FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Soundtrack z Naruto na gitarze, co polecicie?
Wersja do druku
dymion01 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2012, 18:58   Soundtrack z Naruto na gitarze, co polecicie?

Hejo, mam prośbę. Znacie tytuły utworów z Naruto i Shippuudena, które mogę zagrać na gitarze, próbowałem trochę sił w kilku, możecie ocenić czy się wam podoba i co bym mógł jeszcze zagrać. Przykładowo:

"Shirohae"
"Oh! Student and Teach Affection"

Z góry dzięki za odpowiedź ^^
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-02-2012, 19:15   

Pytanie co konkretnie chcesz zagrać. Ścieżkę instrumentalną wiodącą, ścieżkę tła czy może zagrać słowa i jakim wiosłem dysponujesz? Generalnie najbardziej przystosowane tytuły do grania na gitarze to tytuły rockowe lub punk, gdzie w oryginalnym wykonaniu masz 1-2 gitary bas perkusję i wokal. Do wszystkiego innego potrzebujesz aranżacji na pojedynczą gitarę lub czegoś w stylu post recordingu kilku ścieżek, bo inaczej wyjdzie średnio rozpoznawalnie (Jak się wie że to to , to "resztę" się dogra w myślach. Gorzej jak się nie zna.)
Z mojego doświadczenia najprostsze są piosenki w Beck-u, szczebelek wyżej w Nanie. Naruto pluję jak tylko o nim słyszę więc muzyki też nie znam. :P
Najwięcej linków do tabulatur masz na http://www.ultimate-guitar.com/ . Polecam też zapoznać się z programem Guitar Pro.
Tytuły piosenek z openingu lub endingu anime są najczęściej w kwadratowych ramkach na napisach wtopionych w ten opening lub ending. Tytuły są tez często napisane alfabetem alfanumerycznym zamiast piktograficznym więc łatwo je odróżnić np w Nanie było |_ Rose "'| (ramki są z jednej kreski nie ze znaczków :P)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2012, 19:37   

Żadnych openingów Shipudena nie znam, ale jak przesłuchałem kilka z "podstawki" to wydają się bardzo złożone.

Możesz spróbować "Sadness and Sorrow", wydaje się proste (jeżeli chodzi o pianino/kaybord :-P).

Niestety nie znam się na tych sprawach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group