FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Spice and Wolf
Wersja do druku
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2009, 18:53   

Fall napisał/a:
Odcinek typowo handlowy - bardzo lubię tę właśnie otoczkę S&W, jedynym jej minusem jest to, że czuję się nieco głupia, gdy oglądam scenę jeszcze raz w celu lepszego zrozumienia :P

Nie przejmuj się, nie tylko Ty ^^'

Fall napisał/a:
Niestety, wyjeżdżam na wakacje i następne dwa odcinki zobaczę za niecałe trzy tygodnie ;(

Same here ;_;

Mam nadzieję, że przez ten czas Lawrence poczyni postępy i po powrocie czeka mnie miła niespodzianka, bo chyba nie będzie odbijał Horo przez całą serię.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2009, 19:23   

Zdecydowanie po tym dramatycznym odcinku uspokoili akcję ale i tak mi się bardzo podobało xD

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Frou-Frou Płeć:Kobieta
Herbatomaniaczka


Dołączyła: 26 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2009, 01:26   

Przy scenie, którą wyobrażał sobie Lawrence o mało się nie udławiłam. To było absolutnie świetne! Ach! ;D

Ja wyjeżdżam za tydzień na trzy tygodnie i jak pomyślę o tej rozłące, to aż mi się źle robi. Ale przynajmniej po powrocie dostanę S&W w wersji więcej niż zawsze, a to cholernie raduje me serce ^^

_________________
And in the sea there is a fish,
A fish that has a secret wish,
A wish to be a big cactus
With a pink flower on it.
Tiruriru ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3033429
Alena Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2009, 13:31   

Za mało Horo =.= !

Dla mnie ten odcinek zdecydowanie był zbyt spokojny i za dużo handlowego gadania ( tak tak ja też mam problemy ze zrozumieniem niektórych rzeczy x'D ).
Ciągle czekam na jakieś porywy serc między Horo i Lawrencem ^,^ ( eh we wszystkim dopatruje się romansów xD ).

Ale nie moge doczekać sie co wyniknie z pomysłu Lawrenca i jak sprawa potoczy się między Horo i Blondasem ( żeby po raz kolejny nie wspomnieć o Horo i jej *zlym* towarzyszu podróży ).

I znowu czekać tydzień na kolejny odcinek :/...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2009, 23:05   

S&W nadrobione. Bardzo mruczne zakończenie arca. Horo jest genialna w każdym calu (jak mogłam choć na chwilę w nią zwątpić?! Też mnie nabrała, tak jak Lawrence'a, spryciara jedna). A pana o bond włosach mamy nadzieję, że już nie zobaczymy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Fall Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2009, 16:36   

Rozwój uczuć między Horo a Lawrencem jest cudowny! Te ich mruczne sceny, ach! :D
Do końca nie zrozumiałam sytuacji z odcinka 6 - czy Horo anulowała zaręczyny z Amartym, czy sprzedając tę kwotę pieniędzy, Amarty przegrał zakład? (choć potem było mówione, że jednak zyskał sporo). Nie do końca przekonał mnie dzieciaczek od Marka - chyba Lanto - krzyczący, ze kocha Horo. Trochę naciągane. A za tydzień następny odcinek ^^
I moje rozczarowanie pierwszymi odcinkami znikło, II seria w pełni dorównuje I.

_________________
Fall = Blay
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2009, 17:15   

Fall napisał/a:
Do końca nie zrozumiałam sytuacji z odcinka 6 - czy Horo anulowała zaręczyny z Amartym, czy sprzedając tę kwotę pieniędzy, Amarty przegrał zakład?

Wydaje mi się, że przegranie zakładu było równoznaczne z anulowaniem/unieważnieniem zaręczyn.

Co do miłosnego wyznania Lanto - mnie ogólnie zirytował fakt, że co drugi facet w tym sezonie musi się zakochiwać w Horo.

A tak swoją drogą, jestem ciekawa, jaką rolę odegra nowa zamaskowana blond postać, którą po raz pierwszy widzimy w odcinku siódmym, bo pojawia się ona również w openingu (na początku myślałam, że to Amarti).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2009, 13:37   

Nareszcie odcinek z dużą ilością Holo xD

Urufu napisał/a:
A tak swoją drogą, jestem ciekawa, jaką rolę odegra nowa zamaskowana blond postać, którą po raz pierwszy widzimy w odcinku siódmym, bo pojawia się ona również w openingu (na początku myślałam, że to Amarti).


O tak mnie też to strasznie ciekawi bo wyglądało to tak jakby rozpoznała Holo, szkoda tylko, że okazała się dziewczyną :/

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2009, 18:10   

Ah wreszcie nadrobiłam 4 cudowne odcinki. Jeden za drugim. Myślałam, że padnę z nadmiaru szczęścia. Druga seria jest równie dobra jak pierwsza. Na początku trochę mało Horo było, ale potem nadrobili. Ich związek się tak fajnie rozwija. Trochę mi wstyd, bo po tej ich kłótni i aferze z Amatim zwątpiłam w Horo. Myślałam, że ona się na niego wkurzyła i że nie ma już przebacz. A jednak, teraz to chyba już nic nie jest wstanie zburzyć tego co jest miedzy nimi. Chociaż z drugiej strony coraz częściej zastanawiam się co będzie dalej. Jak to się skończy, bo w końcu ona jest nieśmiertelna i kiedyś znowu będzie sama. Smutno mi się robi.
A co do tej zamaskowanej postaci to już po openingu wiedziałam, że to dziewczyna. Nawet avatara chciałam sobie z nią zrobić. Ciekawi mnie ta postać. Zobaczymy co to za jedna. Mamy przynajmniej pewność, że nie zakocha się w Horo- jak to ostatnio często się zdarzało.....a może poderwie Lawrenca?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2009, 23:31   

Sola napisał/a:
Jak to się skończy, bo w końcu ona jest nieśmiertelna i kiedyś znowu będzie sama. Smutno mi się robi.

Wiele opcji wyboru nie ma. Jednak ja obstawiam, że skończy się sceną w której oboje 'odjeżdżają w kierunku zachodzącego słońca'. W końcu historia nigdy się nie kończy. Takie zakończenie chyba usatysfakcjonowałoby mnie najbardziej. Byle mi tylko bohaterów nie zabili, w imię dramatycznego zakończenia i pięknej miłości, zwieńczonej wspólną śmiercią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fall Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2009, 22:52   

Horo nie jest nieśmiertelna, może żyć po prostu bardzo, bardzo długo... chyba, że coś przeoczyłam :P Jakkolwiek, jestem bardzo ciekawa zakończenia light novel - wydaje mi się, ze zakończenie w anime będzie otwarte, i raczej poprzestaną na II seriach :( Choć, kto wie...

_________________
Fall = Blay
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2009, 08:39   

odc. 8
Znowu strasznie mało Holo ;/ za to zaczynamy poznawać nową bohaterkę. Na razie jakoś mnie nie zachwyciła, mam tylko nadzieje, że za tą chęcią rozmów z Lawrencem kryje się jakiś większy podstęp, bo jeśli ta cała seria ma wyglądać tak że najpierw blondyn dla Holo a potem blondynka dla Lawrenca to będę zawiedziona.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2009, 22:24   

Odcinek 9.

Ach, Horo tak ładnie bawi się Lawrencem...

A poza tym - Fruhl, go to hell, babochłopie jeden. Żeby takie propozycje Lawrence'owi składać? A prych! Ciekawe, co odpowie jej nasz rycerz, jak go już odmuruje.

Tylko 3 odcinki do końca serii. Bu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
okm18 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Mar 2011
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2011, 16:10   

Witam, wiecie moze czy bedzie 3 sezon Spice and Wolf?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2011, 17:43   

okm18 napisał/a:
Witam, wiecie moze czy bedzie 3 sezon Spice and Wolf?

Nie będzie. W każdym razie żadne znaki na niebie i ziemi na to póki co nie wskazują.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group