FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 108, 109, 110  Następny
  Obsydianowa Kaplica MAC
Wersja do druku
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-05-2009, 16:59   

Hmmm, od strony technicznej Karelu wypadałoby coś więcej napisać. My(ja i kic) pracujemy teraz nad nowym questem, ale on powstanie dopiero za jakiś czas. A wracając do twojego questa, jakby ci się do wzięcia w nim udziału, udało namówić min 3 osoby neutralnie, to byłoby super. I wtedy mogłoby się coś udać. Ja na razie, poczekam na więcej danych.
Przejdź na dół
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-05-2009, 17:05   

Ja sam ostatnio nie ma za bardzo czasu. W ciemno wchodzić raczej nie mam zamiaru. Przydałoby się poznać więcej danych oraz zorganizować jakąś grupę do zabawy. Zresztą MAC jest już zaangażowany w różne projekty jak "Szop", czy nasz Kościół i inne (Alt, nie wychodź przed szereg).
Altruista napisał/a:
namówić min 3 osoby neutralnie

Ma się rozumieć z poza MACu?

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-05-2009, 17:09   

Ja zawsze stoję przed szeregiem ;>
Tak kic, to miałem na myśli. Tylko wtedy taki quest może się udać. Im więcej ludzi tym lepiej.
Powrót do góry
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-05-2009, 17:12   

Dobrze więc. Zostanie ustalony bestiariusz(dla odmiany żadnych demonów, własne propozycje możliwe ale będą brane pod uwagę tylko te zapisane w http://forum.tanuki.pl/tematy21/839.htm oczywiście nie wszystkie bo będą spojlery). Możliwy także soundtrack prosto z youtube przy ważniejszych wydarzeniach i walkach(możliwe własne propozycję) raczej w klimatach fantasy to będą utwory ale nie tylko. Będzie dużo (zaznaczam z góry) walki ale także zaginionych tajemnic i ruin ( więc paru mózgowców będzie mile widzianych do czytania starożytnych tekstów w zapomnianych językach). Dużo biegania pod ziemią więc raczej dołączenie w trakcie może być trudne( będą jedna czy dwie okazje). Osoby dołączające do questa zapisać się powinny po pierwszym poście jaki zostanie napisany w temacie z rodziny :Komentarze.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-05-2009, 17:17   

Moja postać nie nosi broni, nie brudzi sobie sama rąk przemocą, ani nie używa żadnej formy magi ofensywnej czy destrukcyjnej. Tak więc raczej swoją postacią nie pogram w takim quescie. Tym bardziej, że mam na głowie Szopa.

No ale, przybliż temat Karel. Na ten moment nie mam nadal zielonego pojęcia czym ma być ten quest.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-05-2009, 17:45   

Wrzucajcie tutaj swoje opowiadania, których akcja nie dzieje się na terenie kościoła.
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-05-2009, 20:17   

Jeżeli ten quest Karela i Kitkary będzie oparty na walce i współpracy innych graczy. To obowiązkowe będzie stworzenie nowych postaci. Nie mogę sobie wyobrazić współpracy fanatycznych postaci z normalnymi ;p Przy pierwszej nadarzającej się sposobności, by się powyrzynali.
Na dodatek, Costly, Shizuku, Avalia, Therru to postacie nie za bardzo do walki.

http://forum.tanuki.pl/tematy21/637,90.htm - Można zobaczyć update postaci Kitkary.
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 07-05-2009, 20:48   

Dobra, dobra, nie bij Alt, wywaliłem to ;p

Obwieszcza się, że Najwyższy Kapłan Altruista wraz z Mrocznym Kapłanem Costlym wyposażeni w odpowiednie ilości coli i popcornu i zajęli miejsca na trybunach areny, co by dopingować walczących w ramach Krwawej Jatki - to jest Alt dopinguje Karela, a ja Marę (bo honorowi wojownicy to frajerzy ;p)

Czemu nie mogę tego napisać w temacie arena bleh? ;p

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-05-2009, 19:30   

Małe zmiany kosmetyczne, od tej pory naczelnym dowódcom armii zostaje Velg.
Karel zostaje za to mianowany kapitanem osobistej straży Velga. Gratuluje ;-)
Powrót do góry
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-05-2009, 22:14   

Niniejszym zatwierdzam utworzenie Gwardii Patriarszej. Jednostka ta ma mieć na celu obronę Patriarchy tudzież rozmaitych innych celów w ramach Kościoła Praworządności. Liczebność - nie więcej niż 100 osób. Z tym, że jest to oddział wyjątkowo elitarny.

Kapitanem Gwardii (oraz komandorem Kościoła Praworządności podczas mej nieobecności) wyznaczam kapitana Karela. On też ma zorganizować ową jednostkę - odpowiedzialną bezpośrednio pode mną. (co rozstrzyga kwestię formalną)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-05-2009, 13:46   

Bracia i siostrzyczki postarajcie się być dzisiaj wieczorem kolo 8 na gg.

Pzdr.
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-05-2009, 20:55   

Dziękuje wszystkim za przybycie. Co do koncepcji to rozstrzygniecie nastąpi w piątek około godz 21.
Mam nadzieję, że frekwencja będzie zbliżona do dzisiejszej.
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-05-2009, 18:15   

Velgu, gratuluje ci zwycięstwa w ankiecie. Wygrałeś zasłużenie, bo piszesz mądrze i z nas wszystkich najwięcej się udzielasz. Jesteś teraz prawdziwą twarzą MAC-u i żadna kobieta teraz ci się nie oprze.

Gratuluje tobie też Costly(ty wiesz najlepiej czego). Jestem z ciebie bardzo zadowolony, aż się łezka w oku kręci gdy widzę jak się moja MAC-owa młodzież rozwija.
Costek obyś nadal zawsze sięgał, tam gdzie wzrok nie sięga.

Karelu, Shizuku cieszę się, że się udzielacie i integrujecie. Kucyków nigdy dość. Karel mała tylko uwagę do ciebie, nie drażnij kobiet - z serca ci radzę.

Mam też małą wiadomość, otóż w najbliższym czasie post ma napisać sam Mozarus - jest to informacja potwierdzona ;>
Powrót do góry
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-05-2009, 19:08   

Cytat:
Jesteś teraz prawdziwą twarzą MAC-u i żadna kobieta teraz ci się nie oprze.

Powtórz to mój drogi *trzyma za plecami swój sławny młoteczek*
A tak po za tym Velgu gratuluje zwycięstwa :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-05-2009, 21:34   

Avalia napisał/a:
Cytat:
Cytat:
Jesteś teraz prawdziwą twarzą MAC-u i żadna kobieta teraz ci się nie oprze.


Powtórz to mój drogi *trzyma za plecami swój sławny młoteczek*


Muszę wziąć Altruistę w obronę. Widzisz... Są kobiety i Kobiety ;) Te drugie wciąż mi się opierają, aczkolwiek pracuję nad sposobami ich łamania :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 20 z 110 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 108, 109, 110  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group