FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Powrót Zombie Apokalipsy
Wersja do druku
nervyzombie Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Kwi 2013
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 09-06-2013, 13:46   

*komentarz poza historią - Wtf? Może trochę więcej ciągu logicznego, spójności fabularnej... Skąd na środku pustkowia położonego na dalekiej północy, nagle pięciu emisariuszy jakiejś "Wieży" tylko dlatego że sobie ćpam? Ale dobra, bawmy się to w taki sposób że możemy wymyślać wszystko no oprócz np. insta zabijania przeciwników(konkretnych postaci w które wcielają się uczestnicy) bo to byłoby głupie.
A i co do samozwańczego Proroka to niby czemu w cudzysłowie i macie taki problem z używaniem tej nazwy? To jest nazwa, imię, nie wieem no ksywka których jest pełno w uniwersach fantasy. *

Prorok zaklął w myślach. Źle, bardzo źle. Wysłannicy Wieży tutaj? Teraz? Skąd się tu wzięli? Musieli mnie obserwować od jakiegoś czasu. Źle, nie mam czasu na przygotowanie teleportu, walka jeden na pięciu będzie ciężka. Poddanie się... nie wchodzi w grę. Co robić?

Niezdecydowanie potrwało tylko chwilę. Prorok odskoczył na znaczną odległość, wzmacniając magicznie siłę mięśni, odpiął czarny pręt od skórzanego pasa, pręt uniósł się i zaczął wirować z przerażającym odgłosem obok jego głowy. Powietrze zaczęło wibrować. Prorok wskazał dłonią na jednego z siedzących przy ognisku, uczestników minionej debaty, spitego na umór trolla śpiącego na ziemi, troll uniósł się nad powierzchnię, a gdy mag wykonał dziwny gest, troll polewitował tak, że znalazł się na wprost pomiędzy Prorokiem a pięcioma strażnikami. Z pręta nagle wyskoczyła bezgłośna błyskawica, trafiając trolla. Z ciała zaczął wydobywać się dziwaczny czarno-fioletowy dym. Zamiast zwykłego odoru palonego mięsa czuć było zapach ozonu.

- Chodźcie, zapraszam was puff. - Wykrzywił twarz w upiornym uśmiechu Prorok. - Ale ostrzegam was, jeśli ruszycie się choćby o krok w moim kierunku, już dzisiaj będziecie płonąć w piekle.

Zombie, fantasy nie fantasy, pewnych słów nie używamy na forum... Żeby mi to było ostatni raz.
moshi_moshi
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-06-2015, 16:17   

Tego spamu reklamowego za dużo się zrobiło, w związku z czym został usunięty.

Gorąca prośba. Jeśli zamierzacie zamieścić reklamę serio wybierzcie inne forum. To jest regularnie moderowane.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 26-06-2015, 16:19   

Po pierwsze: Zombie ostatni raz logowal sie w 2013 roku.
Po drugie: Takie "podbijanie" jednolinijkowcami bez zadnej tresci traktujemy tutaj jako spam. Bardzo prosze przestac, albo poleca osty.

(nie mam polskich znakow, sorry, pracuje nad tym)

A po trzecie to czy on czasem nie ma bana? Nie pamietam jakos...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 29-06-2015, 16:59   

portal podprzestrzenny otworzył się na chwilę. Z rozmytej i poszarpanej dziury w multiwersum wychyliła się okolona rudymi włosami głowa. Przymocowana do niej twarz po przyswojeniu sobie stanu faktycznego skrzywiła się z niesmakiem i zawiedzionymi nadziejami. Aparycja wsunęła się z powrotem w niebyt, a portal w akompaniamencie jpopu i siwego dymu rozpłynął się w niebyt.

łee...

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 18-07-2015, 11:21   

Dziwię się ,ze ktokolwiek cokolwiek napisał. Przejrzałem grupy i kiedy poszczególne osoby się pojawiły ostatnio i wychodzi, że koalicja zła przestała istnieć.

Koniec spamu i wychodzę za bramę.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group