FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
Odie Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2009, 15:53   

Cześć, poszukuję dosyć starego Anime, którego bohaterem był uzdolniony agent, który w jakiś mistyczny sposób zamienił się w dziecko. Nosił również charakterystyczne, korekcyjne okulary.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-09-2009, 16:13   

Trochę to brzmi jak Detective Conan, ale był detektywem i zmienił się w dziecko pod wpływem trutki.
Powrót do góry
Odie Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2009, 16:15   

Dzięki, właśnie o to mi chodziło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RonJn
Gość
PostWysłany: 27-09-2009, 16:52   

Ja szukam anime, w którym były magiczne moce. Na czym to polegalo.. Malo w sumie pamietam ale sprobuje. Mlodzi ludzie majacy magiczne moce walcza.. (na statku bodajze) i byl tam taki dzieciak, ktory wszystko widzial. Pozniej akcja dzieje sie w jaskini i ktos atakuje tego dzieciaka jakies dziwne stwory. I nagle mojawia sie jakis duzy smok (nie pamietam zabardzo) - ale jasny raczej i go broni. I nagle on kims tam zostaje, jednym z wielu. Byli wybranymi, ktorzy posiadali jakiegos kompana dzieki, ktoremu mogli walczyc. I na koncu walczyli wszyscy razem z jakims kolesiem na koncu, ktory mial najpotezniejszego kompana.
Powrót do góry
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2009, 08:48   

Nie widziałem, ale będę strzelał - Blue Dragon?

PS: Ewentualnie może być jeszcze Dragon Drive

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RonJn
Gość
PostWysłany: 28-09-2009, 13:24   

Niestety Nie.
Prosze o pomoc jeszcze:)
Powrót do góry
Aster Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2009, 15:25   

Witam, poszukuje takiego anime, gdzie były bodajże 4 ( ? ) czarodziejki, walczyły ze złem i takie tam opcje. Leciało to dawno na RTL 7. Były co najmniej dwie serie tego, jedna się kończyła walką z jakimś dzieckiem, druga z typem co miał na ręce łuski czarne. Generalnie nie mam zamiaru oglądać całego anime, chciałbym sobie tylko trochę odświeżyć pamięć i obejrzeć końcowe odcinki. Jeżeli ktoś by znał nazwę anime i miał owe odcinki, poproszę.

#fm
dzięki :]


Ostatnio zmieniony przez Aster dnia 01-10-2009, 16:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-10-2009, 16:10   

Jeśli na RTL7, to pewnie były to Wojowniczki z Krainy Marzeń. (tylko tam są trzy bohaterki).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
frozen9 Płeć:Mężczyzna
poszukujący

Dołączył: 01 Paź 2009
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2009, 20:27   

Witam. Z ciekawości poszukuję bajki, chyba anime. Oglądałem ją dobre 10-14 lat temu. Nie wiem o co w niej chodziło. Zapamiętałem jedynie, że bohaterowie poruszali się jakimś większym pojazdem, chyba latającym, z którego wyjeżdzali innymi mniejszymi pojazdami aby walczyć. Z tego co pamiętam jeszcze główny bohater posiadał pojazd z bronią podobną do koparki- takim chwytakiem. To raczej nie działo się w czasach teraźniejszych ani na ziemi, ale nie jestem pewien. Nie wiem, czy ktoś to pamięta, ale byłbym wdzięczny za jakąś informację;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4464241
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-10-2009, 20:45   

Możliwe że Yattaman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
frozen9 Płeć:Mężczyzna
poszukujący

Dołączył: 01 Paź 2009
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2009, 21:17   

nie nie:D
kto tego nie zna??:P Już taki początkujący nie jestem:P
To anime, o które mi chodzi jest bardziej poważne.
Nie jestem do końca pewien czy to było anime, możliwe ze było rysowane w stylu g.i.joe chociaż wydaje mi się, że pamiętam bardziej żywe kolory i inny styl rysowania.


Co mi się jeszcze przypomniało pochodzi z czasów innego bajki, której chciałbym poznać tytuł.

Wszystko działo się na wodzie w jakimś bajecznym swiecie, gdzie żyły niesamowite stworzenia a w wodzie skrywała się czarna maź, która pochłaniała statki.
W fabule chodziło o to, że główny bohater miał zebrać chyba kawałki jakiegoś kryształu lub kamienia, który potrafiłby zapobiec katastrofie spowodowanej przez tą MAŹ. Oczywiście probował mu w tym przeszkodzić jakiś kapitan, posiadający straszny statek i dużą załogę.
I tu także mam problem czy to było anime bo to było na prawdę dawno temu:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4464241
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 01-10-2009, 21:30   

Aster - skąd ci się wzięły te cztery czarodziejki, to ja nie mam pojęcia. Na moje oko pomieszałeś wspomniane przez Fuma Magic Knight Rayearth ze Slayers (w Polsce - Magiczni wojownicy). Bo to w Slayersach był przeciwnik-dzieciak i facet z czarną łuską na ręce.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 01-10-2009, 21:30   

Frozen9 - to drugie wygląda na "Piratów Mrocznych Wód" (Pirates of Dark Water), anime toto nie jest, ale miło się kiedyś oglądało ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
frozen9 Płeć:Mężczyzna
poszukujący

Dołączył: 01 Paź 2009
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2009, 21:34   

Dokładnie tak;] Zacząłem przeglądać forum i widzę, że nie tylko ja się o to pytałem. Ale co do tej pierwsze bajki- nie mam pojęcia co to może być i nic mi nie przychodzi do głowy. Chyba tylko to, że był jakiś wątek z "dużymi roślinami". Nie wiem czy one były żywe czy świat po prostu był dość zielony, ale coś z nimi związanego bylo:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4464241
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 01-10-2009, 22:03   

Za to koparka i rośliny kojarzą mi się odlegle z "Jayce and the Wheeled Warriors", to, że staroć niemożebny, też się zgadza XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 25 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group