FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
  Jakie anime was ostatnio zawiodło?
Wersja do druku
Vel Satis Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lut 2010
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Status: offline
PostWysłany: 19-04-2010, 01:10   

FLCL- dosc ciekawe anime ale ciężko mi się to oglądało lecz dotrwałem do końca :) A maluch wymiata :D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2228445
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-04-2010, 18:42   

KissXsis - "pseudoautocenzura" o której pisałem w jednym ze swoich postów na temat tego tytułu. Jednak mogę się jej spodziewać w każdym momencie, więc to był dla mnie niezły demot... <jak na razie wycofuję to, ponieważ po 5 odcinkach ta "pseudoautocenzura" występuje tylko raz, poza tym oglądałem wersję bez cenzury>



Melancholy of Haruhi Suzumiya - dobitka totalna. Nie dość że anime to jest bardziej chaotyczne niż ja sam, to na dodatek, zmienność głównej bohaterki przyprawiała mnie o <facepalm>. Nie polecam nikomu, kto lubi komedie, w których panuje swoisty ład i porządek. Serię zakończyłem na S1E12.


Ostatnio zmieniony przez zonk486 dnia 05-05-2010, 21:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
RavenV Płeć:Mężczyzna
Power is Back...


Dołączył: 20 Kwi 2010
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2010, 22:28   

Neon Genesis Evangelion - anime może nie najgorsze, ale do dobrej serii dużo temu brakuje. Pomijam kreskę, ponieważ rozumiem, że jest to stare anime. Fabuła strasznie przypomina mi Power Rangers. Ot pojawia się potwór, dzieciaki wskakują do swoich zordonów i pokonują anioła mimo, iż mieli 0,00001% szansy na sukces. Główny bohater też był strasznie nudny. Nie wspomnę nawet o zakończeniu, które dopełniły obrazu tragedii. Moim zdaniem seria słaba. Nie polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 23-04-2010, 22:53   

Durara

Nie będę się rozpisywał, bo szkoda mi na to czasu. Po prostu po oglądnięciu pierwszego odcinka pomyślałem dwa słowa
"Weź wyjdź", a następnie zastanowiłem się, co użytkownicy tego forum widzą w tej produkcji.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-04-2010, 22:54   

RepliForce napisał/a:
"Weź wyjdź", a następnie zastanowiłem się, co użytkownicy tego forum widzą w tej produkcji.


Widzą dalsze odcinki, po prostu dalsze odcinki.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2010, 22:55   

Ocena serii po jednym odcinku jest w wielu przypadkach bardzo mylna.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-04-2010, 23:17   

Masz rację Repli, broń boże nie oglądaj dalej tego szitu. Niech się podniecają, a co.


<chowa Durarę za plecami i tylko łypie od czasu do czasu "czy już sobie poszedł?">

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-04-2010, 23:22   

RavenV, szczerze ci powiem. Evangelion jest z cała pewnością serią mózgo***hmhmhm**cą, to jest fakt znany od początku istnienia tej serii. Jednak zakończenie nie było zekranizowane w serii tv z powodów budżetowych. Prawdziwe odcinki "air" i "end of the world" (tytułu drugiego nie jestem pewien) były zekranizowane w świetnym filmie "end of evangelion". Po tamtym odcinku na prawdę widać sens serii. A to co jest na końcu serialu tv prawdę powiedziawszy, nie podoba się nawet fanom serialu.
Z resztą może ty po prostu nie kochasz mecha?

Puff!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RavenV Płeć:Mężczyzna
Power is Back...


Dołączył: 20 Kwi 2010
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2010, 20:45   

kokodin Rzeczywiście nie widziałem tych filmów "End of Evangelion", jednak wątpię bym zmienił zdanie o serii nawet po niezłym zakończeniu. Z pewnością obejrzę ten film, by, jak to już napisałeś: zrozumieć sens serii ;) Racja, niezbyt przepadam za mechami, jednak nie stanowi to reguły. W Code Geass kompletnie mi one nie przeszkadzały, mimo, iż stanowiły trzon całej akcji i anime ;)

Cytat:
Puff!

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie, ale jeśli pytasz jakie inne anime o mechach oglądałem, to tylko Code Geass. No i Ergo Proxy, ale to anime chyba bardziej zalicza się do androidów/cyborgów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-04-2010, 23:26   

Nie no, Kurczaczku, tak to my się bawić nie będziemy. Nieładnie, bardzo nieładnie. Na przyszłość prosiłabym unikać takich tematów. :)
moshi_moshi
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kiichigo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2010, 22:25   

Ja się ostatnio bardzo zawiodłam na Darker than Black. Ogólnie bardzo mi się to anime spodobało, ale nie odpowiedziało na pytania, które zadawał sobie chyba każdy, kto jest zapoznany z tytułem... Czasami dobrze gdy autor pozostawia widzowi coś do przemyślenia, ale tutaj trochę przesadzili.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 23-05-2010, 01:16   

Mnie zawiodło Ichiban Ushiro no Daimaou.
Osobiście uważam, że lepiej ta manga wyszła by jako Shonen, niż jako ecchi. Moce władcy demonów w służbie dobra, ok. Ale po kiego pchać do tego haremik? Pewnie jak znam siebie, będę psioczył, ale i tak oglądnę do końca. Chociaż mam też nadzieje na poprawę tejże sytuacji.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Grygus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2010, 01:54   

RepliForce

W pełni popieram, miałem spore nadzieje co do tego tytułu, a skończyło się jak zwykle. Jeszcze pierwszy odcinek mi się podobał i zniecierpliwiony czekałem na kolejne, a później już tylko systematycznie było coraz gorzej a do tego ostatnio doszedł w tym jakiś megaman czy coś :/ totalna lipa. Chyba coś za dużo tych Ecchi wychodzi. Też oglądne do końca bo niestety w tym sezonie nic więcej jak dla mnie nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3171957
LetsJam Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2010, 21:12   

Co do Evangeliona - osobiście byłam zachwycona serią prawie do końca. Traktowałam ją jako serię rozrywkową, bo nie przepadam za nachalnymi podtekstami, symboliką i doszukiwaniem się na siłę drugiego dna. Ale bardzo, bardzo, bardzo zawiódł mnie koniec. Dwa ostatnie odcinki są straszne i nic nie wnoszą, wiem. Ale End, mający być wyjaśnieniem, wyjaśnił co prawda co nieco, ale nie zrobił na mnie wrażenia. Użalanie się nad Shinjim przez 90 min to nie było to, na co czekałam. A szkoda, bo Misato i pingwin powinni mieć więcej czasu.

A tak zupełnie od siebie- Noir. Jedyne anime, którego nadal nie obejrzałam do końca. Wszystko fajnie, retrospekcje wciąż te same, muzyka wciąż ta sama, intryga kompletnie nieciekawa. Może kiedyś skończę, z sympatii dla Chloe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Cze 2010
Skąd: Krk
Status: offline
PostWysłany: 27-06-2010, 09:47   

Legend Of Duo.. mam słabość do ładnej kreski, a tu klops z gulaszem -__- to anime mnie uśpiło.. nuda po trzykroć i kreska fakt faktem tylko na stop-klatkach wygląda ok. bohaterowie jakby opóźnieni w w rozwoju umysłowym, a z fizycznym też chyba nie najlepiej , bo tylko stanie jak widły w oborniku im wychodzi.. żal.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group