FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-08-2010, 22:14   

Myślę, że najlepiej byłoby z tego typu problemem udać się do odpowiedniego, podwieszonego tematu, szansa na odpowiedź będzie większa.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mocny
Gość
PostWysłany: 12-08-2010, 06:05   

Heh dzięki wielkie, już jestem z tym anime na bierząco.

Teraz kolejne pytanko
Jakie naime przedstawia ten gif O_o
http://i49.tinypic.com/iyix3n.jpg
Powrót do góry
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-08-2010, 07:33   

To jest scena z Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BitPire Płeć:Mężczyzna
Positive deviant


Dołączył: 17 Wrz 2007
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 12-08-2010, 15:33   

Tak, to było właśnie Kidou Senkan Nadeshiko. Wielkie dzięki ludziska.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2359998
meya88
Gość
PostWysłany: 12-08-2010, 16:49   

Przepraszam, że tak nagle i bez większego zastanowienia, ale moja frustracja właśnie sięgnęła zenitu.

Zwracam się z prośbą o pomoc - w poszukiwaniu. Nie tylko do Twórców tej jakże pomocnej strony, ale również i do Użytkowników.

Kilka (może nawet kilkanaście lat temu) kiedy na świecie używano jeszcze kaset video, mała ja miała okazję obejrzeć pewne anime, którego do końca nie pamięta dokładnie.

Wiem, że jedną z kluczowych postaci była ciemnoskóra dziewczyna o białych włosach, jakiś chłopak i dziewczyna, i co ciekawe - mieli jedno oko niebieskie, drugie bodajże czerwone albo brązowe. Początkowo ta dziewczyna z białymi włosami była zła, ale potem "przeszła na jasną stronę mocy".

Z tego wszystkiego zapamiętałam, że historię opowiadał ten chłopak (główny bohater), który pracując w polu, spoglądał na tą dziewczynę o białych włosach, po czym dodał (uwaga cytuję): " a ona? ona została już ze mną na zawsze", czy coś w tym stylu...

Błagam pomóżcie.

Zrozpaczona.... :(
Powrót do góry
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 12-08-2010, 17:04   

http://anime.tanuki.pl/strony/anime/290-landlock-wladca-wiatru/rec/286
?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
meya88
Gość
PostWysłany: 12-08-2010, 18:59   

Issina napisał/a:
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/290-landlock-wladca-wiatru/rec/286
?


Dzięki Ci dobry człowieku! :D
Powrót do góry
Chmurka
Gość
PostWysłany: 17-08-2010, 10:09   

Witam. Przeglądając ostatnio google w poszukiwaniu transformacji, natknąłem się na krótki filmik, fragment odcinka anime, niestety nie podano w opisie jakie to było anime.Ja już też nie pamiętam jakich użyłem słów kluczowych.
Anime było łudząco podobne do Inuyashy z graficznego punktu widzenia. Wydaje mi się, że głównymi bohaterami byli, fioletowy kot podobny do Mamolina z Ranmy 1/2 oraz chłopak o imieniu Kouhaku łudząco podobny do tego z Inuyashy.
We fragmencie, który widziałem, kot utopił chłopaka w publicznej łaźni i wskrzesił go duszą kobiety.
Chciałem wiec zapytać, co to za anime i jakie jest na jakość? Oraz czy ta przemiana jest jakimś dłuższym wątkiem, czy tylko epizodem?
Powrót do góry
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2010, 11:31   

Chmurka

To JEST Ranma 1\2, ale jak możesz znać tego kota, skoro nie oglądałeś Ranmy?
Gość napisał/a:
Wydaje mi się, że głównymi bohaterami byli, fioletowy kot podobny do Mamolina z Ranmy 1/2

Nie oglądałam tego muszę przyznać, ale czytałam recenzję i pisało, że jakiś koleś wpadnie do zaczarowanego gorącega żródła
Gość napisał/a:
kot utopił chłopaka w publicznej łaźni

no i pod wpływem ciepłej/zimnej wody będzie się przemieniał w kobietę/mężczyznę(ten koleś)
Gość napisał/a:
wskrzesił go duszą kobiety

Kreska jest identyko, jak w Inuyashy.
Gość napisał/a:
co to za anime

Na moje nieprofesjonalne oko to Ranma1/2
Gość napisał/a:
jakie jest na jakość

Nie wiem, nie widziałam, może ktoś Ci powie
Gość napisał/a:
Oraz czy ta przemiana jest jakimś dłuższym wątkiem, czy tylko epizodem?

To będzie utrapieniem głównego bohatera, oraz przyczyną różnych niewygód i perypetii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Molly
Gość
PostWysłany: 17-08-2010, 13:51   

Witam poszukuję anime za bardzo go nie pamietam, wiem, ze było troche dziwne i głupkowate. Nie wiele pamietam, wiec powiem to co wiem.

No wiec w tym anime jak to anime oczywiscie xD sa jakieś laski w "puszkach" od napoi np Coli i one chyba byly tymi puszkami i tam jakas laska strzelala ze swojej puszki w jakiegoś gościa cola czy jakims napojem >,< i to wyszto co wiem... Ktos może kojarzy coś?
Powrót do góry
TrX
Gość
PostWysłany: 17-08-2010, 13:54   

Prawdopodobnie będzie to Akikan
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-08-2010, 14:28   

Gucia, troszki się mijasz z prawdą.
Po pierwsze Ghost Cat Mamolin był biały nie fioletowy, wiec już samo to może świadczyć o tym że to nie jest Ranma 1/2. Z reszta ja gdzieś kojarzę tego fioletowego kota i zaraz spróbuje go odszukać.
Kolejna sprawa to to, iż z listy Chmurki wynika , że Ranmę, Inuyashe i wszystkie inne Rumiko Takahashi zna. Mają nawet wysokie oceny.
Chmurka , zaciekawiłeś mnie.

Edit-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kidou Shinsengumi Moeyo Ken klik2 Może to i ciekawe ale krótkie i źle ocenione, wiec raczej nie jest najszczęśliwszym tytułem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
StClair
Gość
PostWysłany: 22-08-2010, 23:01   

Jak nazywało się to anime, w którym gośc szukał roboty i znalazł ją ajko nauczycielka wf w szkole dla dziewczyn i sie przebierał za kobiete xD?
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 22-08-2010, 23:06   

I my me strawberry eggs.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Zielonyłoś Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 23 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2010, 15:01   Pomoc w identyfikacji

Witam, mam nadzieję, że piszę w dobrym temacie.
Chciałbym, żebyście pomogli mi zidentyfikować anime, które oglądałem bardzo dawno temu na Hyperze. Problem w tym, że pamiętam tylko jeden motyw...
Pamiętam tylko motyw walki, albo wojny ludzi z elfami. I w tej wojnie nie zginął ani jeden elf. (Tak mówił narrator, czy coś)
Czyli generalnie chodzi o to, że ludzie są słabi a elfy mocne :D

Kojarzy ktoś może? : o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 55 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group