie typowo japońskie cliché uda się tam wsadzić... będą pantyshoty? Fillery w stylu biegania po całym Hogwarcie za uciekającym zaczarowanym stanikiem Cho? Tsundere!Snape? Oficjalne gejowe arty z Syriuszem i Lupinem?' i tak dalej.
My thoughts exactly!

Co do seiyuu - Koyasu na Dumbledore'a! xD I ja bym chciała, żeby za Voldiego robił Hayami Shou. Nad resztą musiałabym się zastanowić, ale to całkiem fajny pomysł.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-04-2011, 21:14   

Easnadh napisał/a:
naćpaną Lunę

To jest fail? Z tego co pamiętam nawet się zgadza :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-04-2011, 21:16   

JJ napisał/a:
Easnadh napisał/a:
naćpaną Lunę

To jest fail? Z tego co pamiętam nawet się zgadza :D
No ale bez przesady... Ona była oryginalna i dziwna w taki pozytywny sposób, ale nie naćpana.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group