FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 19, 20, 21  Następny
  Pozostałe znaki zodiaku :P
Wersja do druku
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2004, 19:17   

Niedziela: Urodzonym w niedzielę patronuje Słońce, król gwiazd, który obdarza ich niezwykłą energią i życiowym fartem. Urodzeni w niedziele wcale nie są leniwi. To ludzie wyjątkowi. Są optymistami, wierzą, ze jako wybrańcy losu mogą spijać samą śmietankę. Rzeczywiście, cos w tym jest, inni muszą się namęczyć, by cos zdobyć, a podopiecznym Słonca szczęście samo pcha się do rąk. W magiczny sposób przyciągają okazje i sprzyjające sploty okoliczności. A do tego są uparci i przebojowi, działają błyskawicznie. Gdy trzeba podjąć ryzyko, nie wahają się i często na tym wygrywają. Konkurencja jeszcze się zastanawia i rozmysla, a oni juz ruszają do przodu. Niedzielne dzieci są wyjątkowo ambitne, marzy im się zawrotna kariera zawodowa, zaszczyty i sława. Mają silnie rozwinięty instynkt dominacji i kochają władzę. Trzeba zresztą przyznać, że naprawdę większość urodzonych w niedzielę nadaje się do roli szefa-są zdecydowani, pewni swych racji i raczej sprawiedliwi.
On: Typowy król, zakochany we władzy, sukcesach i pieniądzach. Praca jest jego jedyną kochanką nr 1, o ile nie wymaga nadmiernego wysiłku. Ma żłkę hazardzisty. Zdarza mu się postawić wielką sumę w kasynie i stracić oszczędnosci życi. Pragnie kobiety niezwykłej, którą chce zdobywać. Im bardziej musi się starać, tym większy ma na nią apetyt.

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2004, 19:27   

jakby pisało coś o pechu to bardziej bym wierzył --> znów nic się nie potwierdza, jestem orginałem :)

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2004, 19:43   

jak to pisałam to wiedziałam, że nie będzie pasować^^'''
według mnie ty wogóle powinieneś się urodzić poza tygodniem bo żaden z dni nie pasuje do CiebieT_T

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Satsuki Płeć:Kobieta
Fioletowy Płomyczek


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Aaxen, zamek Elieth ves Aeriei nad Morzem Płaczu
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 09-04-2004, 20:57   

a czwartek? T_T

_________________
Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd
i nie wybaczy nikt chłodu ust twych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2004, 21:00   

wyżej napisałam^^ poprzednia wypowiedź

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Satsuki Płeć:Kobieta
Fioletowy Płomyczek


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Aaxen, zamek Elieth ves Aeriei nad Morzem Płaczu
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 09-04-2004, 21:20   

aaaaaaj.. rzeczywiscie. Nie wiem dlaczego nie zauwazyłam O_o

Cytat:
Są ogólnie lubiani za swój optymizm, pogodę ducha i humor. Niektórzy z nich nie potrafią zachować umiaru, bywają łakomi, rozrzutni i gadatliwi. nie kłamią, tylko nadmiernie ubarwiają pewne wydarzenia.


Wszystko pasuje! :D

Cytat:
Jest pełna energii


Hmm.. widzial ktoś kiedyś osobe idącą na godzinę 7 do szkoly i wydzierającą się na caly regulator spiewając jakieś piosenki? Wystarczy spojrzec na mnie :D Przykłąd "pełnej energii"

Cytat:
Nigdy nie martwi się na zapas.


Racja

Cytat:
Doskonale wyczówa położenie, potrafi pocieszyć i podpowiedzieć rozwiązanie sytuacji, ktore zazwyczaj okazuje się strzałem w dziesiątkę.


Nie potrafi pocieszyć.. ale jakby już to czasami udaje jej się tak nawrzucać, zeby człowiek w końcu dał sobie z dołem spokoj...

Cytat:
nigdy nie narzeka na brak adoratorów



Że niby w którym miejscu? =='

Ale trzeba przyznać, raczej się zgadza...

_________________
Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd
i nie wybaczy nikt chłodu ust twych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 10-04-2004, 11:47   

No, złodziejem to na pewno nie jestem...
Cytat:
Podopieczni Merkurego są inteligentni, bystrzy i mają wiele zainteresowań

No dobra, jedna rzecz sie zgadza...
Cytat:
Ciekawi ich jednak tylko to, co modne i nowoczesne

A co to moda? ;P
Cytat:
Są doskonale zorientowani w sytuacji w firmie. Zawsze wiedzą, kto dostał podwyżkę, kogo szef planuje wyrzucić i kto z kim śpi. Nadstawiają ucha dla najświerzszych plotek, a wrodzona inteligencja pozwala im połączyć w całość różne informacje

O_o dobrze wiedzieć...
Cytat:
Środowi ludzie wszędzie czują się jak w domu, potrafią zaadaptować się do każdej sytuacji. Łatwo zdobywają nowych przyjaciół. Sprzyja im bóg mówców, dlatego są nie do pobicia w dyskusjach. Mają talęt do handlu, mogą też zrobić karierę finansową.

Jasne, jasne... poza tym, że w nowej sytuacji jestem nieśmiała i zagubiona w sobie, a kiedy ktoś powie mi coś niemiłego, to zazwyczaj się w sobie zamykam i nie potrafię nic odpalić...
Cytat:
Ona:Rola pani domu, zajmowanie się gotowaniem i sprzątaniem nie zostały stworzone dla niej. Kobieta urodzona w środę musi być w centrum zainteresowania. Pragnie błyszcześ na bankietach, być gwiazdą w każdej sytuacji. Jest jak barwny motyl, który przeskakuje z kwiatka na kwiatek. Lubi flirtować i łamać męskie serca po to, by sprawdzić swoja siłę albo...załatwić ważną sprawę. Ma gorący temperament i lubi zmiany, ale mimo to szuka związku na całe życie. Marzy o mężczyźnie który potrafi zapewnić jej naprawdę światowe życie.

O_______________________________________o

Eeeeeee... prawie nic sie nie zgadza ^^""""""
Zawsze mówiłam, że powinnam się urodzić godzine później! Byłby już czwartek, a on już na pewno bardziej do mnie pasuje niż środa....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2004, 19:04   

Wiecie co? Nie pasuje NIC! ^^''''''''''

przy aniele jest coś o inteligencji - phi!

a przy środzie pasuje chyba tylko to, że nie nadaję się do sprzątania i gotowania (bo mogę sobie przy tym krzywdę zrobić ^^'' niezdara większa niż Ame i Martina - to właśnie ja! :P)

A grupy krwi nie znam... nikt nie uznał za stosowne wpisać mi tego do książeczki :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2004, 20:54   

A czy złamałaś sobie kiedyś nogę potykając się na równej ulicy?
--> Mam znajomego który kiedyś tak miał, musiałem codziennie latać do niego by przynosić mu tematy zadać :(

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2004, 21:34   

Nie, nie złamałam, bo akurat kości mam mocne :P Ale np jak byłam malutka rozbiłam sobie na głowie szklankę arcoroc czy jak jej tam, nietłukącą podobno :P

koniec offtopa ^^''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Villdy Płeć:Kobieta

Dołączyła: 20 Kwi 2004
Skąd: Malfoy's Manor :D
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2004, 22:38   

Ja jestem:
po pierwsze: Strzelcem
po drugie: smokiem
po trzecie: urodzona w czwartek
po czwarte: smokiem w magicznej (Draconis)

_________________
I niech Lestat de Lioncourt będzie zawsze z nami, wampirami :D (dobrze, Aluś, ty też :D)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 26-04-2004, 15:10   

Oho, masz Xellas robotę. ^^ To napisz jej ten horoskopik a ja wiesz gdzie napiszę^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 26-04-2004, 15:12   

Czwartek jest napisany na dole 8 strony^^

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 26-04-2004, 15:17   

Bllll>_<****** Cicho!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
Villdy Płeć:Kobieta

Dołączyła: 20 Kwi 2004
Skąd: Malfoy's Manor :D
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2004, 23:21   

Kochane, ja ten czły horoskop znam... :D tylo tak tutaj przyszłam pochwalić się, wiecie :P Ja wiem, ze jestem znakiem aktywnym, ognistym, że najbardziej lubie poznaważ owych kludzi oraz mam żyłke artystyczną.... Zwalniam z obowiazku robienia hroskopu :D Mam na ten temat 4 ksiazki

_________________
I niech Lestat de Lioncourt będzie zawsze z nami, wampirami :D (dobrze, Aluś, ty też :D)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 21 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 19, 20, 21  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group