FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
  Sailor Moon
Wersja do druku
Usagi Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2010, 17:27   

Anime mojego dzieciństwa.Właśnie do niego worcilam by przypomniec sobie tamten czas.Moim zdaniem najlepsze anime .
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-12-2010, 21:15   

Sailor Moon Sacrifice, ep 1
Dobra, sądziłem, że przejdą wieki i lata przeminą, a ja się tego nie doczekam. A tu sprawdzam dziś subskrypcję i niespodzianka! Jednak się doczekaliśmy. A co konkretniej?
Pierwsze wrażenie - niezły dubbing. Dobra, angielski, co na początku trochę razi, ale trzeba przyznać, że większość głosów została dobrze dopasowana. Najgorzej wypadła Gwiezdna Czarodziejka Pralki (choć mina Mamora w chwili jej pojawienia się była znacząca), zresztą, jak dla mnie to Starsy powinny były zginąć raz a dobrze. Cóż, wiadomo, jak silny jest fandom Seiyi. Dalej - rzecz mocno podbajerowana, efekty czasem walą po oczach. Oryginalne sailorki aż tak efekciarskie nie były. Dalej, drętwe dialogi. A co dobre? Ciekawie zapowiadająca się historia, choć mam wrażenie, że nieco ciut za dużo zdradzono w pierwszym odcinku. Niemniej, jestem dobrej myśli i cieszę się, że moja wiara w to, że jednak ta seria powstanie, nie okazała się nadaremna.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2011, 15:25   

Moja pierwsza reakcja: o , to to w końcu wyszło?
Hmmm.. Wrażenia mam mocno mieszane. Fajnie, że ktoś postanowił kontynuować sailorki, znalazł na to czas i odpowiednich ludzi.
Doceniam to. Może być ciekawie.
Mam jednak parę zastrzeżeń...
Kurai. Kurai, Kurai, Kurai.
Kojarzy mi się ona z postacią Xion(Kingdom Hearts), po której ujrzeniu fani zgodnie zakrzyknęli: "Ależ to jest Mary Sue!"
Czarne włosy, wyglądają jak ważne postacie z serii, są z nimi spokrewnione i co najważniejsze..
Dużo angstują(no ba, przecież już imię Kurai jest angstowe).
Chociaż gdybym ja miał taki głos jak Kurai, to chyba też bym angstował.
Czy ona ma brzmieć mistycznie/jak z przeszłości? Bo brzmi, jakby mówila spod wody....
Nie podoba mi się także za bardzo glos osoby podkładającej pod Usagi.
Jest jakiś taki.... płaski?
Głos Seiyi wykrzykującego atak mnie zabił. Aż mnie uszy zabolały...
W ogóle słuchając głosów bohaterek miałem wrażenie, że oglądam Sonic X.
Miałem marudzić na to, że "Rei" wymawiają jako "Ray", ale właśnie sie pokapowałem, że oni tam caly czas używają amerykańskich imion - Usagi to Bunny.
Cóż, zobaczymy, co będzie dalej. Seria może albo się odbić, albo kompletnie posypać.

_________________

Androgenizm ftw <3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HimeIchigo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2011, 18:03   

Jestem wielką fanką Sailor Moon i cieszyłam się jak małe dziecko gdy oglądałam pierwszy odc. Sailor Moon Sacrifice, choć mogło być lepiej :/ No cóż ważne że Sailor Moon wraca!!! Powoli ale jednak ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
34740027
byczusia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2011
Skąd: z raju
Status: offline
PostWysłany: 31-10-2011, 00:01   

Dawniej, jako mała dziewczynka to lubiłam, teraz nie mogę wręcz na to patrzeć. Może i muzyka śliczna, kreska też, ale ogół? Fabuła nudna jak flaki z olejem- większość odcinków jest takich samych(ma taki sam schemat): dzień z życia czarodziejek, coś wrogowie planują, ludzie padają tego ofiarą,bieganie Usagi w kółko(ew. transformacja)+ innych dziewczyn, Usagi robi swoją przemowę, biega przerażona, inne czarodziejki atakują potworka/pojawia się Tuxedo/ew. np. czarodziejki zewnętrznego układu słonecznego/gwiezdne czarodziejki i ratują Usę. I oczywiście potworka da się pokonać jedynie atakiem Sailor moon. + do tego na początku każdej serii Usagi dostaje nową transformację+ ataki. Ogólnie teraz nawet choćby i mnie torturowano nie obejrzałabym tego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
23622260
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2011, 12:32   

Sailor Moon w polskiej telewizji - ponownie. Yay!
Co prawda małe szanse, żeby wywołało to taki boom jak niedawno we Włoszech czy w USA, ale zawsze to bardzo miła wiadomość.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Madoko_MJ Płeć:Kobieta
Szczera Merry


Dołączyła: 27 Sty 2010
Skąd: z kosmosu
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2011, 21:21   

: D Powrót do czasów dzieciństwa...
Jeszcze gdzieś w piwnicy znajdują się moje sterty kolorowanek Z SM .
Troszkę się obawiam, że powtórne obejrzenie tego, zniszczy moje dobra wspomnienia (w końcu stara kreska i innego typu fabuła w porównaniu do nowości) Ale co tam! I tak bedę oglądać!

_________________
"Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty"
Sokar
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 01-12-2011, 18:01   

Saior Moon wg TV4, odcinek 1
Nie było TAK źle, jak się obawiałem. Parę wpadek było - Usagi jednak nazywa się Bany, Morga stała się mężczyzną, do tego zdarzały się urywane zdania. Bardzo często połykane są fragmenty, końcówki, a nałogowo wręcz imiona - w zasadzie widz nie miał szans, by dowiedzieć się, że Jadeite nosi imię Jadeite, bo mimo kilkakrotnego wymieniania go w oryginale, w tłumaczeniu nie padło ani razu. All in all, trochę lepiej niż kiedyś, acz oczekiwałbym więcej.
Na plus - wreszcie mieliśmy opening, na dodatek oryginalny, japoński. Po czorta dali japońskie napisy pod spodem w jego trakcie - tego nie wiem.
Najbardziej denerwującym elementem jest ten lektor - plus, że mówi z opóźnieniem w stosunku do głosów. Mimo wszystko, dużo bardziej cieszyłby mnie dobrze zrobiony dubbing.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-01-2012, 23:15   

Wiadomość od TV4
Cytat:
Wszystkich zainteresowanych uprzejmie informujemy, że dwa finałowe odcinki pierwszego sezonu "Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca" zostaną wyemitowane już w najbliższy wtorek. Odcinek 45 "Śmierć wojowniczek" nadany zostanie o 17:30 a finałowy "Dobro zawsze zwycięża" w specjalnej emisji o godzinie 1:20. Równicześnie przypominam że będzie to ich pierwsza emisja w Polsce.

Czyżby znowu komuś coś przeszkadzało? Choć dziwne, bo w 45 są cztery trupy, a w 46 - tylko jeden.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 14-01-2012, 23:29   

Urawa napisał/a:
a w 46 - tylko jeden.

Ech i znowu główna antagonistka padnie ;p. A szkoda bo ze wszystkich serii czarodziejek jeśli chodzi o głównych złych, to akurat tą panią ceniłem najwyżej. Późniejsi źli potem dla mnie zbyt łatwo ulegali urokowi Usagi w finałowych starciach.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magdamiko1991 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Lut 2012
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2012, 13:02   

Anime mojego dzieciństwa, pamiętam, jak bardzo zawsze czekałam na kolejny odcinek :D I jak zbieralam karteczki do segregatora z podobiznami bohaterów! No i nie mogłam znieść, kiedy ktoś inny oprócz Usagi kręcił się koło Mamoru, nawet Rey. :D

_________________
[url="http://www.okazje.info.pl/dom-i-ogrod/drzwi-i-scianki-prysznicowe/"]drzwi do kabiny prysznicowej[/url] [url="http://www.okazje.info.pl/inne/kasy-fiskalne/"]kasa fiskalna cena[/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Franky Andrade
Gość
PostWysłany: 28-03-2019, 13:32   Sailor Moon

Ja też jestem fanem sailor moon, ale lubię je i oglądam na internecie
Powrót do góry
Loli Rivas
Gość
PostWysłany: 28-03-2019, 13:34   

Mnie to w szkole przezywają Księżycowa Pyza
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group