FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 106, 107, 108, 109, 110  Następny
  Obsydianowa Kaplica MAC
Wersja do druku
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-12-2010, 21:38   

A ja wstaje grubo przed słońcem i wracam do domu późnym wieczorem. Taka specyfika pracy, im bliżej świąt, tym jest gorzej. W weekendy staje na rzęsach aby jakoś wynagrodzić dziewczynie cały ten czas mojej nieobecności, tak więc generalnie trudno o moją aktywność tu...

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 31-10-2018, 21:18   

O, tak sobie spoglądam na mój ostatni post tu, a to już prawie 8 lat. Jak ten czas leci. Byłem pewien, że to ze 3 lata, no, MOŻE niecałe 4 minęły...

Widząc, że ostatni post na forum w ogóle pochodzi z początku bieżącego miesiące (a mamy tutaj 31 dzień owego), to i czystym sarkazmem byłoby pytanie, czy Multiświat żyje.

Tym niemniej, tak z ciekawości - jakieś MACowe niepokorne niegrzeczniuchy jeszcze tu istnieją? ;p

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-11-2018, 22:33   


_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-11-2018, 17:10   

Wszyscy się zestarzali się. Ja raz w roku zaglądam na kotatsu i nic się nie dzieje. Pewnie sporo osób już ma ustawione życie i zapomniało o swoich dawnych ekcesach forumowych.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-11-2018, 11:57   

Zaglądam codziennie.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 19-01-2019, 20:55   

Codziennie to nie, ale czasem... cóż, świat się pozmieniał. Zainteresowania pewnie też... chociaż mnie zostało, tyle że znacząco mniej intensywnie, i co raz częściej sięgam raczej po nowelki.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-02-2019, 23:04   

O ktoś tu jeszcze czasem zagląda ;D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-02-2019, 18:54   

Ja.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-02-2019, 23:55   

Jakiś czas temu wydawało mi się że zaglądałam niedawno a potem sprawdziłam datę ostatniego posta i stwierdziłam że ten czas naprawdę szybko płynie heh.....
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kero Płeć:Kobieta
Fanka

Dołączyła: 27 Mar 2015
Skąd: Polska
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2019, 16:34   

Ja też...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 12-02-2019, 22:25   

To co prawda totalny "offtopic", ale w tych okolicznościach, eh, jakie to ma znaczenie ;p Błogosławić należy raczej fakt, że z jakiegoś powodu gdzieś padło kilka postów ;p

Tak więc: Caladan, wypraszam sobie, ja się nie zestarzałem, to i nie mów "wszyscy". Jestem, jak zawsze, piękny i młody. Tylko na setkę nie biegam już tak szybko, ale i to szłoby naprawić, gdyby potrzeba pojawiła się.

Ogółem to ten marazm raczej ma trochę odmienne podłoże niż po prostu "dorastanie" - umówmy się, zdecydowana większość obecnego tu ludu była już w wieku jeżeli nie ukształtowanym, to przynajmniej ocierającym się o takowy.

Tak patrząc z mojego punktu widzenia, to i owszem, kwestie zawodowe miały bardzo duży wpływ na mają zamierającą aktywność, tak samo jak i budowanie nowej rodziny (najgodniejszy podjęcia challenge na świecie!), tak też jednak skłamałbym mówiąc, że nie jestem w stanie nigdy i w ogóle zorganizować sobie jakiegoś czasu na aktywność taką, jaką przejawiałem tutaj. Rzecz w tym, że wybieram inne opcje.

Dlaczego? Ha, mam kontrowersyjną teorie - winię za to samo anime. Moje zainteresowanie w tej materii wygasło. Jako że ogółem "bakcyla" podłapałem dość późno, to i mógłbym stwierdzić, że się w neofickim stylu nażarłem do rozpuku, a potem nastąpił przesyt, aczkolwiek wydaje mi się, że to za duże uogólnienie. Głównym powodem, wedle mojej oceny, faktycznie był przesyt, jednak nie samym w sobie anime, a przykrym system, w jakim przyszło nam koneserować owe - konieczność obejrzenia 9 słabych, nudnych, schematycznych i do obrzydzenia powtarzalnych tytułów, aby zobaczyć jeden... niezgorszy, jako-taki. A raz na 5-6 przypadków faktycznie dobry. Jeszcze rzadziej naprawdę świetny i wyjątkowy. Damn, trzeba naprawdę mieć niespożyte siły witalne, aby w tym systemie trwać niewzruszonym, ciągle głodnym i entuzjastycznym...

Cóż, ja od ostatnich paru lat robię to, co zwykłem robić przed "zachłyśnięciem" się anime, na wiele lat do tyłu, czyli wróciłem do bycia molem książkowym. Jest to jednak wciąż świat, w którym łowienie perełek jest dużo prostsze, szybsze, mniej uciążliwe, a na dodatek udane znaleziska są z zasady nieporównywalnie cenniejsze od tego, co do zaoferowania mają nasi japońscy przyjaciele.

Inna rzecz, że choć czuję się niezmienne młody, piękny, nieomylny i chętny do flejma o każdej porze dnia czy nocy, to jakoś i tak członki mi opadają na samą myśl, że mógłbym znowu wejść na MŚ wykłócać się, czy armia nieumarłych mogła, czy nie mogła pokonać wzniesienie w danym założonym czasie ;p;p Pozostaję jednak pod niesłabnącym, zawsze mocnym wzruszeniem na myśl o tym, jak tutaj forumowicze, w zatrważającej większości ludzie ułożeni, inteligentni i dojrzali, kłócili się tutaj o każdą taką bzdurę niczym przekupy na targu, w tak wielkim stopniu zaangażowani w obronę tych "racji" (haha xD) i świętości własnego stanowiska ;p

Tak z perspektywy czasu, sami powiedzcie - czyż naprawdę w tej chwili spoglądając na to, cośmy wyczyniali, czy możemy nie śmiać się z tego całego absurdu po całości? ;p

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 13-02-2019, 20:40   

Polałbym gdybym mógł. Dodam od siebie, że przykładowo trollowanie i flejm mnie znudziły dawno temu. Wyjatek może chaty co niektórych zespołów piłkarskich. Nie mam takiej potrzeby, żeby życiu wirtualnym być paskudny. W realu nadal ucze się:). Przez te ponad 10 lat zmieniło się myślenie i trudno mi powiedzieć czy udało mi się wejść ponownie rolę łapserdaka spod ciemnej gwiazdy. Innej roli nie widziałbym siebie. Multiświat zawsze dla mnie był takim małym zalążkiem mojej wymarzonej kariery literackiej. Nigdy nie byłem dobry w tym. Od dawna boję sie zaglądać na nasze przygody. Ile czasu zajmowało zdobycie informacji etc w celu wkurzenia jenotów. Strasznie przerażają te wspomnienia.

Edit: Tak sobie patrze, że nawet nie zaczęliśmy jednego questa. Nawet nie pamiętam czemu. 9 lat minęło strasznie.

http://forum.kotatsu.pl/tematy21/6459.htm

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-02-2019, 21:02   

Costly napisał/a:
Inna rzecz, że choć czuję się niezmienne młody, piękny, nieomylny i chętny do flejma o każdej porze dnia czy nocy, to jakoś i tak członki mi opadają na samą myśl, że mógłbym znowu wejść na MŚ wykłócać się, czy armia nieumarłych mogła, czy nie mogła pokonać wzniesienie w danym założonym czasie ;p;p Pozostaję jednak pod niesłabnącym, zawsze mocnym wzruszeniem na myśl o tym, jak tutaj forumowicze, w zatrważającej większości ludzie ułożeni, inteligentni i dojrzali, kłócili się tutaj o każdą taką bzdurę niczym przekupy na targu, w tak wielkim stopniu zaangażowani w obronę tych "racji" (haha xD) i świętości własnego stanowiska ;p
Brzmisz tak jakby minęło ze 30 lat a nie 10....Chociaż zapewne wszystkie te sytuacje teraz rozegralibyśmy zupełnie inaczej niż przedtem.

Caladan napisał/a:
Przez te ponad 10 lat zmieniło się myślenie i trudno mi powiedzieć czy udało mi się wejść ponownie rolę łapserdaka spod ciemnej gwiazdy. Innej roli nie widziałbym siebie.
Mnie by chyba nie było ciężko wcielić się znów w swoją postać, ale za pewne łatwiej powiedzieć niż wykonać.


Ja cały czas siedzę w fandomie, nigdy nie byłam jakoś związana z tym z anime, na tym forum siedziałam przez multiświat. Aktualnie jestem szefową w swojej grupie (gdzie te parę lat temu byłam tylko widzem i nie kiwnęłam nawet pacem przy tłumaczeniach...). Ale prawdą jest, że ukończenie szkoły średniej, obronienie magistra, wybycie zaraz po za granice i rozpoczęcie życia zdala od rodzinnego domu zrobiły swoje. Co śmieszniejsze ostatnimi czasy oglądam chyba więcej anime niż dram ;D


Ps. Boli mnie, ze nie ma już dostępu do naszego rodzinnego drzewka ;(
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-03-2019, 12:50   

Cytat:
Brzmisz tak jakby minęło ze 30 lat a nie 10....Chociaż zapewne wszystkie te sytuacje teraz rozegralibyśmy zupełnie inaczej niż przedtem.


Bezwątpienia tak. Inne myślenie i podejście do życia. Wtedy było się wolnym bez zobowiązań.


Przypomniałaś mi że miałem kiedyś mnóstwo "dzieciaków" jeszcze drugiego małżeństwa na innym forum. Ech. Teraz mi się chce śmiać. Z nikim już nie mam kontaktu z tamtego okresu.

Odnośnie Questu musiało pojawić się więcej osób. Obojętnie czy Rebelianci czy Jenoty. Jak dobrze pamiętam quest miał być dla wszystkich.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-03-2019, 18:20   

Caladan napisał/a:
Z nikim już nie mam kontaktu z tamtego okresu.

Odnośnie Questu musiało pojawić się więcej osób. Obojętnie czy Rebelianci czy Jenoty. Jak dobrze pamiętam quest miał być dla wszystkich.

Ja o dziwo jeszcze mam, Norrc (jeśli nie mylę osób), cały czas mi się przewija, nawet w zeszłym roku jak byłam w Japonii to się z nim widziałam. Jeszcze ze dwa lata temu gdzieś miałam kontakt z kicem, znaczy cały czas mam kontakt ale jakoś ze sobą nie piszemy.

A co do questa śmiem wątpić, że znajdziemy na to ekipę już...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 107 z 110 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 106, 107, 108, 109, 110  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group