FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Maria-sama ga miteru
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-08-2010, 15:33   

Znana jest już większa część obsady kinówki aktorskiej "Maria Sama Ga Miteru":
http://asianmediawiki.com/Maria_Watches_Over_Us_%28Live-Action%29

Yumi, Sachiko, Sei, Tsutako - naprawdę nieźle, podobne do oryginałów, a ten uśmieszek Sei - first class. Podobnie Eriko, choć nie wiem, czy nie nazbyt pucułowata. Do Yoshino też zastrzeżeń nie mam. Gorzej z Rei, wygląda jakoś tak emowato. Ciekawie przedstawia się Yoko, nawet jeśli średnio podobna do oryginału, to podobnież dojrzała i doroślejsza nieco od reszty. Mówiąc krótko - z twarzy prezentuje się to ci najmniej dobrze.
Przejdź na dół
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 17-08-2010, 11:17   

Faktycznie, dziewczyny są bardzo podobne do tych z anime. Może tylko Sachiko lekko różni się od mojego wyobrażenia. No i Sei faktycznie wygląda na dość pogodną dziewczynę, ciekawe czy coś zrobią z jej kolorem włosów. Niech no tylko jeszcze dziewczyny umieją dobrze grać!

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-08-2010, 13:58   

To ostatnie może być faktycznie problematyczne, mam tu w pamięci "Sailor Moon Live Action", gdzie na starcie tylko jedna osoba miała jakiekolwiek doświadczenie aktorskie i to niekoniecznie z tego nurtu (Aya Sugimoto, grająca królową Beryl, była wcześniej aktorką z filmów bdsm), a z pięciu głównych panienek wszystkie były modelkami, dla których, poza rólkami w reklamach, był to pierwszy krok w aktorstwie - co w niektórych przypadkach baaardzo było widać (choć uczciwie trzeba przyznać, że widać było w serialu, iż szybko się uczyły).

A jak tutaj? Haru (Sachiko) ma już kilka filmów na koncie, ale Honoka Miki (Yumi) debiutuje w tym roku (zresztą, czego oczekiwać od 13 latki). Kaoru Hirata (Yoko) ma swój dorobek. Karen Takizawa (Sei) nie ma żadnego filmu na sumieniu i to mnie martwi, bo to wymagająca rola. Rikako Sakata to też debiutantka, w dodatku niska (167 cm) tymczasem w oryginale była najwyższa z całej ekipy (dla porównania, aktorska grająca Sei ma 172 cm). Hitomi Miyake, czyli Yoshino - debiutantka.

Szukając nieco głębiej, znalazłem taką oto prezentację: http://www.youtube.com/watch?v=hLg-6UuSRzE&feature=related Widać, że Yumi specjalizować się będzie w robieniu głupich min, ale to i w oryginale wychodziło jej przyzwoicie. Trochę mnie zaskoczyła Sei, z twarzy kojarząca mi się z aktorkami z Takarazuki. Z kolorami włosów eksperymentów nie było, może i dobrze, bo zobaczyć w konserwatywnej, żeńskiej szkole katolickiej, w dodatku w Japonii, dziewczynę z farbowanymi włosami byłoby czymś cokolwiek dziwnym.

No i fabuła - zapowiada się względnie wierna adaptacja pierwszego tomu, na więcej bym nie liczył.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-09-2010, 23:21   

Ciekawostka - okazało się, że jeden film aktorski na podstawie Marimitek już nakręcono. Niestety... większość ujęć z niego nie naddawałby się do opublikowania na Tanuki.
Powrót do góry
Luchianka Płeć:Kobieta
Uguu lolipop girl

Dołączyła: 24 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2010, 19:58   

+18 z Marimite....Osobiście nie zniosłabym tego.
Też czekam z niecierpliwością na wersje aktorską.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-09-2010, 11:19   

To jeszcze nic... Dziś na stronie, z której linków na Tanuki nie podajemy, wyskoczyła mi taka oto okładka. Okładka sympatyczna, nie sugeruje żadnego wielkiego zła czy nawet zua, ot, zwykły film aktorski, ale dopiero po kliknięciu na link do sklepu, w którym ów film jest do kupienia, pojawiło się złowrogie "Maria Sama Futanari", co sugeruje, że któraś z nich to chłop. Nawet nie chcę wiedzieć, czy Yumi, czy Sachiko, czy może obie...
I pomyśleć, że Marimitki to jedno z najgrzeczniejszych anime, gdzie nawet doujiny rzadko wykraczają poza całowanie i przytulanie.
Powrót do góry
Luchianka Płeć:Kobieta
Uguu lolipop girl

Dołączyła: 24 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2010, 20:39   

Bez problemu po tym zdjęciu dotarłam do tego sklepu.Naprawdę wolę te ugrzecznione wersje lub doujinshi z Lilicousa niż to co w tym sklepie serwują. Rozumiem gdyby to było lesbijskie,ale futanari nie pasuję do czegoś takiego co sobą Marimite repreznetuje.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2011, 15:18   

Trrrrrrrailer!!! - wygląda bardzo sympatycznie. Widać, że ktoś się przyłożył i całkiem nieźle zachował klimat anime oraz mangi. Postaci wypadają przekonująco, aczkolwiek smutniasta Sachiko jak zwykle irytuje. Uśmieszek Sei, głupie miny Yumi, okulary Tsutako - wszystko jak trzeba. Zauważyłem też kilka nieobecnych w oryginale scen (choćby taniec na trawniku). Ja chcę już ten film w całości!!!! A na DVD pewnie z pół roku jak nie dłużej trzeba będzie czekać... Ech, życie fana to wieczne czekanie.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2011, 16:12   

Urawa, faktycznie wygląda na porządnie zrobione, ale z tą muzyką chyba jest coś nie tak... to chyba nie oficjalny trailer?

-Edit-
To coś bardziej wygląda na oficjalne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-01-2011, 13:52   

Strzelanka na podstawie Marimitek. Pozostaje czekać na survival horror...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
gosc
Gość
PostWysłany: 15-04-2013, 12:32   

wiadomo czy bedzie 5 seria
Powrót do góry
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2013, 18:56   

gosc napisał/a:
wiadomo czy bedzie 5 seria

Nie, nie będzie.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-04-2013, 19:10   

Nie no tutaj to akurat się uśmiałem, bo nie sądzę by młode i nieporadne śledziły czarną na studiach :] Nie ważne ile już zapomniałem , widownia nie przeżyła by piąty raz tej melodii. (nie wiem nawet dlaczego to zostało na moim dysku)
edit
Chociaż zaraz, czwarty sezon się uchował i miał całkiem znośna czołówkę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2013, 19:21   

Bez przesady, powieść ma ok. 40 tomów, a ekranizacja obejmuje niespełna 30, więc materiał na jeszcze jedną serię by spokojnie był.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-04-2013, 23:00   

Dobra, wiesz lepiej, ja nie wnikałem w szczegóły. To się nie urwało w pół wątku jak niektóre seriale więc wnioskowałem o zakończeniu. Ale ok jak to często bywa mój błąd.
Niemniej już czwarty sezon był inny technicznie (kreska, kolorystyka, muzycznie i tak dalej) Nie wiem jakich zmian można by się spodziewać po tak długiej przerwie. Poza tym komercyjnie nie jest to pewniak i skoro urwali emisję to pewnie mieli powody, głównie kieszeniowe.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group