FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 108, 109, 110  Następny
  Obsydianowa Kaplica MAC
Wersja do druku
Shadow Dancer Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 25-10-2009, 20:55   

Sas, mam nadzieje być dla Ciebie dobrą i przykładną matką, bla bla bla, a teraz chodźmy to oblać :D
A tak serio - nie no, rodzinka mi sie powiększa :)

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-10-2009, 20:58   

A gdzie się podziała głowa tej zacnej rodzinki? ;-)
Powrót do góry
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-10-2009, 20:58   

Walczy o byt materialny rodziny na odległej wojnie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shadow Dancer Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 25-10-2009, 21:01   

Velg napisał/a:
na odległej wojnie

Tylko czasem nie zrób ze mnie wdowy w tak młodym wieku.
Velg napisał/a:
byt materialny rodziny

Będzie wypłata ;) ?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-10-2009, 21:04   

Shadow Dancer napisał/a:
Tylko czasem nie zrób ze mnie wdowy w tak młodym wieku.

A, rozważałem takie sprawy :P Jak kogoś osierocę itd., to tylko na pewien czas :P

Shadow Dancer napisał/a:
Będzie wypłata ;) ?

Nie, nie będę sam sobie płacił ;p

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shadow Dancer Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 25-10-2009, 21:06   

Cytat:
A, rozważałem takie sprawy

Kurczę, Ty weź mnie o takich rzeczach uprzedzaj - nastawię się psychicznie :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-10-2009, 21:12   

Cytat:
Będzie wypłata ;) ?

Raczej mu ona niepotrzebna, bo widzisz Velg wraz z Costlym od miesięcy Skarbiec MAC okradają. Dodatkowo robią to na moich Altruistycznych oczach ;-)
Powrót do góry
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 25-10-2009, 21:23   

No to już wiem skąd moje kieszonkowe...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Shadow Dancer Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 25-10-2009, 21:39   

Cytat:
Raczej mu ona niepotrzebna, bo widzisz Velg wraz z Costlym od miesięcy Skarbiec MAC okradają. Dodatkowo robią to na moich Altruistycznych oczach ;-)

No cóż, w taki razie trzeba będzie zacząć pobierać od męża jakiś procent na własne wydatki
*szatański błysk w oczach*
Sasayaki napisał/a:
No to już wiem skąd moje kieszonkowe...

Nigdy nie wiadomo kto się czai za drzwiami sąsiedniego pokoju :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-11-2009, 13:49   

Oho, widzę, że zbliża nam się rocznica. Kurcze jak ten czas leci.
Powrót do góry
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 11-11-2009, 16:41   

Czyżby to już jutro?

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 13-11-2009, 00:01   

Ogłoszenie specjalne!
Witam wszystkich w jak ważnej chwili dla Bractwa. Specjalna okazja wymaga niecodziennego gościa (tak mam tu na myśli siebie...)!
Bez zbędnych ceregieli chciałbym ogłosić, że Melior Absque Chrisma zrobił mały kroczek na tym świecie, ale olbrzymi skok w tej naszej nieco bardziej codziennej skali. Dzisiaj obchodzimy pierwszą rocznicę założenie MACu!
Z tej ważnej dla mnie i mam nadzieję, że i dla Was (każdego członka MACu) również okazji chciałbym wszystkim tutaj serdecznie pogratulować wytrwałości i uporu. Szczególna zasługa należy się naszym starym znajomym, braciom i siostrom, tworzącym naszą wspaniałą grupę niemalże od początku!
Altruisto - doskonale dbasz o bractwo. Już rok za bractwem, a dalej stoi twardo, choć ostatnimi czasy waha się na wietrze. Wierzę jednak, że jest to oznaka swojej wielkości i kiedy znów ustabilizuje swoją postawę, nic już mu nie zagrozi. Pozostawiam to w Twoich rękach.
Norrc - pewnie nawet nie zauważysz tego wpisu przez najbliższe dni. Twój wkład do bractwa był chyba najbardziej widoczny. Tego udowadniać nie trzeba i raczej nie będzie w tej izbie za dużo osób poddających ta opinię pod wątpliwość. A jak ktoś jednak się odważy, niech gotów będzie na mój gniew!
Avalio - pojawiałaś się i znikałaś, a ilekroć to robiłaś, tyle razy nastrój w bractwie się wahał. Jesteś jednak dalej w bractwie i mam nadzieję, że jest ono tak samo fascynujące jak zwykle.
Costly - naszła mnie chęć by zwrócić się do Ciebie per "koszmar", lub raczej "najtmer";) Co by było gdyby Ciebie nie było? Pewnie skarbiec bractwa byłby pełniejszy, a zapasy trunków bogatszy. Drogo się cenisz, a bractwo ma jednak swoje wydatki...
Velg - ten który chce mieć nad wszystkim kontrolę. Było, jest i będzie trudno. Dlatego zapasaj rękawy i bież się do roboty. Trzeba w końcu odzyskać pieniądze, które Costly z nas wyzyskał na "wyższe cele". Czas by w końcu zarobił na siebie. Twoja w tym głowa.
STB - co tu rzec? W MAC choć nie jesteś od początku, a i nie udzielasz się tak aktywnie jak niektórzy z Nas, tak też Twoja obecność jest niedoceniona. Nie tylko my się o tym przekonujemy.
Ryu - leniu! Gdzie jesteś jak Cię nie ma? Czas ruszyć do akcji i wznowić Nasz plan!
Kitkara - zabójcza księżniczka. Mam nadzieję, że zabawa jest przednia. Ale nie ma co w to wątpić, bo to przecież MAC!
Shizuku - jak widzę i Tobie w MAC jest dobrze. W końcu dalej tu jesteś. Życzę przedniej zabawy i oby za rok również.
Shadow Dancer - skromnie i po cichu coraz dalej, do przodu. Postać już jest, teraz czas zacząć pisać. ;)
Sasayaki - młoda dusza i córka tyrana, który nie daje kieszonkowego... coś się zaradzi na przyszłość, moja w tym głowa!
Karel - i jego niszczycielski Espadon... oj będę Cię wspominał jeszcze nie jeden raz.
Loko - nowa twarz z którą nie miałem jeszcze przyjemności. No cóż, jesteś po raz pierwszy świadkiem jubileuszu MACu - oby za rok był tu numer dwa.
Mozarus - ostatni, acz nigdy w życiu nie najmniej ważny. Pamiętaj kto tu rządzi, a wyroki Patriarchy nie zawsze są zbieżne z innymi. Na szczęście to ja tutaj jeszcze rządzę i bynajmniej nie jako NPC! (słyszał to Velg/Cost? - to dobrze)
Korzystając z tej okazji chciałbym zaznaczyć jednak, że mimo swojej fizycznej nieobecności ciągle obserwuję wasze poczynania. Pamiętajcie, że każdy występek, brak subordynacji i nieprzestrzeganie praw/dogmatów wiary prędzej czy później będzie dostrzeżone i ukarane przed obliczem Najświętszego!
Na zakończenie nie będę jednak bezpośrednio ganić publicznie. Jednak Velg. naskrobałeś sobie... Ty też Costly... jest was więcej moi drodzy...
No a teraz żeby nie zepsuć zabawy, żegnam się i zapraszam na zabawę w salach Kościoła, ewentualnie w pewnej naszej obsydianowej kaplicy na specjalne okazje. ;)

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-11-2009, 11:54   

Tak czułem, że w rocznicę coś będziesz chciał napisać. Co prawda się lekko spóźniłeś(ze dwie minuty), ale to nie jest istotne ;-)

MAC jakoś trwa. Raz jest lepiej, a raz gorzej. Dobre jest to, że co jakiś czas ktoś się do nas dołącza i przyjmuje naszą koncepcje zabawy ;-) Tak więc na miejsce nie aktywnych użytkowników, choćby takich jak Ryu czy Norrc znajdzie się zawsze ktoś nowy. Ale przyznam, że wolałbym by te dwa gamonie coś od czasu do czasu by napisali. No ale trudno.


Velgiem i Costem bym się nie przejmował, ani też bym ich zbytnio nie ganił. Wiesz dobrze, że oni od samego początku kombinowali, trzeba się po prostu do tego przyzwyczaić - no takich sobie po prostu pomocników znalazłeś. A jak znikłeś to teraz moją osobę po kryjomu okładają ;D

A żeby nie było, pomysł żeby zrobić z ciebie Npc, nie był po to by twoją osobę zmarginalizować. Po prostu ty odszedłeś, a my nie chcieliśmy cię tracić. Wiec wymyśliliśmy sobie ciebie jako taką Npcowską ikonę do której wszyscy się modlą - dzięki temu nieświadomie zostałeś z nami nie zawsze ;>
A tak w ogóle to pamiętaj, że zawsze możesz do nas wrócić, ty moją droga połówko ;D
Powrót do góry
Distant Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Skąd: Somewhere in the world
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2009, 01:03   

Mrauuuuuu? :3

Gratuluje przetrwania jednego roczku. Zaprawdę to sukces jest wielki i szczęście wszechobecne wkrada się w serca tu zebranych. Przyszliście w te mury jako nowicjusze a wychodzicie jako dzielni wojownicy o wiarę i takie tam święte farmazony. I zaprawdę powiadam wam, albowiem nasyceni Kicem i w Kicu zebrani, radością Kica napełnieni w białych szatach i z kwiatami we włosach będziecie tańczyć wokół posągu ojca dyrektora :3

To by było na tyle, a teraz czas na kolejny rok (ha ha humans). Powodzenia przesyła wasz ukochany Nemesis =]

_________________
Never surrender, never give up...

http://forum.multiworld.pl - Nothing is impossible here
http://komiks.multiworld.pl - Komiks Multiworld ;3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-11-2009, 09:58   

Ble, jak Nemesis nie gryzie, tylko składa życzenia, to robi się nudno ;p Czekamy na aktywność, która to naprawdę ucieszy nasze serca ;p

btw. Nie harcować mi za bardzo, jak mnie nie ma, bracia i siostry. Bawię się obecnie w kotka i myszkę w sądzie z moim dostawcą internetu. I wygląda na to, że jeszcze to chwilę potrwa, tak więc pozostawajcie silni, macie moje wsparcie duchowe ;p

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 52 z 110 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 108, 109, 110  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group