FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 24, 25, 26  Następny
  Jaką mangę przeczytać? / Przeczytałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
peregrinus Płeć:Mężczyzna
wol(no/ny) myśliciel


Dołączył: 15 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2010, 12:21   

Kaltresos, bez broni to najlepiej AIKI, co prawda manga nie skończona, jednak resztę kryteriów spełnia, ewentualnie Ping (skończona manhwa, jednak walki czasem bardziej pasują do kryterium super natural niż sztuki walki), All Rounder Meguru - z ładną kreską (autor m. in. Eden: It's an Endless World), a jeśli już przebolejesz broń to Shi ga Futari wo Wakatsu Made, Vagabond (samuraje, a więc walki na miecze). Problemem jest tylko to, iż nie są skończone.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2010, 10:43   

Czy zna ktoś mangi podobne do Freesia?
Czyli kryminał, akcja i "dziwni" bohaterowie ;]

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Virgil Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2010, 21:13   

Chyba najbardziej podobne do "Freesia" wydawało mi się być "MPD Psycho", tyle że o klasę słabsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mariqpl Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Wrz 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-09-2010, 23:59   

moze Jiraishin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Infero93 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Wrz 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2010, 00:04   

Poszukuje coś podobnego do "Katekyo Hitman Reborn". Aktualnie czytam "Historys strongest disciple Kenichi", ale po 200 chap. trochę mam dość i poczytał bym coś a'la właśnie Reborn, w między czasie oczekując na kolejne chap. serii. Jest coś godnego uwagi?
Ale bez "One Pice", "Naruto" i "One Piece", proszę. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-10-2010, 09:46   

Ale w jakim sensie podobne? Bo jeśli chodzi o humorystyczny shounen to do głowy przychodzi mi głównie Gintama i Fairy Tail, ale nie mam pojęcia czy to jest to o co ci chodzi.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Infero93 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Wrz 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2010, 21:58   

Faktycznie, nie sprecyzowałem. Właśnie o coś humorystycznego, ale za razem posiadającego dobrą akcję i epickie walki. Fairy Tail znam, ale anime więc może Gintame spróbuje. :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-10-2010, 22:32   

Możesz jeszcze spróbować Mahou Sensei Negima jeśli nie odstrasza cię duża ilość fanserwisu. I jeśli nie czytałeś to Fullmetal Alchemist. No i może dodatkowo Soul Eater, choć ostatnie rozdziały są mocno średnie.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
buczo Płeć:Mężczyzna
Phantom


Dołączył: 18 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2010, 21:29   

jestem w trakcie przerabiania Black Lagoon. ale chciałbym czymś wypełnić tą lukę czasową między tomami. Więc chciałbym abyście mi coś polecili. Wiem że polski rynek jest dość ubogi w tego rodzaju towar więc nie szukam czegoś podobnego do "BL" bo to nie możliwe, lecz jakiejś lekkiej komedii, może cos z nutką etchi. :)
z góry dziękuje:)

_________________
Buczo



Do póki walczysz jesteś zwycięzcą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asdf
Gość
PostWysłany: 14-01-2011, 21:21   

Hejka ! Znacie jakąś mangę traktującą o zmianie płci, najlepiej chłopak w dziewczynę. Obojętnie, czy na stałe czy na krótki okres czasu, czy też zmienia się naprzemiennie. Najlepiej żeby to była komedia. A tak w ogóle naj to yuri, ale nie musi być.
Powrót do góry
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-01-2011, 22:08   

asdf napisał/a:
Hejka ! Znacie jakąś mangę traktującą o zmianie płci, najlepiej chłopak w dziewczynę. Obojętnie, czy na stałe czy na krótki okres czasu, czy też zmienia się naprzemiennie. Najlepiej żeby to była komedia. A tak w ogóle naj to yuri, ale nie musi być.

Ranma 1/2, Futaba: Change, Kampfer, Kashimashi i seria gier "X-change".

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2011, 19:45   

Poszukuję mangi z główną bohaterką podobną do Ryo z Nobody Can Hear Me but You, czy może bardziej rozpoznawalny przykład - Nagato Yuki ("wersja" z filmu).
Najlepiej, żeby historia była opowiadana z jej perspektywy.

Ewentualnie może być też chłopak. Coś na wzór Satou z NHK, czy Takumi z Chaos;Head.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-02-2011, 18:10   

buczo napisał/a:
jestem w trakcie przerabiania Black Lagoon. ale chciałbym czymś wypełnić tą lukę czasową między tomami. Więc chciałbym abyście mi coś polecili. Wiem że polski rynek jest dość ubogi w tego rodzaju towar więc nie szukam czegoś podobnego do "BL" bo to nie możliwe, lecz jakiejś lekkiej komedii, może cos z nutką etchi. :)
z góry dziękuje:)


Gundam Sousei - lekka komedyjka o ekipie ludzi która stworzyła anime Mobile Suit Gundam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iwans Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Sty 2011
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2011, 18:45   

Czytam właśnie Bakumana i pojawiła się w nim inna manga. Chyba po raz pierwszy manga w mandze zainteresowała mnie bardziej niż ta pierwsza.

Chodzi mi o "Classroom of Truth"(chapter 115,116) w którym uczniowie zostają uwięzieni w klasie i jeśli skłamią to giną. Taki survival psychologiczny.

Poszukuję czegoś w takim stylu i byłbym wdzięczny za każdą propozycję mangi. Może być podobne do "Battle Royale" lub "Mirai Nikki" chociaż wolałbym coś jak "Classroom of Truth" lub "Doubt" czyli w jakimś zamkniętym miejscu niż na olbrzymim obszarze.

_________________
See You Space Cowboy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2011, 12:18   

Możesz zobaczyć "Judge" -> grupa ludzi zostaje zamkniętych i mają osądzić siebie nawzajem (kto zginie następny)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 26 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 24, 25, 26  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group