FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 298, 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2008, 19:47   

Shinpū napisał/a:
Ostacznie skończyłem wszuystkie sezony City Hunter

No to jeszcze filmy i Angels Heart (squel CH z bardzo fajną historią wprowadzającą). ;)

nadrobiłem Doughter of 20 faces - w sumie anime jakoś nie wciąga zbyt szczególnie. Ale nie jest złe. Historia w pewnych chwilach strasznie traci tempo i to trochę denerwuje. Ogólnie wątek z tworzeniem nadludzi w latach 2 wojny światowej mi się podoba.

Bounen no Xamdou ep 1,2 - kolejne bardzo dobre anime, którego nie zauważyłem w zapowiedziach. Trochę supermocy i świat przypominający te kreowane przez studio Ghibli. Szkoda tylko, że "główny mutant" wygląda jak jakaś większa wersja pokemona (aczkolwiek nie ma co się dziwić, bo takie są standardy potworów w Japonii). Bohaterowie wyglądają dobrze. Grafika wygląda świetnie. Wygląda na to, że Bones wyszykowało smakowity kąsek dla każdego miłośnika anime.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinpū Płeć:Mężczyzna
I'll never pray to God


Dołączył: 26 Mar 2008
Skąd: z Polski
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2008, 21:08   

vries napisał/a:
Shinpū napisał/a:
Ostacznie skończyłem wszuystkie sezony City Hunter

No to jeszcze filmy i Angels Heart (squel CH z bardzo fajną historią wprowadzającą). ;)


Wiem, wiem :) a AH, czytam mange, na upartego można nazwać sequelem. Jednak historie poszczególnych postaci nieco róznią się od tych z CH,szczególnie relacje Ryo i Kaori, okoliczności śmierci Makimury, etc. dlatego raczej jest to wersja alternatywna.

_________________
Nulla lassitudo impedire officium et fidem debet

Żadne zmęczenie nie powinno przeszkadzać obowiązkowi i wierności.


Ostatnio zmieniony przez Shinpū dnia 30-07-2008, 22:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8431400
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2008, 21:25   

Chciałem to zobaczyć, odkąd obejrzałem Kanona, ale dopiero teraz się za to zabrałem. Air... Przepiękne... nie pamiętam kiedy ostatni raz tak płakałem. Nawet teraz, jak o tym pomyślę to ledwo powstrzymuję łzy... lol

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
de99ial Płeć:Mężczyzna
Big Bad Wolf


Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Lublin
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-07-2008, 10:27   

Uśmiejecie się, ale w tej chwili oglądam Teknomana. Zawsze chciałem zobaczyć całą serię od początku do końca a nie tak na wyrywki. I oglądam. Ale powiem czuć bardzo mocno, że anime jest sprzed kilkunastu lat.

W międzyczasie dopieszczam napisy do Berserka i przy okazji oglądam serię poraz nty ;)

_________________
http://www.defectivebydesign.org/
Nienawidzę politycznej poprawności.
I feminizmu.
http://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
http://de99ial.polter.pl/,blog.html?8301 - co myślę o DRMach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2008, 18:34   

Stand Alone Complex - pierwszy sezon za mną a za chwilkę ruszma z drugim, jeszcze lepszym.

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Helianthus Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2008, 23:36   

Moze to nie do konca na temat, ale przynajmniej zwiazane :) Jestem swiezo po obejrzeniu Nodame Cantabile live action. Jakie wrazenia? Bardzo pozytywne :), czym szczerze mowiac bylam dosc zdziwiona <wczesniej z japonskich sriali widzialam tylko Hana Yori Dango, ktore bylo dosc slabe>. Fabula serialu praktycznie pokrywa sie z fabula anime, czasami zauwazalam takie same komentarze, badz dialogi. Aktorzy zostali dobrani bardzo trafni i mimo, ze byly momenty ktore jednak byly dosc sztuczne i czasami razily <np. sposob w jaki Chiaki traktowal Nodame... Heh, w anime nie wglada zle jak facet trzepnie dziewczyne i ta gdzies poleci, bo traktuje sie to z przymruzeniem oka, jednak w serialu z prawdziwymi aktorami wydaje mi sie to byc juz lekka przesada...> Jednak ogolnie serial ogladalam z przyjemnym dreszczykiem :) Bardzo latwo wczuc sie w ten klimat i w sytuacje bohaterow :) A Nodame po prostu powala mnie czasami na lopatki :) Nie da sie nie polubic tych postaci:) Kazda specyficzna, ale kazda niezwykle sympatyczna.

Nie ogladalam odcinkow "special", bo wydaje mi sie, ze to juz Paris chapter a zdecydowanie czekam na jesienne anime :) szkoda, ze to tylko 11 odcinkow bedzie :(

_________________
http://myanimelist.net/animelist/Helianthus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ishamael Płeć:Mężczyzna
Tkacz Sieci


Dołączył: 24 Kwi 2008
Skąd: Shayol Ghul, więzienie dla potępionych
Status: offline
PostWysłany: 01-08-2008, 18:19   

Jestem w trakcie oglądania Samurai Champloo. Piętnasty odcinek, mam już zdanie na temat serii.;)
Z tego co wiem serial wyprodukowało to samo studio, któro stworzyło Cowboya Bebopa. Nie ma co, ci to umieją robić kino sensacyjne. Tym razem co prawda w klimatach feudalnej Japonii, ale wszechobecne techno i hip-hop są takie swojskie, że aż strach. Przeleciałem jak wiatr przez piętnaście epów i za każdym razem słuchałem openingu i endingu z prawdziwą przyjemnością. O ile ten pierwszy jest klasycznym hiphopem ograniczonym do samego rytmu i, chwilami, extra tekstu, to ten drugi jest piękną, nastrojową balladą. Cud, miód i orzeszki.:)
Ponieważ to serial o samurajach nie mogło zabraknąć scen walki, w każdym właściwie odcinku leje się krew. I to dosłownie, autorzy nie oszczędzają na keczupie, trup ściele się pod stopami Mugena i Jina gęsto, a animacja zachwyca. Mój ulubieniec Mugen porusza się jak dzikie i agresywne zwierzę.
Przyznam, że jedyne co mnie drażni to poważna dziura w fabule serialu. Otóż trzyosobowa drużyna bohaterów (Mugen, Jin i kelnereczka Fuu) trzyma się razem chyba tylko na ruskim kleju marki lepiszcze. W zasadzie powinna się rozpaść już w drugim odcinku. Cóż, chemia...

PS. Odcinek dziesiąty, "Śmiertelny obłęd", obejrzałem dzisiaj po raz piąty z rzędu. Tak proszę państwa, zabójca Shouryuu rządzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-08-2008, 21:39   

Kara no Kyoukai 3 - Wrażenie takie, że oglądnąłem to 2 razy pod rząd bardzo mi się podobało, znacznie brutalniejsze niż dwa poprzednie, lecz bardzo bogata fabuła, i tak po za tym doskonała muzyka, którą można słucha na okrągło. Czekam na 4 częśc. :) i oczywiściw polecam każdemu.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2008, 14:35   

Great_Teacher_Onizuka oglądaie to jak bajkę z jetix,ten Onizuka jest takim palantem że już tego niewyczymie .
Moononoke ogląda sie to jak bajkę z cartoon network,i to niby miał być horror.

@!#$
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Allqua Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2008, 15:57   

Vampire Knight - i powiem to tak: Po obejrzeniu pierwszego sezonu jestem bardzo mile zaskoczona. Przeczytałam już wszystkie chaptery, jakie wyszły i nie mogę się doczekać drugiej serii. No, ale na tą trzeba będzie poczekać do Października. :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-08-2008, 19:20   

Xam'd: Lost Memories 1-3. Obiecująca seria. Kreska mi odpowiada tak, jak odpowiadała, kiedy oglądałam Eurekę 7. A skoro już jestem przy Eurece to muszę powiedzieć, że wszelkie podobieństwa między tymi seriami (a jest ich całe mnóswo) w żaden sposób nie czynią Xam'da rozczarowującym. Wręcz przeciwnie - wyłapywanie tych podobieństw jest samo w sobie świetną zabawą. A to, że anime korzysta z tych samych schematów co Eureka i nadal potrafi wciągnąć to dodatkowy, duży plus.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 03-08-2008, 22:58   

Po długiej nieobecności na forum. Ostatnio 2 serie które niesamowicie mi się spodobały :

Spice and Wolf: Najbardziej podobał mi się sposób mowy Horo i ogólnie brzmienie jej głosu, poprostu mógł bym jej słuchać nie zwracając uwagi o czym mówi xD.

Kure-nai: Sensacja z odrobiną sentymentu i z wisienką w postaci słodkości dziewczynki. Naprawdę podobało mi sie wszystko w tej serii do niczego nie moge sie przyczepić a nawet nie chce szukać czegoś. Nie przesadzone i mistrzowski rodzaj humoru delikatnie pokręcony i nie przesadzony.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-08-2008, 20:27   

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan 1-3 (licząc, że jest 8 odcinków)

R...r...rrranyyyyyyyyyy, co to byłoooooo? O____o'

Myślałam, że będzie dość zabawne. Ale jest raczej tępe. Szablonowe. Głupie. Wnerwiające. Ecchi. Loli. Ecchi w wydaniu loli. Kompletnie pozbawione najlżejszego chociażby dotyku logiki. Pełne niesmacznych żartów. I pokazywania majtek małych dziewczynek. I małych dziewczynek, które mają większy biust niż ja. To nienaturalne. Aaaargh, dość! ><'

Ogólnie - dalej jestem w szoku. Kontynuować serii nie będę.

EDIT
I pomyśleć, że to coś, co wyprodukowało "Dokuro-chan", czyli Hal Film Maker, pracuje teraz nad "Skip Beat!", anime na podstawie jednej w moich najulubieńszych mang. Bogowieeee, co to będzieeeee? ;___;

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-08-2008, 20:38   

Muchomorniczy, Ty wogóle przeczytałeś to co napisałeś ??

Utena 15-20 Nic się nie dzieje, ja chcę rozwoju fabuły!
Lucky Star 1-3 Taaak, mógłbym to oglądać w nieskończoność. I te nawiązania do Haruhi i FMP!

PS. Easnadh, to że masz małe piersi to nie wina twórców anime (wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać).

_________________


Ostatnio zmieniony przez Norrc dnia 05-08-2008, 21:24, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2008, 21:01   

Easnadh napisał/a:
I małych dziewczynek, które mają większy biust niż ja. To nienaturalne

Zazdrość to okropna rzecz.

Zoku Sayonara Zetsubou Sensei - Ha... ha.. hahahaha. Śmiać się przestać nie mogłem. Czekam na Goku Sayonara.... SHAFT jak zwykle pokazał co potrafi, animacja jest śliczna, tła śliczne.... 9/10 i bije pokłony.

Kokoro Library 1-4 - a myślałem że w Aria nie było akcji... to jest tak wolne i sielankowe że aż prawie nieznośne... no ale ja wytrzymam... zawsze wytrzymuje.

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 299 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 298, 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group