FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  Następny
  Ouran High School Host Club

Który bizon?
Tamaki - książę na białym koniu
24%
 24%  [ 82 ]
Kyouya - makiaweliczny manipulant
15%
 15%  [ 51 ]
Hikaru - diaboliczny bliźniak 1
13%
 13%  [ 46 ]
Kaoru - diaboliczny bliźniak 2
10%
 10%  [ 34 ]
Mori - milczący olbrzym
6%
 6%  [ 21 ]
Honey - słodkie maleństwo
6%
 6%  [ 20 ]
Haruhi - genialny naturszczyk
9%
 9%  [ 32 ]
Wszycy! - jak harem, to harem
13%
 13%  [ 44 ]
Głosowań: 141
Wszystkich Głosów: 330

Wersja do druku
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 26-09-2006, 19:47   

No, normalnie bym sie nigdy na RAWa nie rzucała, a tu bedzie wyjątek XD


Spoiler: pokaż / ukryj
Ta cała Eclaire SPOTKAŁA sie kiedyś z matka Tamakiego - jest taki jeden moment, ze one obie sa na jednym obrazku - matka siedzi przy oknie, a Eclaire za nia. Tylko CO ona tam robiła, to ja nie wiem.


Co do żarówki...


Spoiler: pokaż / ukryj
Moim zdaniem ona sygnalizowała raczej 100% pewnosci Eclaire co do płci Haruhi.


Do strat nalezy jeszcze dodac pogryziony blat ^_____^

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 27-09-2006, 10:09   

Hmmm...
Szybka notka bo nie mam czasu...

@IKa i wszyscy inni co zamierzają ściągać raw...
Zapomniałem was na IRCu uprzedzić że sporo rawów ma tytuły w krzaczkach ^_^v

Gdzie szukać wiecie, a czego to wam powiem...

[M^H] 桜蘭高校ホスト部 第26話 「これが俺たちの桜蘭祭」 (640x480 WMV9 QL90 24fps).avi

Czyli na nasze, Ouran Koukou HOSUTO Bu ep.26 'Kore ga watashitachi no Ouran Matsuri'. Albo "That's our Ouran Festival".

Duże bydlę... o__O

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2006, 10:13   

Epizod 25... <prycha><parska><pluje><gryzie> Grrr... wrrr... Ale na rawa się nie rzucę.

A czy ktoś mi może wyjaśnić, o co chodzi z GONZO?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2006, 10:20   

GONZO to studio, które zrobiło na przykład Last Exile, Chrno Crusade, Samurai 7... I jeszcze kilka innych rzeczy. Ich wspólną cechą jest to, że oparte są na fajnych pomysłach i w zasadzie bardzo udane. Wszystkie też mają tę cechę, że sama końcówka sprawia wrażenie zrobionej do innej serii, nie pasuje klimatem i generalnie całkowicie rujnuje ogólne wrażenie (i nie nadaje się do niczego).

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Oshii Rion Płeć:Kobieta
wtf?


Dołączyła: 24 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2006, 18:36   

Po obejrzeniu 26 odcinka stwierdzam krótko:

Spoiler: pokaż / ukryj
To było piękne...

Wywołało u mnie łzy.

_________________
Ones who are born at dawn...
Don't ever lose sight...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1747706
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 27-09-2006, 18:37   

obejrzałam 26 odcinek

*me wygryza się w ścianę i wyszarpuje kawał tynku, bo nie rozumie japońskiego w wystarczającym stopniu*


Spoiler: pokaż / ukryj
i niech mi ktoś choroba powie, jakim cudem bryczka ciagnieta przez dwa konie, ma taką samą szybkość jak wyścigowy mercedes... plus zachód słońca. plus dHamatyczne wydarzenia. I czemu w scenie w garażu zdawało mi sie, że oglądam film sensacyjny?!

RRGH.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 28-09-2006, 13:10   

Strasznie telenowela zalecialo XD Ale koniec uwazam za udany, mimo wszystko.


Spoiler: pokaż / ukryj
Tez zastanawiałam sie jak bryczka ciągnieta przed dwa konie DOPĘDZIŁA mercedesa i nie rozwaliła sie na kawałki po drodze.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2006, 18:18   

#26 obejrzany, wrażenia w pełni pozytywne ^^. Poza paroma szczegółami (np. to, co IKa zaspoilerowała :P) nie mogę się czepiać, zakończenie całości było w sam raz, no i z całego tego końcowego zamieszania wybrnięto całkiem sprawnie.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 04-10-2006, 18:44   

echh... 26 taki-sobie. Widać że nie mieli pomysłu co zrobić >_<

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2006, 15:06   

No cóż... najlepiej tego nie skończyli, ale mogło być gorzej. Krótko mówiąc - w miarę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
blue Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2006, 15:27   

zakonczenie to porazka, w ogole te 2 ostatnie odcinki do d***. Braklo im jaj na odwaze zakonczenie, i nie fchcieli robic tez komediowego, wyszelo niewiadomo co. WTF ?!
Spoiler: pokaż / ukryj
scena w garazu ? wtf ?! Jadaca kareta szybciej od samochodu, wszyscy umieja powozic konie, Tamaki dogonil haruki w locie z 5 metrow, calosc nielogiczna
a co do tego jak matka tamakiego sie spotkala z ta babka? Pracowala dla niej jako sluzaca, i opowiadala o swoim synie:|
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bialy Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2006, 16:23   

Zakonczenie jest dokladnie takie jakiego mozna sie bylo spodziewac i zupelnie nie jestem sobie w stanie wyobrazic jakiegokolwiek innego. Zwlaszcza, ze wzruszajace zakonczenia w ktorych wszystko plonie, a bohaterowie umieraja w piekielnych meczarniach juz jakos mnie nie kreca :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blue Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2006, 16:39   

nie chodzi o samo zakonczenie, ale o odcinki jako calosc, po prostu z komedji zamienilo sie to to w nei wiem co ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2006, 16:55   

Nie powiem, zakończenie jest nawet dobre... jak na przeciętną serię shoujo. Niestety, Ouran zdecydowanie się do tej kategorii nie zalicza.
Bialy napisał/a:
Zakonczenie jest dokladnie takie jakiego mozna sie bylo spodziewac i zupelnie nie jestem sobie w stanie wyobrazic jakiegokolwiek innego. Zwlaszcza, ze wzruszajace zakonczenia w ktorych wszystko plonie, a bohaterowie umieraja w piekielnych meczarniach juz jakos mnie nie kreca :)

Scenarzyści dysponowali świetnym materiałem na zakończenie (mangowa wersja festiwalu z końca tomu 6-go, bardzo, bardzo odbiegająca od tej przedstawionej w anime). Do tej pory wszelkie przeróbki orginału, których dokonywali, wychodziły tylko serii na korzyść. Dlaczego więc musieli sknocić sprawę na zakończeniu? Przerost ambicji? Interwencja z góry? Zmiany w ekipie? Klątwa studia Gonzo (nie, nie byli producentem. Pomagali jedynie przy animacjach)? Nie wiem. Wiem tylko, że efekt końcowy był, delikatnie mówiąc, daleki od moich (przyznaję, wysokich) oczekiwań.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2006, 15:01   

Trochę za późno trafiłam na to forum, żeby na bieżąco przeżywać z wami Ouran, ale mogę przynajmniej skomentować ostatnie odcinki i serię w całości, bo już chyba czas na jakieś podsumowania, ne?

Po pierwsze, dzięki Ouranowi na nowo wciągnęłam się w anime (nie wiem czy to dobrze).
Po drugie, nie spodziewałam się, że ta seria będzie aż tak śmieszna. Dawno już tak się nie śmiałam oglądając cokolwiek. Genialna kombinacja = parodia shoujo + abstrakcyjny humor.. Tamaki-sama is disintegrating! Suteki!! ^^

Poza tym, jaki komfort psychiczny daje świadomość, że to parodia! Można z czystym sumieniem napawać się przyjemnościami shoujo (w dwu lub trzykrotnie większej ilości niż normalnie), bo to wszystko tylko tak, dla jaj ~_^

Co do dwóch ostatnich odcinków, mam mieszane uczucia. Moje największe zastrzeżenie to chyba to, że pod koniec zrobiło się trochę konwencjonalnie.


Spoiler: pokaż / ukryj
Od początku twórcy próbowali nas przekonać, że Tamaki nie ma żadnej mrocznej strony, co było oryginalne i fajne, a tu nagle mamy rozstanie z matką, okrutną babkę i małżeństwo bez miłości (angst! ANGST!! argh!!!). Z drugiej strony, ciekawa była ta zamiana ról - dziewczyna przybywa na koniu, żeby uratować swojego księcia. Swoją drogą Tamaki jakoś prędko zapomniał o tym, że chciał się spotkać z matką. Ten facet chyba jednak jest dość płytki, więc niepotrzebnie się czepiam.


Jeszcze jedna rzecz: Kyouya zawsze był moim idolem, ale po odcinku 26 awansował na mojego mistrza, bohatera i boga w jednej osobie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 22 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group