FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 28-12-2011, 08:22   

ZielonaHerbato, masz piękny nick. Mam nadzieję, że się tu zadomowisz. Witaj :3

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
ZielonaHerbata Płeć:Kobieta
Samotna na pełen etat


Dołączyła: 27 Gru 2011
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2011, 11:45   

Hahah, dziękuję <3
Też mam taką nadzieję c:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6446938
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 28-12-2011, 11:47   

Co oznacza ta emotka c: ? Bo mnie się nieodparcie kojarzy z pierścieniem na byczym nosie...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 28-12-2011, 13:21   

Salva napisał/a:
Co oznacza ta emotka c:

Salva, to taki bardziej podkręcony :) tylko na odwrót. I lol, to faktycznie wygląda jak kółko w byczym nosie xD

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2011, 13:56   

Salva napisał/a:
Co oznacza ta emotka c: ?

Duży nos?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZielonaHerbata Płeć:Kobieta
Samotna na pełen etat


Dołączyła: 27 Gru 2011
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2011, 20:28   

Salva napisał/a:
Co oznacza ta emotka c: ?


Uśmieszek, oczywiście, ale taki odwrócony. Nawet nie wiem, kiedy zaczęłam tego używać.. heh c; Sądziłam, że jest to dość popularna emota.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6446938
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 28-12-2011, 21:33   

ZielonaHerbata napisał/a:
Uśmieszek, oczywiście, ale taki odwrócony. Nawet nie wiem, kiedy zaczęłam tego używać.. heh c; Sądziłam, że jest to dość popularna emota.


Mój komentarz

http://www.youtube.com/watch?v=BovQyphS8kA

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
CoraX Płeć:Mężczyzna
Yorozuya


Dołączył: 04 Sty 2012
Skąd: Sochaczew
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2012, 18:36   

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum japońskiego kocyka :D Mam nadzieję, iż pokochacie mnie takiego jakim jestem, czyli niepokornego, mającego dość nietypowe poglądy, mało niebezpiecznego, leniwego dziwaka :d Z mojej strony mogę ofiarować siebie, a że nic cenniejszego nie ma, to postarajcie się tego nie popsuć Xd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4620280
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 04-01-2012, 18:39   

Hej Corax! Fajnie się przywitałeś :D

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-01-2012, 20:57   

Też witam na forum i niestety jestem zmuszona odmoderacyjnie poprosić o zmianę avataru na nieruchomy. Ruchome są niezgodne z regulaminem.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CoraX Płeć:Mężczyzna
Yorozuya


Dołączył: 04 Sty 2012
Skąd: Sochaczew
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2012, 22:42   

Tren napisał/a:
Też witam na forum i niestety jestem zmuszona odmoderacyjnie poprosić o zmianę avataru na nieruchomy. Ruchome są niezgodne z regulaminem.


Zapoznałem się z regulaminem wcześniej i chciałem zauważyć dwie sprawy, które mi się nasuwają, otóż:
Cytat:
Użytkownicy proszeni są o nieużywanie animowanych grafik w awatarach lub podpisach.

Z czego wynika, że użytkownicy mogą, ale nie muszą ustosunkować się do tejże prośby. Jeśli jest to błąd w regulaminie, prosiłbym o jego sprostowanie. Wtedy oczywiście się do tego odpowiednio ustosunkuję. Nie mam na celu wywoływać tu jakiegokolwiek sporu, ponieważ szanuje, każdego rozmówcę który w logiczny sposób będzie w stanie pokazać mi, że jego rację nie są skrajnie absurdalne. Rozumiem, że mogą pojawiać się tu czynniki trzecie, decydujące o tym, że podpunkt taki w regulaminie się znalazł. Chętnie wtedy przeczytam i zadecyduje co dalej z tym zrobić. Obecnie jestem rozdarty wewnętrznie przez inną część regulaminu, a mianowicie:
Cytat:
orzeczenia i decyzje moderacji i administracji forum są zawsze i w każdym przypadku nadrzędne względem dowolnych zapisów regulaminu.

Lubię mieć pozostawiony wybór. Nie lubię natomiast odgórnego narzucania mi tego co mam robić, w skrajnym przypadku tyranii (z taką wiele razy spotkałem się w życiu i nie polecam nikomu). Natomiast tak jak pisałem wyżej, szanuje każdego rozmówcę, który szanuje mnie. Dlatego jeszcze raz prosiłbym o uargumentowanie prośby ze strony moderacji o zmianę avatara na statyczny. Jeśli nie ma istotnej przyczyny poza punktem w regulaminie wolałbym pozostać przy ruchomym avatarze.
Liczę na to iż szybko się porozumiemy w tej sprawie i dojdziemy do kompromisu.
Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4620280
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 04-01-2012, 22:55   

Cytat:
Dlatego jeszcze raz prosiłbym o uargumentowanie prośby ze strony moderacji o zmianę avatara na statyczny. Jeśli nie ma istotnej przyczyny poza punktem w regulaminie wolałbym pozostać przy ruchomym avatarze.


Istotna przyczyna jest taka, że drażni i rozprasza użytkowników. Jako jeden z nich dołączam się do prośby Moderacji.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
CoraX Płeć:Mężczyzna
Yorozuya


Dołączył: 04 Sty 2012
Skąd: Sochaczew
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2012, 23:09   

Ysengrinn napisał/a:
Istotna przyczyna jest taka, że drażni i rozprasza użytkowników. Jako jeden z nich dołączam się do prośby Moderacji.

Jak również wysokie podatki drażnią i rozpraszają społeczeństwo. Rozumiem, że Tobie to może przeszkadzać, ale decydowanie za ogół społeczeństwa użytkowników tego forum uważam za nadto przesadzone. Jestem pewien, że zdania każdego z nich nie znasz, a takim podejściem pokazujesz jedynie ignorancję względem reszty. Nie chcę tu wywoływać krucjaty o ruchomą animację, ale do jasnej anielki to jest właśnie forum o tej tematyce. Troszkę obiektywności. Jeśli jednak to faktycznie tak ogromny problem, to zrezygnuję z mojego poczucia estetyki i zmienię avatar. Jednak wolałbym uniknąć sytuacji gdzie dyskutując na tym forum będę się czuł niekomfortowo, ponieważ już na samym wejściu narzuca mi się ograniczenia w swobodnej konwersacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4620280
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 04-01-2012, 23:11   

Odpowiedź dotycząca avatara została wysłana przez PW i proszę o niekontynuowanie offtopu w temacie powitalnym.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2012, 23:14   

CoraX Fujj... Dłubiesz w nosie, wstydź się! I zmieniaj pan te paskudztwo!

Witam niewitanych.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 165 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group