FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
  Ergo Proxy
Wersja do druku
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-04-2007, 11:28   

i tam, ja nie narzekam. W końcu to chyba dobra seria (nie widziałem) więc tylko się cieszyć, że wyjdzie w polsce :) nawet zasilę kieskę AG chyba

_________________
...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 22-04-2007, 16:43   

No.... polecam ten link:
http://anime-gate.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=21758#21758
(chodzi mi o post richie'go w topicu "Kapłanki przeklętych dni" na A-G zawierający zrzutki ekranów...)

Wydanie A-G na DVD jest jakościowo GORSZE aniżeli fansuby... no comment?

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Bzyk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2007, 15:39   

E no dobra też słyszałem że wychodzi Ergo Proxy a tak w ogóle to czytałem w CDAction a gdzie będzie można go kupić? Bo bym sobie obejżał.

_________________
Jestem kolekcjonerem anime i nic tego nie zmieni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2007, 16:13   

Bzyk napisał/a:
E no dobra też słyszałem że wychodzi Ergo Proxy a tak w ogóle to czytałem w CDAction a gdzie będzie można go kupić? Bo bym sobie obejżał.

Empik, MediaMarkt :] i wiekszosci większych sklepów z filmami może być ;]

na allegro też jest za 39zł 1DVD 1-6odc

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2007, 17:37   

Nabyłam wczoraj w Empiku Ergo Proxy wydane przez AG. Powiem, że zewnętrznie, jak i wewnętrznie prezentuje się to wyśmienicie ^^ Okładka, pudełko piękne (tia, wiele mi do szczęścia nie trzeba ;P). Na płycie: menu, oprawa graficzna i muzyczna - miodzio. Dodatki interesujące. Samego anime jeszcze nie ogladałam, bo czekam aż cała rodzina zbierze się do kupy ;] Jednakże opening porwał już moje serduszko ^^
PS. Aha, i na krążku znajduje się pierwsze 5 odcinków ;]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2007, 18:34   

Ergo Proxy 1-5 - ładna dla oka kreska, niesamowita muzyka (szczególnie opening, który pojawia się dopiero w trzecim odcinku; swoją drogą mam już cały soundtrack i jestem zachwycona), interesująca fabuła, chociaż lekko podjeżdża mi
Spoiler: pokaż / ukryj
Battle Angel Alitą, ponieważ pojawia się idealne, wręcz utopijne - przynajmniej teoretycznie - miasto, oraz jego gorsza strona, czyli wysypisko. W obu miejscach żyją ludzie, ale kiedy raz ktoś opuści utopię, to nie może do niej wrócic, itd.
Sylwetki postaci są całkiem w pompkę, ale patrząc ogólnie na te kilka odcinków - jest więcej pytań, niż odpowiedzi, więc cierpliwie czekam do lipca, kiedy w Empiku pojawi się DVD z numerem 2 ;] ...hej, przecież już jest lipiec! No dobra, do końca lipca, do mojej wypłaty ;]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Goodcat Płeć:Mężczyzna
Misuzu Fan


Dołączył: 19 Paź 2007
Skąd: Ziemia
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2007, 15:25   

Trochę się zawiodłem, gdy okazało się, że Deaders jest Chłopcem

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1351318
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-11-2007, 21:53   

Whoa?? nie dość, że wygląda mi to na spoiler, to jeszcze nie wiem, o co chodzi xD (a serię oglądałem :P)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2007, 22:21   

Żaden spoiler. Nie "Deaders" (engrisz is fun), ale "Dedalus", i faktycznie, ja też przez pewien czas brałem go za kobietę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-11-2007, 23:07   

Aaaa :D ómarłem.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 17-12-2007, 18:28   

A ja sobie męczę Ergo Proxy i niezle pokręcone to jest :-) Vincent ma sliczne oczka bez dwóch zdań, a taką Real dawno bym juz rozerwała na strzepki. Domyslam sie przed jakim wyborem zapewne stanie Vincent przy ostatnich epkach, ciekawe czy moje domysły sie sprawdza... Całkiem wciaga!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 18-12-2007, 14:17   

A ja dobiłam do konca z Ergo Proxy. Nie było tak źle, choć pokręcone równo! Byłoby lepiej, gdyby usuneli część tych zawirowań związanych ze swiatem iluzji a rzeczywistym... Mozna sie niezle pogubić, a i tak ja do konca nie skapowałam sie co-po co-gdzie o_O Początek ostatniego odcinka wywołał u mnie lekko ironiczny usmieszek, a koncówka cóż, mroczna :D I moje przewidywania co do zakonczenia sie czesciowo sprawdziły. Chyba sie nie pokusze póki co o obejrzenie jeszcze raz, ale ogromny plus za śliczne oczka Vince'a.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Rhey Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Paź 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2008, 18:44   

W końcu udało mi się obejrzeć całe Ergo Proxy. Niestety nie udało mi się załapać wszystkiego niuansów fabuły (Nie cierpię kiedy tak się dzieję czuje się wtedy taki opóźniony :( ) ale pomijając ten mały zgrzyt anime bardo mi się podobało.

Teukros napisał/a:
faktycznie, ja też przez pewien czas brałem go za kobietę.

To wszystko przez ten jego głos.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 16-05-2008, 20:59   

9 odc Ergo Proxy - odkryłam ciekawą rzecz - obejrzałam w końcu opening w całości i doszłam do zaskakującego dla siebie wniosku, że go uwielbiam..Szczerze, jakbym występowała w znanym zespole czy była popularną wokalistką, to właśnie tego typu klipy chciałabym mieć, a sam song..perełka! Idealnie opening pasuje do całości! Co do samej fabuły..Jest faktycznie smutno, przygnębiająco ale nie wiem czemu, motyw szukania prawdy, podróż - to jest coś co uwielbiam najbardziej. Jest klimat, fajna grafika - co chcieć więcej? Jedynie co mi się nie podoba to strój Vincenta - okropny ma ten strój..Przystojny facet a tu taki dodający mu kilogramów kostium..ale wiem, że to czepianie się :)
Spoiler: pokaż / ukryj
Co mnie jeszcze intryguje- czy dane mi będzie ujrzeć wątek romantyczny między Re-l a Vincentem..Ah i czasami jeszcze zastanawiam się nad płcią tego głównego lekarza, pomagającego Re-l..

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2008, 11:37   

Fajna seria ale momentami rysunek postaci był tak niedbały,że jak drugi raz sobie włączyłem to nie dałem rady na te potwornie wypaczenia twarze spozierać , gdzie cały jeden mój ulubiony odcinek jest w taki sposób narysowany.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group