FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Jenocie Story
Wersja do druku
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-06-2010, 09:26   Jenocie Story

W tym temacie będę zamieszczać opowiadania o jenotach. Znajdziecie tu zarówno drabble, jak i dłuższe teksty (pod warunkiem, że jakiś limit znków się do mnie nie uśmiechnie lubieżnie; wtedy albo potnę, czego robić nie chcę, albo założę sobie LJ); każde opowiadanie znajdzie się w oddzielnym poście (co, mam nadzieję, nie rozgniewa moderacji), a zacznę w następnym od dwóch starszych, które już znacie.

Komentarze odnośnie fabuły i stylu (chwilowo nijkiego) zawsze są mile widziane :3
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-06-2010, 09:27   

...


Ostatnio zmieniony przez Amarth dnia 03-04-2014, 11:28, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-06-2010, 09:30   

...


Ostatnio zmieniony przez Amarth dnia 03-04-2014, 11:28, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-06-2010, 09:44   

...


Ostatnio zmieniony przez Amarth dnia 03-04-2014, 11:26, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-06-2010, 09:46   

...


Ostatnio zmieniony przez Amarth dnia 03-04-2014, 11:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-06-2010, 14:47   

...


Ostatnio zmieniony przez Amarth dnia 03-04-2014, 11:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 10-06-2010, 19:31   

Podobało mi się :3 Czyta się dobrze i lekko, zwłaszcza katusze Karmelowego zadurzenia. Niestety nie kojarzę kto zawitał u Biszkopta i paczki na imprezie.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 10-06-2010, 19:40   

Ama, jesteś boska!
Niemoc twórcza jest świetna. Czyta się bardzo lekko i przyjemnie. Żarty słowne w wykonaniu Trufli i Batona są naprawdę udane. Brakowało mi tylko tego jak wyglądają Kolendra, Keks i Alga (Chyba że są gdzieś w twojej galerii, ale nie znalazłam) Zwłaszcza ta ostatnia. Niewiele o niej napisałaś, a szkoda, bo bardzo mnie zaciekawiła (możesz ją narysować? /me patrzy błagalnym wzrokiem) Dodatkowo fakt, że głównymi bohaterami są Baton i Karmel już jest super. I to jak się zeszli. O mrrrr... Ach mój Baton kochany :D taki z niego zimny drań, ale jednak zdolny do okazywania uczuć ^^

Co do Welcome Back, to już komentowałam w innym temacie. Natomiast Po imprezie podobało mi się średnio. Nie za bardzo rozumiałam o co chodzi. Zdaję sobie sprawę, że występują tam bohaterowie Sengoku Basara, którego niestety nie widziałam i to w dużej mierze dlatego.
A Brudna robota --> kfiiiik!!!
W każdym bądź razie, pisz więcej! Jak będzie Baton i Karmel to przeczytam na pewno, a jak inne jenoty to też :D

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2010, 19:45   

Amarth, więcej! Cudnie ci te jenoty wychodzą. "Niemoc twórcza" i zachowanie Trufli było urocze i takie prawdziwe. "Brudna robota" zaś była wręcz kwikogenna, szczególnie ostatni akapit. To było coś, po prostu.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-06-2010, 19:53   

Sas, Mononoke, Hisayo dziękuję bardzo za komantarze <ściiisk!> Koffane jesteście :3
Cieszę się, że nie zasnęłyście przy lekturze, bo się bałam, że wyszło piekielnie nudne.

Po Imprezie to, jak zauważyła Mononoke (a ja zapomniałam wspomnieć, co zaraz naprawię), mały crossover z Sengoku Basarą, którą trzeba obejrzeć, żeby wiedzieć, o co mi chodziło (czaszka, kukułka, Mistrz Przeciąganych Samogłosek, boomboxy, śpiewanie jak gwałt, etc. - wszystko to nawiązania do serii, a także, w przypadku boomboxów, fazy zbiorowego oglądania).
Edit: info dodane.

Mononoke napisał/a:
Brakowało mi tylko tego jak wyglądają Kolendra, Keks i Alga (Chyba że są gdzieś w twojej galerii, ale nie znalazłam) Zwłaszcza ta ostatnia. Niewiele o niej napisałaś, a szkoda, bo bardzo mnie zaciekawiła (możesz ją narysować? /me patrzy błagalnym wzrokiem)

Mało, rzeczywiście, napisałam. I może ich kiedyś narysuję, przynajmniej Algę, bo ją widzę najwyraźniej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-06-2010, 23:45   

<szczęśliwy banan na twarzy>

Nigdy tak naprawdę nie czytałem fików, zupełnie nie pociągała mnie ta forma twórczości. Przeczytałem właśnie "Po Imprezie" i się cieszyć przestać nie mogę :D Amiś, jesteś zdecydowanie i stuprocentowo boska, a genialny talent masz stanowczo nie tylko do rysowania :D Ja to sobie będę dawkował, za dobre żeby pożreć całość od razu xD Kfik... kukułka...

<wyszczerz and zaciesz>

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 11-06-2010, 10:07   

A na umilenie powiem jeszcze, że przeczytałam siostrze "Brudną Robotę" (takie zboczenie, uwielbiam czytać na głos i naśladować głosy bohaterów) i dziewczyna z krzesła mało nie spadła. Dodaj ostrzeżenie- Uwaga można dostać ostrej śmiechawki.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-06-2010, 17:26   

Vodh napisał/a:
Ja to sobie będę dawkował, za dobre żeby pożreć całość od razu xD

Ty lepiej uważaj z dawkowaniem, bo na shounen-aica wpadniesz z rozpędu XD
A za komentarz dziękuję - cieszę się, że Basarowcowi się podoba :3

Sasayaki napisał/a:
A na umilenie powiem jeszcze, że przeczytałam siostrze "Brudną Robotę" i dziewczyna z krzesła mało nie spadła.

Cieszy mnie to :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-06-2010, 17:29   

Na razie przeczytałam tylko fik z udziałem naszych kochanych panów feudalnych, ale resztę powinnam nadrobić w miarę szybko :].

Powiem jedno: MOOOOAAAAR.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 12-06-2010, 18:09   

Ama, masz talent. O mało się nie popłakałam ze śmiechu miejscami. Żądam jeszcze!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group