FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  Następny
  Kim chcecie zostać w przyszłości?
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2008, 13:09   

Moja przyszłość... No cóż, jeśli idzie o pracę, to najbardziej mnie interesuje praca w laboratorium medycznym (morfologia krwi i tego typu rzeczy) - w końcu studiuję biologię z dopiskiem "medyczna" ^^ . Aczkolwiek na studiach idzie mi raczej średnio, bo nie rozumiem, do czego mi będzie potrzebna znajomość nazwy łacińskiej i systematyki fiołka gajowego, skoro nie zamierzam się zajmować zawodowo botaniką... >_>
Takie rzeczy jak rysowanie, to zostawiam na zasadzie hobby, czy zajęcia w wolnym czasie - na tym nie zarobiłbym prawie nic, poza tym lubię rysować i nie chcę, by przyjemność stała się z czasem przymusem... ^^
Myślałem kiedyś o muzyce, ale niestety finanse nie pozwalają mi się zająć tym rodzajem muzyki, który najbardziej by mnie interesował (syntezatory kosztują średnio 20 000 PLN ^^' . I mówię o masowo produkowanych cyfrówkach, syntezatory analogowe Mooga kosztują pewnie dużo więcej... >_> ).
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slox Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 23 Sty 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2008, 17:17   

Ze względu na moje zainteresowania, chciałbym zostać grafikiem komputerowym. Kto wie, planuje studia informatyczne w tym kierunku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4662108
Ras Zielin Płeć:Mężczyzna
Jah bless You!


Dołączył: 04 Sty 2008
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2008, 12:30   

Co może robić człowiek, który nie ma własnego szczęścia, a cieszy się szczęściem innych?

_________________
Iku zo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8627431
Nanoha Płeć:Kobieta
Lovely Girl


Dołączyła: 20 Lut 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-02-2008, 17:27   

Ja jeszcze nie wiem, jak byłam trochę młodsza chciałam zostać chirurgiem potem lekarzem sądowym, ale jak się dowiedziałam, że muszę zdawać biologie na maturze to zrezygnowałam. Następnym moim marzeniem było zostać aktorką, ale po pewnym czasie doszłam do wniosku, że i może talent się liczy, ale wygląd bardziej. A od jakiegoś czasu zaczęłam marzyć o podkładaniu głosu, zostać Seiyuu ^__^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2221544
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2008, 10:28   

od kiedy byłem mały chciałem zostać ninja. Pytam się więc czy jest jakas wyższa szkoła ninjitsu w Polsce?

zaciupałbym kaczyńskich, rzucił gwiazdką w czoło rydzyka, wskoczył na dach i zniknął w kłębie dymu...ah marzenia...

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Szuki Płeć:Mężczyzna
placek z jagodami


Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2008, 16:54   

To są marzenia? Haha! To słuchajcie tego - chciał bym zostać reżyserem! I jak, lepiej wam? Wasze marzenia są w miarę realne a to... chory wytwór mojej spaczonej wyobraźni i niesłabnących ambicji. Cholera, dla czego nie ma w moim otoczeniu nikogo na tyle szajbniętego, a żeby był w stanie realizować wraz ze mną moje szalone pomysły na krótkie formy filmowe (z resztą, 3 sztuki już za mną, ale to dopiero rozgrzewka... mam nadzieję...)? Ogólnie pasjonuje mnie praca w tym biznesie, a za ewentualność biorę także pracę jako operator kamery lub jako montażysta.

Tak, wiem...

_________________
"Chcę zjeść coś, co kiedyś oddychało, pasło się na łące i miało matkę..." xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2008, 18:09   

Mnie kręci projektowanie wnętrz, mieszkań przede wszystkim ;) Takie nawet twórcze zajęcie :p

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-04-2008, 17:56   

Hm, kim to ja nie chciałbym zostać... lekarzem lub prawnikiem. A chciałbym być scenarzystą/aktorem/pisarzem/paladynem/psychologiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-04-2008, 21:52   

Cytat:
Hm, kim to ja nie chciałbym zostać... lekarzem lub prawnikiem. A chciałbym być scenarzystą/aktorem/pisarzem/paladynem/psychologiem.


Hmmm... Da się wszystko zrobić. Pierwsze i trzecie wymagają sporo pracy. To nie są zawody, które powinno się wykonywać przez 40 rokiem życia. W każdym razie: nawet wcześniej można całkiem sensownie żyć z pisania. Pewna ilość osób na forum w ten czy inny sposób z tego żyje. Zwykle trzeba jednak do tego samozaparcia i praktyki.

Na pozostałych się nie znam.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Frantic Płeć:Mężczyzna
Nikt ważny


Dołączył: 08 Kwi 2008
Skąd: Gdynia
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2008, 22:21   

Hmm... Kim chciałbym zostać w przyszłości.. ?
Ja bym chciał zostać i myślę ze zostanę informatykiem, a dokładniej programistą.
A chciałbym być człowiekiem co rysuje mangę lub tworzy anime na pod stawie mangi ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3907192
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2008, 15:41   

A ja wiem kim chciałbym zostać w przyszłości.

Chciałbym zostać sobą - i być jednocześnie wolny i szczęśliwy.

Kropka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vardamerethiel Płeć:Kobieta
A może terere? :)


Dołączyła: 10 Gru 2005
Skąd: Bielsko-Biała
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2008, 19:58   

Kim zostać, sobą, co robić, podróżować i pisać książki z wypraw do Amazonii, tylko teraz co zrobić, żeby zacząć to robić?
Sprzedać lodówkę i jechać...

_________________
"...Dobre słowo poparte naładowaną bronią, zdziała więcej niż samo dobre słowo..."
Al Capone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3837657
Elof Płeć:Mężczyzna
Kowal


Dołączył: 12 Paź 2007
Skąd: Chmmm... dobre pytanie...
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2008, 20:38   

Heh... kiedyś chciałem zostać reżyserem, ale to już raczej się nie spełni. Obecnie takim moim marzeniem jest zostanie ilustratorem książkowym ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iscariote Płeć:Mężczyzna
samozwańczy fantasta


Dołączył: 03 Maj 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2008, 20:41   

Vardamerethiel napisał/a:
Sprzedać lodówkę i jechać...

Ah... jedno z moich 101 marzeń... chciałbym tak jak on. Kto wie...
A tak na serio to ja mam swoją wizję cudownego życia. Mieszkanie w bloku. Duże okna, białe ściany z plakatami z filmów Tarantino. Rano do pracy w szpitalu jak w E.R (a co ^^)... potem do domu. Spacer z piesem. Komputer, jakieś hobby. Spotkać się ze znajomymi i spać... a na wakacje do jakiegoś nieznanego mi kraju. Na początek mogłaby być Japonia.
Tak chcę żyć i w to celuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7427235
Vardamerethiel Płeć:Kobieta
A może terere? :)


Dołączyła: 10 Gru 2005
Skąd: Bielsko-Biała
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2008, 20:50   

Za PRL'u to sprzedając lodówkę na bazarze można było zdobyć na pierwszą wyprawę, z racji dużego popytu a braku towaru, z resztą na bazarze wziął kilka razy tyle co w sklepie, teraz to może za lodówkę będzie ledwiuśko na nowiuśką maczetę, ale i tak pojadę, o!

_________________
"...Dobre słowo poparte naładowaną bronią, zdziała więcej niż samo dobre słowo..."
Al Capone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3837657
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group