FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Puni Puni Poemi
Wersja do druku
Doktor J Płeć:Mężczyzna
The Mad Scientist


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 18-08-2008, 11:25   

Puni Puni Poemy 1 - Ogólnie spodziewałęm się czegoś lepszego. Jak na parodię magical girls za dużo kłapania paszczą ze strony Kobayashi i za mało właściwej akcji. Postaci za dużo i imiona szybko wylatują z pamięci w ciągu jednego półgodzinnego odcinka. Co jeszcze dodać... dużo fanserwisu i na tym chyba poprzestanę. Jakoś się nie dziwię, że nie znalazł się nikt odważny aby to zrecenzować na Tanuki, tym bardziej, że w Nowej Zelandii znalazło się to na cenzurowanym.

Plus za fajną piosenkę z openingu. Ending też nienajgorszy.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3731772
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 18-08-2008, 13:06   

Doktor J - próbowałem oglądać Puni Puni Poemi, i odpadłem błyskawicznie. Przypuszczam, że problem recenzji tego tytułu wynika nie tyle z braku odwagi recenzentów, co raczej z faktu, że nikomu nie chce się oglądać takiego gniota. Przy okazji - nie mamy zamkniętego "korpusu recenzentów", i chętnie opublikujemy każdą dobrze napisaną recenzję. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, abyś napisał oPuni Puni Poemi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Doktor J Płeć:Mężczyzna
The Mad Scientist


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 18-08-2008, 18:54   

Teukros - nie myślę, że napiszę więcej recenzji i powiem szczerze, że nie chcę być kojarzony z recenzją Puni Puni Poemi, więc pasuję. Poza tym nie wiem, czy zdobędę się na obejżenie drugiego odcinka. Może jak ochłonę po pierwszym ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3731772
Doktor J Płeć:Mężczyzna
The Mad Scientist


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2008, 22:58   

Puni Puni Poemi (odcinek 2. i naszczęscie ostatni) - jak się zaczęłó to trzeba skończyć. Totalna beznadzieja, jakoś nie podchwyciłem humoru twórców, który zalicza się do bardzo niskich. W przypadku zakończenia tego anime wyrażenie "deus ex machina" nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Pomimo takiej ogólnej oceny uważam, że opening i ending jest fajny.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3731772
byczusia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2011
Skąd: z raju
Status: offline
PostWysłany: 27-10-2011, 15:07   

Jakieś to anime żałosne. Poemi trajkocze tak szybko, że trudno się załapać. I humor? Taki na siłę. To nawet nie było zabawne, z resztą rzadko lubię absurdalny humor w filmach. Ciągle dużo cycków i innych podobnych takich. Nie żeby ten element mi przeszkadzał, ale to już przesada(gościu walczył na jaja).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
23622260
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group