FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Następny
  Najchętniej udusiłabym/udusiłbym...
Wersja do druku
Shinku Płeć:Kobieta
UWAGA! TSUNDERE!!


Dołączyła: 11 Sie 2010
Skąd: z Tokyo...
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-08-2010, 08:05   

Ja bym najchętniej udusiła Kikyou! Albo tego karalucha! Ona jest jakaś nieśmiertelna, cały czas się gdzieś kręci i wszędzie jej pełno! Przeszkadza tylko wątkowi InuKag

_________________
INUYASHA:OSUWARI!!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
23779501
Asayama Płeć:Mężczyzna
Św. Mikołaj


Dołączył: 21 Maj 2008
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-08-2010, 10:50   

Naruto Uzumaki z Naruto Shippuuden -
Spoiler: pokaż / ukryj
Jego zachowanie i obsesja na punkcie Sasuke powoduje, że się ma ochotę rozstrzelać. Stał się mesjaszem, gadający o przyjaźni, miłości do wioski i cierpiącym na nerwicę natręctw oraz obsesję gejem. Można to byłoby znieść, gdyby to nie było, AŻ takie sztuczne.

Sasuke Uchiha z Naruto Shippuden - zacytuje z Senpuu -
Spoiler: pokaż / ukryj
Jest okropnie nudna. Żyje wyłącznie zemstą i bez niej nie może być normalnym człowiekiem. W drugiej części nie można go lubić, ale nie dlatego, że jest antypatyczna (bo prawdopodobnie Kishimoto zamierza takiego uczynić), tylko że jest to dzieciak, który jest obrażony na cały świat i mający w czterech literach paliwo "hatred". Jego psychika jest tak zagmatwana, iż można go uznać tylko za psychola, który ma głęboką dziurę w łbie. W dodatku strasznie "marysue-styczny".

Yondaime / Minato Namikaze z Naruto Shippuuden -
Spoiler: pokaż / ukryj
Nie rozumiem jak on stał się popularną i lubianą postacią. On jest NUDNY! Totalne przeładowanie, oczywiście wygląd jak u piyknych bogów greckich.

Usagi Tsukino z Sailor Moon Stars -
Spoiler: pokaż / ukryj
W piątej serii jest naprawdę nieznośna. Jest do bólu naiwna. Momentami zachowywała się jak czyste yandere lub prześladowczyni (o chwilę dzwoniła do Mamoru)

Każdego bohatera, który jest obrzydliwe polany miodem, posypany cukrem pudrem, wydający "ślitaśne" dźwięki i mający głos jak wykastrowany kot pod prądem (są wyjątki jak Mitsuishi Kotono).
Nie przepadam również za postaciami, które mają tak "mrocznheee" alter ego, że trzeba stworzyć osobne kategorie na jego opisanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
KazuhiroCzWa Płeć:Mężczyzna
Autor bloga


Dołączył: 28 Sie 2010
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2010, 12:12   

Light Yagami- za
Spoiler: pokaż / ukryj
zabicie L'a!!!!! xD


No żesz... spoilery się ukrywa! Mai

_________________
Zapraszamy na blog o kulturze Japonii!!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
8316118
Chidori Płeć:Kobieta
Mrs. President


Dołączyła: 08 Lut 2010
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2010, 15:50   

Główny bohater School Days. Najgorszy główny bohater jakiego widziałam. Że dziewczyny chciały być z takim pajacem jak on...

_________________
Don't be afraid to fail. Be afraid not to try.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5074493
Fergard Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2011, 15:40   

Podpisuje się pod postem powyżej, chyba jeszcze żadna postać nie wzbudziła we mnie takich negatywnych emocji. Na jego szczęscie, w OVAch i mandze jest nawet do polubienia, więc ratuje go to przed cmentarzyskiem upokorzenia.
Oprócz niego, Chaka z "Black Lagoon". No dobra,
Spoiler: pokaż / ukryj
fanem Yukio nie jestem, powiem nawet, że jej nie lubię, ale to, co zrobił jej ten okolczykowany baran zasługuje jedynie na najwyższe potępienie. Facet traktuje wszystko jak dobrą zabawę, ale wszystko ma swoje granice. Tak, Chaka, z pewnoscią masz szanse w walce z Revy, która własnie rozniosła cały twój oddziałek. Przynajmniej otrzymał upokorzającą smierć z rąk Ginji'ego.

Do tego Teppei Houjou, "Higurashi No Naku Koro Ni". Nie dosć, że odrażający(Oishi jest od Ciebie piękniejszy, buraku!) fizycznie, to jeszcze odrażający psychicznie. Odpowiedzialny za wszystkie
Spoiler: pokaż / ukryj
nadużycia, przez jakie przeszli Satoko i Satoshi, po częsci także za smierć własnej żony, doprowadzając Satoshiego do ostatecznosci. Winny także szantażowania ojca Reny do spółki z Riną(Która nota bene nie zasługuje na wiele więcej). Cóż, baty zebrał razy dwa, od Keiichiego i Reny(Przy czym "baty" to lekki eufemizm, zwłaszcza w pierwszym przypadku), raz został finalnie zaaresztowany, więc nauczkę otrzymał.

Wracając jeszcze na chwilę do School Days, "Otome's bitch squad" w składzie Minami Obuchi, Natsumi Koizumi i Kumi Mori. Razem z ich przywódczynią bezustannie maltretowały Kotonohę,
Spoiler: pokaż / ukryj
nagrywały pary uprawiające seks w pomieszczeniu, rujnując tym samym reputację Nanami, wreszcie zdradziły Otome i zawitały do drzwi Makoto, któremu już swoja "sława" się spodobała. Najgorsze jest jednak to, że w przeciwieństwie do wyżej wymienionych, ta trójka wymigała się od wszystkich czynów, jakie popełniła(Za to autorzy fanfików zgodnie mordują je jedną po drugiej bądź wszystkie po kolei).


Pozdrawiam

_________________
For the love of... Watch your step, I'm not a wall!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
19874245
Headless Płeć:Kobieta
for your entertainment


Dołączyła: 03 Sie 2011
Skąd: z nienacka!
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2011, 14:21   

Sakura Haruno z Naruto. W Naruto - zawsze. W Shippuuden - bardzo często.
Sasuke Uchicha z Naruto. Bardziej samolubnym, egoistycznym, popieprzonym, zapatrzonym we własne chore wizje kretynem nie można chyba być.
Teletha "Tessa" Testarossa z Full Metal Panic! >.<
Angela z Kuroshitsuji ... za biczowanie Sebastiana.

Jak mi się coś przypomni, będzie edit.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Headless dnia 03-08-2011, 21:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
37209209
kako Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Cze 2011
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2011, 20:44   

1. Tessa Testarossa z FMP - to już nawet ''nieśmiertelny'' Gauron jest mniej irytujący...

2. parka detektywów z Darker than Black, za całokształt

3. wszystkie bohaterki w typie Misy z Death Note -_-'

bonus: duszenie na wolnym ogniu dla Pana Oothori (OHSHC), za wymierzenie policzka uroczemu okularnikowi >:(

_________________
still waters run deep ~~
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Headless Płeć:Kobieta
for your entertainment


Dołączyła: 03 Sie 2011
Skąd: z nienacka!
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2011, 01:35   

Cały dzisiejszy wieczór ogarniałam Madoke. Do mojej skromnej listy dodaję jeszcze Kyubey'a. Niechmniektośtrzyma...
Spoiler: pokaż / ukryj
Nienawidzę drania, jest Zły przez duże Z. Bawić się tak ludzkim życiem, zupełnie bez emocji, chłodno kalkulować ile czyjaś śmierć przyniesie korzyści.
Uch. No. To tyle, teraz chyba idę spać xX

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
37209209
byczusia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2011
Skąd: z raju
Status: offline
PostWysłany: 07-10-2011, 14:42   

I kolej na mnie
Sakura(Naruto) ludu jak ja tej Haruno nie trawię. Najbardziej z nietrawionych przeze mnie postaci z anime. Ciągle źle traktowała Naruto- bez przerwy go leje i jak początkowo źle mówiła o nim bo jest sierotą. Ale przecież to nie jego wina.Wiem, że czasem Uzumaki zachowywał się dziecinnie i czasem sobie na lanie zasłużył, no ale ona o byle co go wali po mordzie. Poza tym w I serii była bezużyteczna. Ciągle tylko płakała że jet słaba, ale dopiero potem(pod koniec tej serii) poszła się uczyć do Tsunade. I za ten jej stosunek do Sasuke. Tak wiem, serce nie sługa,bla bla bla, nie twierdzę, że miłość jest zła, no ale zachowuje się do niego idiotycznie. Latała za nim jak pies ogrodnika,narzuca się mu- krótko mówiąc jest wobec niego uciążliwa, mimo iż ten ciągle jej powtarzał: ,,Przestań!", ,,Odczep się!" czy ,,Jesteś irytująca", etc. Ale nie, to do Haruno nie trafia i tak próbowała go poderwać i myśli ,że ten się w niej zakocha.
Czy to: jak zerwała przyjaźń z Ino z powodu Sasia. Mimo, iż ta jej pomogła pozbyć się kompleksów.
Aoyama(Tokyo Mew Mew)- wyidealizowany nudziarz bez charakteru. Wszystko umie, we wszystkim jest dobry, nuuuuda.
Tsume(Wolf's rain)- zarozumiały, zbyt pewny siebie, arogancki i zbyt agresywny. Co prawda podobała mi się jego przyjaźń z Toboe, jednak to było dla mnie za mało by szarego wilka polubić.
I za to, że
Spoiler: pokaż / ukryj
dobił Hige pod koniec. No dobicia przyjaciela to nie daruję, choćby i ten go o to prosił

Nashi(Gantz)- psychopata jakiś. I te jego poglądy, że śmierć, to nic takiego.
No i jak on
Spoiler: pokaż / ukryj
zastrzelił jednego gościa, wyzywał innych od śmieci, a jak tonął błagał o pomoc.

Aeris(FFVII)- nie wiem, może dlatego, że niekoniecznie mi odpowiadała w drużynie? Oprócz tego, że umiała leczyć bohaterów, tylko wtedy ją brałam,gdy wiedziałam, że bohaterzy mogą stracić sporo HP.
Maysa(Megaman NT Worrior)- Wapń,ryby,ryby wapń, ludu czy on musi wszystkim o wapniu gadać?
Chaosu i Goten(DB) Chaosu- mały, słaby, bezużyteczny,nic nie znaczący... Wygrał tylko z 1 typkiem. Czyli on był taką kulą u nogi
Goten- za małego- kopia Goku z dzieciństwa. Nie, żebym Goku małego nie lubiła i rozumiem, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, ale nie znoszę kopii
Raki(Claymore)- wrzód i ciągle ryczy, a Clare chciał ochronić, ale jak co do czego doszło to tylko ryczeć umiał.
Excalibour i Black Star(Soul Eater) - Excalibour- za debilne, nudne i żałosne opowiastki z jego przeszłości, zapychał tylko odcinki
Black Star- ważniak z przerośniętym ego, ciągle się bezsensownie popisywał i
Spoiler: pokaż / ukryj
raz tak dokuczył Mace, że ta się popłakała, a potem ta chciała, by jej oddał(czyt. uderzył)

Shinji i Asuka(NGE)- Shinji nijaki, nudny, bez charakteru.
Asuka- zarozumiała, ważniaczka, egoistka. Ciągle dokuczała Shinjiemu i nazywała go głupkiem. A jej przeszłość tego Nie usprawiedliwia.
Takeyama (Angel beats) który mówił, żeby nazywać go Chrystusem.
Martina(slayers)- wariatka jakaś. Ciągle latała za Xellosem i się mu podlizywała, w większości bezużyteczna, jak coś próbowała zrobić to i tak tylko pogarszała sytuację. Owszem, niektóre jej akcje co do Liny były dosyć zabawne, ale większość jej akcji, niee.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
23622260
Valerain Płeć:Kobieta
Arbiter Elegantiarum


Dołączyła: 16 Lis 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2011, 20:54   

Takich postaci jest az za dużo, co jest przykre.
Na pierwszym miejscu figuruje Yuki z Uraboku z ta swoją ślepotą, gluchota, i nie wiem nawet jak to określić.

Na drugim miejscu usadowiła się, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, Saya z Blood-C. Clamp, po raz pierwszy w życiu prawie zapędził mnie do grobu i

Spoiler: pokaż / ukryj
gdyby nie Watanuki i ostatnie trzy odcinki, to ta seria dostałaby dorodne 1!


Trzecie miejsce egzekwo; Chizuru z Hakuoki i to ufo podobne coś z Uta no Prince...
Ja rozumiem dating simy, ale to to to była wielka, masakryczna, olbrzymia przesada. One wszystkie miały móżdżki wielkości mózgu muszki owocówki, i mniej więcej podobną inteligencję!

_________________
"Hey, Gilbert, can you hear the poem of wind and trees"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7148222
Sofrimento Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Paź 2011
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2011, 18:19   

Najbardziej irytującą postacią dla mnie jest YUKI z "Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru".

Nastoletni Yuki Sakurai, wychowuje się w sierocińcu. Obdarzony niezwykłą mocą uzdrawiania wstępuje do klanu Gioh by razem z nim dokończyć odwieczną walkę z siłami zła. Przy czym jest nie zwykle nieudolny, a z każdej opresji ratuje go zakochany w nim Luka.


Yuki nie widzi miłości Luki który jest bezgraniczne oddany temu bez mózgowemu stworzeniu, za to uwielbia swojego dawnego przyjaciela, największego wroga wszystkich z klanu Gioh (Katane) , który wprost mówi mu, że go nie cierpi i oszukiwał go.

Mimo to z ust głównego bohatera słyszymy ciągłe "Kanata­‑san!", a gdy nadchodzi szansa by ostatecznie rozprawić się z wrogiem, ten naiwniak przerywa walkę (której nawet nie prowadzi on sam...) i pozwala mu odejść. ;x

Bohater ten ciągle zadaje pytania i nie potrafi wyciągać wniosków z zaistniałych sytuacji, dlatego też jego przyjaciele (o zgrozo) muszą mu wszystko ciągle tłumaczyć.


Zero charakteru, zero charyzmy, zero myślenia. Yuki jest tak bezgranicznie dobry, przy tym jego dobroć jest tak cukierkowa i tak bezmyślna, że zalewa ekran miodem i wszelaką słodyczą...

Rola Yukiego w "Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru" sprowadza się do 4 czynności : odpoczywania, wzdychania, wspominania i płakania.


Mimo to polecam wszystkim to anime/mangę.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tirisfal Płeć:Mężczyzna
Książę Amberu


Dołączył: 17 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 26-10-2011, 11:24   

Suzaku z Code Geass. Noż jak mnie ten gość wpieniał, niemal do samego końca

Spoiler: pokaż / ukryj
dopiero jak zaczął współpracować z Lelouchu zaczął być w miarę rozsądny, ale to końcówka R2
. Zamiast walczyć o wolność, wybrać stronę własnych rodaków, ten staje przeciw nim bo wierzy że zmieni Brytanię "od środka". Sorry ale są granice naiwności i głupoty. Wiecznie staje naprzeciw Zero i Black Knights i usprawiedliwa się banałami o ochronie innych. Chociaż CG bardzo lubie to Suzaku po prostu nie trawie (zresztą może też dzięki temu tak lubie CG, dobrze mieć kogoś kogo się szczerze nienawidzi :> )

Teppei Houjou z "Higurashi No Naku Koro Ni" - jak poprzednicy

Ikari Shinji - Evangelion - bez komentarza, zero charakteru, zero inteligencji -> zero ogólne.

_________________
"Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the universe trying to build bigger and better idiots. So far, the universe is winning."
- Rick Cook
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-10-2011, 12:15   

Tirisfal napisał/a:
Zamiast walczyć o wolność, wybrać stronę własnych rodaków, ten staje przeciw nim bo wierzy że zmieni Brytanię "od środka".

To akurat jest bardzo sensowne. A przynajmniej sensowniejsze niż rozpętanie wojny pochłaniającej setki istnień, bo strzeliło się focha na tatusia ;) Niestety Sunrise najwidoczniej robiło CG na tych samych prochach co Gundama 00, więc ostatecznie to Luluś został Jezusem - głównie dzięki czarom-marom i przychylności scenarzysty...

Btw, obejrzyj sobie Legend of Galactic Heroes, tam też jest bohater który pragnie zmienić zue imperium od środka i idzie mu to całkiem nieźle ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-10-2011, 12:26   

Cytat:
. Zamiast walczyć o wolność, wybrać stronę własnych rodaków, ten staje przeciw nim bo wierzy że zmieni Brytanię "od środka".

Poczytaj sobie o polskim Suzaku, a może zrozumiesz.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-10-2011, 13:19   

Zabrzmiało to jednak jak obraza dla Wielopolskiego...

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 32 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group