FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 60, 61, 62  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 27-08-2012, 15:02   

Samodzielne umycie dziesięciokilowego futrzaka, który bardzo nie chce być umyty, nie jest niewykonalne, o ile ma się pod ręką plastry i ciuchy na zmianę.

*ciąg wyrazów powszechnie uznawanych za obraźliwe*

_________________
Every little girl flies.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-08-2012, 18:26   

Kupiłem myszkę, wiedziałem że to tandeta za 10 zł ale działa wszędzie tylko nie na moim komputerowym stole.aż mnie cholera bierze bo myszka jest w odpowiednim kolorze, odpowiedniej wielkości i nie jest aż taka brzydka, ale świeci na czerwono i nie działa na żółtym stole :[ Na białym kartoniku tak,na seledynowej ścianie tak, na seledynowej obudowie komputera tak, na wizerunku mario z automatu do gier tak. na czarnych spodniach tak , nawet na szarej śpiącej mi na kolanach kotce, ale na zółtym stole nie. Kursor skacze o 1 do 10 cm losowo i jeszcze w dodatku nie zawsze.
Jar jar jarrrr.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2012, 21:15   

kokodin napisał/a:
Kupiłem myszkę, wiedziałem że to tandeta za 10 zł ale działa wszędzie tylko nie na moim komputerowym stole.aż mnie cholera bierze bo myszka jest w odpowiednim kolorze, odpowiedniej wielkości i nie jest aż taka brzydka, ale świeci na czerwono i nie działa na żółtym stole :[ Na białym kartoniku tak,na seledynowej ścianie tak, na seledynowej obudowie komputera tak, na wizerunku mario z automatu do gier tak. na czarnych spodniach tak , nawet na szarej śpiącej mi na kolanach kotce, ale na zółtym stole nie. Kursor skacze o 1 do 10 cm losowo i jeszcze w dodatku nie zawsze.
Jar jar jarrrr.


Może masz śliski stół jakiś lakierowany czy cuś. Mi optyczne nie działają na błyszczących zeszytach ;p.

_________________
"Miłość jest jak gówno. Czasem wychodzi samo, ale czasami trzeba mu nadać fajne, śliskie pchnięcie." Eric Cartman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 27-08-2012, 21:41   

Bo oblałem teorię na prawku. HA!
W zasadzie, obiektywnie patrząc, to w optymistycznej alternatywie winno być, ale że wisielczy humor styknie mi na ograniczony czas, więc będzie tu i koniec.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-08-2012, 01:48   

Cytat:
Może masz śliski stół jakiś lakierowany czy cuś. Mi optyczne nie działają na błyszczących zeszytach ;p.

przytoczę drobny fakt. Jedna optyczna działa na białym stole inna na czarnym , bywają takie, które upodobały sobie jakiś kolor ze względu na wadliwe filtry w sensorze.(wiem bo w roku szkolnym, jak na miesiac nie naprawie ze 4 myszek to jest jakiś spokojny miesiąc, masę się tego już widziało) Ten szczur ma konkretnie wadliwą od urodzenia soczewkę i nie lubi koloru żółtego (bo tak). po wsadzeniu soczewki z innej myszki , która również świeciła na czerwono (a już tego nie robi :P) zielona bestyja zaczęła prawie działać na żółtym kolorze, ale nadal jest nieprecyzyjna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2012, 18:14   

kokodin napisał/a:
Cytat:
Może masz śliski stół jakiś lakierowany czy cuś. Mi optyczne nie działają na błyszczących zeszytach ;p.

przytoczę drobny fakt. Jedna optyczna działa na białym stole inna na czarnym , bywają takie, które upodobały sobie jakiś kolor ze względu na wadliwe filtry w sensorze.(wiem bo w roku szkolnym, jak na miesiac nie naprawie ze 4 myszek to jest jakiś spokojny miesiąc, masę się tego już widziało) Ten szczur ma konkretnie wadliwą od urodzenia soczewkę i nie lubi koloru żółtego (bo tak). po wsadzeniu soczewki z innej myszki , która również świeciła na czerwono (a już tego nie robi :P) zielona bestyja zaczęła prawie działać na żółtym kolorze, ale nadal jest nieprecyzyjna.


Ja to się po mału zaczynam zastanawiać czy jest coś na czym się nie znasz ;). Zawstydziłeś mnie, bo w sumie miałam optoelektronikę na studiach, ale niestety jej nie lubiłam i nie ogarnęłam xD.

A mi jest teraz bardzo źle, bo próbuję ogarnąć pewne zagadnienia z teorii muzyki i harmonii, ale to jest jakieś porąbane i zrobił mi się tylko burdel w głowie. Ale jak to zrozumiem to chyba będę skakać ze szczęścia i polecę po wino.

_________________
"Miłość jest jak gówno. Czasem wychodzi samo, ale czasami trzeba mu nadać fajne, śliskie pchnięcie." Eric Cartman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 30-08-2012, 18:40   

Bo kabina prysznicowa zamiast wanny. Wielka, ale i tak za mala, zeby sie polozyc. W zwiazku z czym heroiczna proba wziecia prysznica zakonczyla sie dzisiaj epickim failem.
Normalnie mnie zaraz cos trafi, chce ktos moze kregoslup i prawa noge z bateria lekow gratis? Doplace!

Jestem bardzo sfrustrowanym Serikiem - -"

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2012, 19:46   

Serika napisał/a:
chce ktos moze kregoslup i prawa noge z bateria lekow gratis?

Kręgosłup to może nie, ale za nogę z chęcią mogę się wymienić.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-08-2012, 20:18   

Muchozol napisał/a:
A mi jest teraz bardzo źle, bo próbuję ogarnąć pewne zagadnienia z teorii muzyki i harmonii


Po co Ci takie bzdury? Oo

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-08-2012, 21:02   

Kiedy da się dyrektorowi specyfikację projektora i uchwytu sufitowego jaki ma zakupić do sali lekcyjnej coś musi pójść nie tak. O dziwo nie chodziło o sam projektor, bo to by była masakra (chociaż jak rozpakowałem drania, to na wygląd identyczny był do pozostałych słabiaczków, numerek tylko inny)
Moc żarówki (chociaż tylko o tyle o ile) i obiektyw się jednak zgadzały, więc zaczynam montaż a tu nagle klops.
Uchwyt sufitowy miał nie 15 a 50-do 75 cm wysokości a sala ma niski sufit. łapki by po nim śmigały aż strach się bać. Nie wiem jak z 15 cm zrobiło się 75 bo specyfikację wysłałem szefowi mailem, ale dało mi to dodatkowe półtora godziny pracy ponad planowaną godzinkę na montaż (musiałem podmienić wieszak w innej sali)
Muchozol napisał/a:
Ja to się po mału zaczynam zastanawiać czy jest coś na czym się nie znasz ;)

Jak to co? ?Nie umiem grać na gitarze, chociaż usilnie próbuje się nauczyć. Może kiedyś wyjdzie ale jak słyszę moje wynalazki jak ktoś inny ich używa, to chciał bym się schować pod ziemię i nie być widocznym. Chociaż za jakieś 2 tygodnie urlopu będę miał wszystkie trzy ręce zajęte inną gitarą :P (sss, hs i hh :P) (czuj się odpowiedzialna)

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2012, 10:33   

Przygód żołądkowych ciąg dalszy =.= póki nie jem jest dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 31-08-2012, 11:07   

Bo zaspałam na próbe. I nei mogę znaleźć nut. I w ogóle jestem tak starsznie neiogarnięta, że już pierwsza fala dni po rozpoczęciu roku będzie straszna T^T

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 31-08-2012, 21:34   

Ommmmmm... Jestem pileczka ping-pongowa na spokojnej tafli tego ###### jeziora.

Ale po kolei:
- niedziela, nocny dyzur, zastrzyki, tona lekow, zero efektow.
- poniedzialek - lekarz, skierowanie do szpitala, kropkowki, luksusowy transport karetka do domu. Wiecej lekow.
- dzisiaj - musze przedluzyc zwolnienie... Lekarz, wycieczka karetka na sygnale (!) do szpitala. O, znowu pani? Kroplowki i do domu, przeciez badania mozna sobie zrobic prywatnie. A, i kolejny zestaw lekow.

Ping...
Pong...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2012, 22:25   

kokodin napisał/a:
Chociaż za jakieś 2 tygodnie urlopu będę miał wszystkie trzy ręce zajęte inną gitarą :P (sss, hs i hh :P) (czuj się odpowiedzialna)


Hmm nie zrozumiałam, robisz jakąś nową gitarkę czy ogrywasz? Bo jak się domyślam chodzi tu o jakieś układy przetworników ;D.

Serika napisał/a:
O, znowu pani? Kroplowki i do domu, przeciez badania mozna sobie zrobic prywatnie..


Pokaż paluchem gdzie tak gadają to jak pojadę... bez kitu, jak słyszę takie opowieści to mnie krew nagła zalewa. I weź w tym kraju nie miej człeku wstrętu do służby zdrowia ;p. Wszystko wielka łaska.

_________________
"Miłość jest jak gówno. Czasem wychodzi samo, ale czasami trzeba mu nadać fajne, śliskie pchnięcie." Eric Cartman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-08-2012, 23:24   

Produkcja stratotelecastera i telepaulocastera :P Jedno tęczowo czarne z flame-owym klonikiem a drugie zielone z klonikiem. Jak na złość w szkołach pracuje się najintensywniej przed samym pierwszym września, wiec nie mam czasu na spędzenie godzinki i wyfrezowani prawie gotowej szyjki, bo tyle mniej więcej dzieli mnie do ukończenia jednej z nich. A olewam to, jutro jest sobota nie idę pracować. Odniosę tylko zakupy i wracam dłubać przy wynalazkach.
Miał ktoś kiedyś 40 żarówek w plecaku? ( nie choinkowych)


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 31-08-2012, 23:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 62 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 60, 61, 62  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group