FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 55, 56, 57  Następny
  Bleach
Wersja do druku
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2010, 21:56   

Najlepiej obejrzeć to gdy już się jest na bieżąco.
Ale tak na oko, pierwszą kinówkę po 70 odcinku (czyli po zakończeniu wątku z SS), a drugą i trzecią po 130 odcinku kiedy...

Spoiler: pokaż / ukryj
Ichi zapanuje nad hollowem

Pierwsze OVA po odcinku z walką Ichi vs. Wielki Rybak, a drugie OVA... nie mam pojęcia. Dawno oglądałam.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2010, 22:29   

Bleach - Memories of Nobody(Senna>all), Bleach - The DiamondDust Rebellion, Bleach - Fade to Black: Kimi no Na wo Yobu.
W takiej kolejności powinnaś oglądać kinówki. Umiejscowić nie dam rady.

A OVA bym nie ruszał. Kiepskie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2010, 13:13   

Dotknęła mnie niedawno taka refleksja na temat Blicza.

Ostatnio, jak wiele osób, zacząłem myśleć o Bleach, jako o pogrążającym się tytule (od razu zaznaczam, iż mówię o mandze, anime porzuciłem po fillerach z nowym kapitanem Amagai'em). Niedawno jednak zauważyłem, czemu tak negatywnie patrzę na ten tytuł. Powód był prosty: od prawie dwóch lat czytam go z tygodnia na tydzień. Ostatnio przeczytałem sobie ostatnie 100 chapterów jeszcze raz. Na wiele rzeczy spojrzałem zupełnie inaczej, dostrzegłem kilka motywów, które w trakcie czytania z tygodnia na tydzień mi umknęły.

Oczywiście, HM arc oraz Karakura battle ma swoje wady, ale także kilka godnych pochwały momentów. Wiele osób po prostu ma taki gust, że ich odpychają nowe przygody Truskawy, ale tym, którym wydaje się, ze coś im "umknęło" radziłbym spojrzeć na całość jeszcze raz ;)

(Co do OVA, jakby kogoś to jeszcze interesowało, wydaje mi się, iż było do obejrzenia po SS arcu)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2010, 23:13   

Podobno został tylko jeden odcinek z Zanpaktu i ok 13 kwietnia powrót do HC? Ma ktoś więcej info na ten temat?

_________________
Nie kroczę ku światłu i nie wchodzę w noc
Stojąc na rozdrożu widzę najwięcej
I wszystko mogę objąć wzrokiem
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2010, 23:24   

A co więcej chcesz wiedzieć? Mnie ciekawi co zrobią za jakiś czas jak dogonią mangę bo wcale tak daleko nie uciekła. Po raz kolejny wplątanie fillerów w środek akcji dobije mnie.

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2010, 10:46   

s3shir0, nie wiem jak Ty, ale ja zrobię sobie kolejną przerwę od tego tytułu. Tak z miesiąc do dwóch.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-04-2010, 11:05   

Odcinek, który został wyemitowany dokładnie 40 minut temu był ostatnim odcinkiem fillerów. Kolejny, 266. epizod będzie już oparty na wydarzeniach z mangi, równocześnie rozpoczynając kolejny sezon anime:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Bleach_episodes_%28season_15%29
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2010, 11:38   

Można powiedzieć, że mam przerwę od Bleach-a bo jestem w plecy o 5 odcinków może nawet więcej. Jako fan tego anime chciałem zobaczyć wszystkie odcinki, ale tych fillerów co teraz były to nie wiem czy dokończę...

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Cromell Płeć:Mężczyzna
sekai no ichiban spammer


Dołączył: 13 Mar 2010
Skąd: Wołomin
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2010, 14:15   

s3shir0, nic nie stracisz nie oglądając tych fillerów. DWA odcinki były na tyle przyzwoite żebym ich nie wyłączył w połowie, dwa powiadam. A i tak daleko było im do rewelacji.

_________________
Si Deus pro nobis, quis contra nos?
http://l-factor-reborn.forumotion.net/ - Let's get it rollin'!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9293618
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2010, 15:41   

Wiem jakie to są epy bo już mi znajomi mówili, dlatego mam takie opory. Jednak chciałbym mieć wszystkie obejrzane dla własnej satysfakcji ;b

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Kuro
Gość
PostWysłany: 08-04-2010, 19:23   

Czy wie ktoś może o przerwie w emitowaniu odcinków i kiedy Bleach powróci na antenę? Bo natknęłam się na informacje, że odcinek, który będzie wyemitowany 20 kwietnia jest tym ostatnim przed przerwą. O co biega?
Powrót do góry
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 19:35   

A to ciekawe, bo na anime calendar nie ma Bleach-a po 20 kwietnia. Ciekawe. Ktoś wie więcej? ;>

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Nao Płeć:Kobieta
to dziwne takie


Dołączyła: 07 Kwi 2010
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 20:10   

s3shir0 napisał/a:
Można powiedzieć, że mam przerwę od Bleach-a bo jestem w plecy o 5 odcinków może nawet więcej. Jako fan tego anime chciałem zobaczyć wszystkie odcinki, ale tych fillerów co teraz były to nie wiem czy dokończę...

Dokładnie to samo w moim przypadku, jeżeli chodzi o ów filler, to moja opinia jest taka (pozwolę sobie zacytować moją wypowiedź z innego forum):

Cytat:
Mam już serdecznie dosyć tego fillera. O ile na początku wydawał mi się interesujący i, powiedzmy, że twórcy mieli na niego jakiś pomysł, tak teraz wszystko się posypało. Strzępek fabuły gdzieś poszedł i nie wrócił, zostawiając nam tylko kompletny brak jakiejkolwiek logiki i kiepskich lotów humor. Jestem bardzo rozczarowana, bo zapowiadało się całkiem-całkiem. Teraz już tylko czekam na powrót do głównego wątku, licząc, że będzie trwał dłużej niż około 15 odcinków oraz odpowiedni nastrój, żebym mogła przebrnąć przez obecny filler, którego rażąca głupota aktualnie zbyt mnie odpycha.

Jednak ostatnio dowiedziałam się, że podobno fillery dobiegły końca, co daję mi nadzieję, że w końcu wrócę do oglądania Bleach'a.

Co do tej przerwy, sama jestem zdziwiona, ale z tego co pamiętam bywały takie, tygodniowe czy dwu, jakoś tak. Nie sądzę, żeby miały być dłuższe. Pewnie w ciągu kilku dni to pouzupełniają (mam nadzieję).

_________________
don't give up
you've got a reason to live
can't forget you only get what you give


Co ta Nao ogląda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8440377
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 20:20   

No chyba sobie żartują z nas. Nie dość, że emitują marne filery o zanpaktou to jeszcze po nich zamiast się zrewanżować to dają przerwę.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 20:50   

Niestety, taka już Bliczowa rzeczywistość. Są bardzo blisko mangi, więc muszą sobie jakoś radzić, a fani przez to cierpieć. Dlatego, mimo tego, iż bardzo lubię oglądać walki z Bleacha w świetnej animacji, anime dawno sobie odpuściłem. Przerwa musiała kiedyś nastąpić, ponieważ nawet fillery też ktoś musi opracowywać (Kubo ponoć osobiście pomaga, nie wiem, ile w tym prawdy, słyszałem, ze projektował m.in. postacie Bounto), w końcu jest to odrębna fabuła, nowe postacie itd.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 52 z 57 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 55, 56, 57  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group