FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Nana
Wersja do druku
Seiren Płeć:Kobieta

Dołączyła: 24 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2008, 16:06   

Co do wątku z poprzedniej strony - jednak jest ktoś, kto popiera związek Hachi z Takumim - ja :P
Głównie dlatego, że mimo tego, jak się zachowuje (tak, zdaję sobie sprawę z tego, że jest draniem) pałam do niego jakąś dziwną sympatią. Może powodem jest to, że nie potrafię go roszyfrować czy zrozumieć, jest dla mnie najbardziej skomplikowany. I wydaje mi się, że pasuje do Hachi. Tzn uważam, że ona nie zasługuje na nikogo lepszego, że Nobu by ją za bardzo rozpieszczał, a przez to ciągle byłaby taka niesamodzielna.


Spoiler: pokaż / ukryj
A jeżeli chodzi o małego Rena, to jest syn Takumiego i Hachi. Była scena, że podczas rozmowy Takumiego z Naokim powiedział temu drugiemu coś w stylu "Don't bully my daddy". I gdzieś jeszcze było to wspominane w taki sposób, że nie było wątpliwości, że to dziecko tej pary, niestety nei pamiętam już dokładnie gdzie
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
milusia_13 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 03 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2008, 21:38   

Matko, chyba się załamiee...

Spoiler: pokaż / ukryj
boże jaki jest smutny najnowszy chapter :( już się większość dowiedziała o śmierci Rena, teraz jestem ciekawa tylko reakcji Nany i Reiry... Zadziwił mnie Takumi- przez cały czas zachowywał zimną krew, chociaż wszystko stoi na jego głowie- szczerze mówiąc trochę mi go szkoda...
I teraz to na serio nie cierpię Nany- Mówcie co chcecie, ale moim zdaniem to jest jej wina. Może to irracjonalne oskarżenie, ale już nie zmienię zdania- to z pewnością jej wina!
;( Straszne rzeczy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yukihime Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2008, 22:14   

Kuroi Namida......

Przykro mi. Bardzo.
Wydaje mi się że się cała historia kończy...

Spoiler: pokaż / ukryj
Mangę i anime pokochałam bo Ren był, a TERAZ co.......???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2008, 11:49   

Terazniejszość i przyszłość w Nanie się zazębiają, a to znaczy, że zbliżamy się do końca. Chyba odpuszczę sobie czytanie, aż wyjdzie całość. Będę miała większą frajdę. Za to nie mogę się już doczekać anime.

Spoiler: pokaż / ukryj
A Rena szkoda. Jakoś nie sądziłam, że go ubiją na stałe, myślałam, że to taki clifhanger był i okaże się, że on tylko ranny jest. Najgorsze jest to, że mu te pismaki co go ścigały nie pomogły.Grrr.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
buu Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-10-2008, 20:00   

...o czym Wy mowicie ludzie ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
...jesli ogladaliscie 47 (ostatni) odcinek anime to widzieliscie chyba jak pokazuja scene ''kilka lat pozniej'' jak sie spotykaja i pytaja kiedy przyjdzie Ren...
Spoiler: pokaż / ukryj
teraz w mandze pokazuja ze mial wypadek i wszyscy mysla ze nie zyje ale musi przezyc....chyba ze uwazacie ze potem bedzie niezwykle zmartwychwstanie...


Zamaskowano spoilery. Mai
Spoiler: pokaż / ukryj


Ostatnio zmieniony przez buu dnia 27-10-2008, 20:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-10-2008, 20:18   

Cytat:
...o czym Wy mowicie ludzie ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
...jesli ogladaliscie 47 (ostatni) odcinek anime to widzieliscie chyba jak pokazuja scene ''kilka lat pozniej'' jak sie spotykaja i pytaja kiedy przyjdzie Ren...
Spoiler: pokaż / ukryj
teraz w mandze pokazuja ze mial wypadek i wszyscy mysla ze nie zyje ale musi przezyc....chyba ze uwazacie ze potem bedzie niezwykle zmartwychwstanie...

buu schowaj spoilery nie wszyscy czytają mangę.

Spoiler: pokaż / ukryj
Mogli mówić o małym Renie, czyli o dziecku Takumiego i Hachi.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-10-2008, 23:37   

Zaraz, zaraz, coś tu się nie zgadza...

Garść faktów:

Spoiler: pokaż / ukryj
-Dziecko Hachi i Takumiego to dziewczynka i ma na imię Satsuki
-Ren NIE żyje, potwierdziła to policja.
-Wszystko jest niezwykle logiczne, nic dziwnego, że Nana zniknęła, a Hachi ma nadzieję, że się odnajdzie...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2008, 08:15   

Enevi napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
-Dziecko Hachi i Takumiego to dziewczynka i ma na imię Satsuki



Spoiler: pokaż / ukryj
Mówię o tym małym chłopcu który pojawia się np. w rozdziale 74 zdaję się że to dziecko Takumiego i Hachi inaczej po co Hachi miałby naciskać na Takumiego żeby przywiózł go z powrotem na wakacje. Co więcej w 70 rozdziale Hachi pyta Satsuki komu chcę dać walentynkę i wtedy wymienia Tacie? Bratu? Yasu? Stąd wnioskuje że Hachi i Takumi mają dwoje dzieci jedno to Ren i drugie to Satsuki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
buu Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2008, 08:50   

:(
...żałoba...po co teraz ogladac ?!..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-10-2008, 10:13   

Lain, faktycznie, skleroza nie boli. Aczkolwiek nie wiem czemu, kiedy zobaczyłam tego chłopca miałam w zanadrzu inne "teorie spiskowe", ale cóż, niech żyje uważne czytanie!

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2008, 20:14   


Spoiler: pokaż / ukryj
Lain napisał/a:
Mówię o tym małym chłopcu który pojawia się np. w rozdziale 74 zdaję się że to dziecko Takumiego i Hachi inaczej po co Hachi miałby naciskać na Takumiego żeby przywiózł go z powrotem na wakacje. Co więcej w 70 rozdziale Hachi pyta Satsuki komu chcę dać walentynkę i wtedy wymienia Tacie? Bratu? Yasu? Stąd wnioskuje że Hachi i Takumi mają dwoje dzieci jedno to Ren i drugie to Satsuki.



Enevi napisał/a:
Aczkolwiek nie wiem czemu, kiedy zobaczyłam tego chłopca miałam w zanadrzu inne "teorie spiskowe", ale cóż, niech żyje uważne czytanie!

Niech żyją teorie spiskowe!

Spoiler: pokaż / ukryj
Pierwsze wejście małego Rena mamy kiedy on i Reira są w parku. Ona śpiewa on gra na gitarze. W tedy pomyślałam, że to może być dziecko Rena i Reiry. Ale potem okazało się, że to syn Takumiego. Więc ja szybciutko sobie pomyślałam, że to dzieciak Reiry i Takumiego i skutek ich krótkiego romansu. Dlaczego? By było dhramatyczniej. Poza tym śmiem twierdzić, że między Hachi i Takumim nie układa się zbyt pięknie, nawet Junko pytała się Hachi czy rozwiedzie się z Takumim. Przyczyną myśli o rozwodzie, mogło być to, że owy romans się wydał.

Ehh, tam wszyscy kochają wszystkich, a ich relacje między sobą często są bardzo "śliskie", nawet jeżeli nazywają to przyjaznią.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
buddha Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Sty 2008
Status: offline
PostWysłany: 08-12-2008, 01:40   

nie pomysleliscie przypadkiem te to dziecko nobu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-12-2008, 10:33   

Po obejrzeniu 46-ciu odcinków nany byłem po prostu w stanie powiedzieć że anime jest genialnie brzydkie. Jednak po obejrzeniu odcinka ostatniego jestem tak rozczarowany jak dawno nie byłem.
GDZIE ZGINĘŁO 6 LAT? DLACZEGO? CO SIĘ STAŁO? DLACZEGO NANA(?) CZAI SIĘ NA SCHODACH? KTO UMARŁ A KTO ŻYJE?
Mam serdecznie dosyć seriali na których końcu jest wyraźnie powiedziane "Chcesz wiedzieć co dalej ? czytaj mange od rozdziału xx"
jakoś wolał bym 50 odcinków z chociaż streszczeniem zakończenia lub co najmniej zapowiedź drugiej serii no ale co zrobić gdy manga jeszcze wychodzi byle nie kolejne 10-20 lat jak to powiedziała Hachi pod koniec


Scalono do tematu o Nanie.

IKa
Zua Biurokratka

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
hania911 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Gru 2008
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2008, 02:25   

Ogołnie zrozumiałam z tego, że to było tak jakby "oświecenie" Hachi co mogloby byc za te pare lat...
Wydaje mi się, że Nobu to jeszcze dziecko, które nie potrafiłoby dac odpowiedniej opieki Hachi i dziecku, więc wybrała ona Takumiego. Osobiście polubiłam Takumiego za jego odmienność, pomimo jego "ostrego charakterku". Myślę, że Nana dokonała słusznego wyboru. ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yukihime Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2008, 20:12   

Odnośnie pytań o drugą serię anime: pierwsza wersja mówiła o przełomie maja / czerwca 2009, lecz później wycofano się z tych planów na czas bliżej nieokreślony, co oczywiście bardzo.... zasmuca, powiedzmy delikatnie.

Spoiler: pokaż / ukryj
Ren rlz, mimo że... mimo że....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group